קורס עיצוב גרפי

להשתלב במקצוע יצירתי ורווחי

קורס עיצוב גרפי
העיצוב הגרפי, אשר נועד להעביר מסרים באמצעות שילוב של תמונה, טקסט ואלמנטים עיצוביים שונים, הוא תחום הזוכה לפריחה גדולה בשנים האחרונות: לכל מקום אליו נפנה את עינינו נתקל בתוצריהם של המעצבים הגרפיים – במודעות בעיתון, בשלטי החוצות, בפחית ממנה אנו שותים, באתר האינטרנט בו אנו גולשים, בסמלילים הקטנים הממלאים את צג הטלפון שלנו – כל אלו, ועוד רבים מספור אחרים, הם פירות יצירותיהם של המעצבים הגרפיים.  

עיצוב גרפי נמצא, אם כן, בשימוש רב בעולמות הפרסום והשיווק והוא מהווה חלק חשוב מבנייתו של כל אתר ופיתוחה של כל אפליקציה. אז אם גם אתם מתעניינים בתחום זה ואף שוקלים ללמוד אותו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי עיצוב גרפי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

עיצוב גרפי (הידוע גם כתקשורת חזותית) הוא תחום מרתק ורחב ידיים, הכולל את כל האלמנטים והעבודות בהן משתמשים באמצעיים חזותיים (תמונות, ציורים, לוגואים, טקסטים וכו') על מנת להעביר מסר מסוים.

בעולם ההופך מהיר יותר ויותר, עולה חשיבותו של העיצוב הגרפי, המסוגל להעביר מידע רב יחסית בשבריר שניה. כמו כן, העיצוב הגרפי הוא בין התחומים היחידים בהם תוכלו לרתום את כוחותיכם היצירתיים לצרכים פרקטיים  (שיווק ומיתוג לדוגמא) ולפרנסה נאה.

אז אם גם אתם מחפשים הכשרה איכותית לתחום מבוקש, מלא יצירתיות ואתגרים – לימודי העיצוב הגרפי יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. אז עצבו לעצמכם עתיד מוצלח – ובואו ללמוד בקורס עיצוב גרפי.

קהל יעד

לימודי עיצוב גרפי מיועדים לאנשים מלאי יצירתיות, המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום מרתק זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי השיווק והפרסום, כמו גם לעוסקים בבניית אתרי אינטרנט, שכן לימודים אלו יכולים לתרום רבות להתפתחותם וקידומם המקצועי.

אם אתם מתעניינים בלימודי העיצוב הגרפי אולי תתעניינו גם בלימודי התואר הראשון בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי, לימודי תוכנות גרפיות (כגון לימודי תוכנת MAYA), קורס אנימציה, קורס ציור, ומגוון קורסים נוספים מתחומי האמנות והעיצוב.

תנאי קבלה

בעוד חלק מלימודי העיצוב הגרפי פתוחים בפני הקהל הרחב (כלומר – אין הם מציבים כל תנאי קבלה) קורסים אחרים מקבלים לשורותיהם רק את העונים על דרישות מסוימות: לעיתים פתוחים הלימודים רק בפני בני 18 ומעלה, אשר סיימו בהצלחה 12 שנות לימוד, לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה באנגלית וידע בסיסי בתפעול המחשב ותוכנותיו (חלק ממוסדות הלימוד מקיימים מבחני שימוש במחשב כחלק מהליך הקבלה) ולעיתים נדרשים המועמדים לעבור ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.

הקבלה לקורסים המתקדמים בתחום (ולחלק קטן מהקורסים הבסיסיים בתחום) מותנית בהצגת תיק עבודות, המדגים את יכולותיו וניסיונו של המועמד בעולם הגרפיקה.  

משך לימודים

משך הלימודים בקורס עיצוב גרפי משתנה בהתאם למטרתו והיקפו של הקורס: לרב נמשכים הקורסים המקיפים והמקצועיים בתחום בין שנה לשלוש שנים (בהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים ומספר השעות בכל מפגש ומפגש) והם כוללים בין 500 ל-950 שעות לימוד אקדמיות, ואילו קורסים קצרים יותר בתחום, המקנים למשתתפים את הכלים הבסיסיים, כמו גם קורס העיצוב הגרפי המעשי, נמשכים, בדרך כלל, בסביבות ה-200 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי עיצוב גרפי, אך חוששים כי עקב סדר יומכם העמוס והמלא בעבודה לא תוכלו לעשות זאת – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק גדול מהמכללות בתחום מציעות לימודים במסלול ערב (לעיתים בנוסף למסלול הבוקר, אך לעיתים במקומו) כך שגם אם במשך שעות היום אתם טרודים בעבודה – תוכלו ליהנות מלימודי עיצוב מרתקים בשעות הערב.

נושאי לימוד

לימודי עיצוב גרפי הם לימודים איכותיים במיוחד, הכוללים מגוון ענקי של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שעות רבות המוקדשות לתרגול והתנסויות מעשיות מעשירות (לרבות הרצאות אורח, סיורים מקצועיים וסדנאות חווייתיות – בחלק ממוסדות הלימוד).

הלימודים בקורס עיצוב גרפי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא לעיצוב גרפי, פיתוח חשיבה יצירתית, מושגי יסוד בעיצוב – קו, קומפוזיציה, טיפוגרפיה, לוגו, צורה וצבע, תוכנות עיצוב – פוטושופ, אילוסטרייטור, דרימוויבר, פלאש, אינדיזיין, עיצוב אתרים, אנימציה, יסודות השיווק והפרסום, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים, המלווים – לכל אורך הקורס – בתרגולים שוטפים, כך שהכשרת הבוגרים היא מן המעלה הראשונה.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיו של הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את הלימודים. כן מקבלים הבוגרים עם סיום הלימודים את תיק העבודות, המאגד את כל יצירותיהם מהקורס. תיק זה מהווה את "כרטיס הביקור" שלהם, ועוזר רבות להשתלב בעבודות בתחום.

אפשרויות תעסוקה

בסיום לימודי עיצוב גרפי יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות עיצוב גרפי בהוצאות לאור, במערכות עיתונים, באתרי אינטרנט, בסטודיואים לעיצוב והפקה, במשרדי פרסום וכיו"ב. כן יכולים הבוגרים לעבוד באופן עצמאי בתחום, ולהשכיר את שירותיהם הטובים לעסקים וארגונים שונים.

סיכום

לסיכום, אם התברכתם ביצירתיות רבה, חוש אסתטי מפותח ויכולת להעביר מסרים ברורים בעזרת שימוש בתמונות – למה שלא תרתמו כישוריכם אלו על מנת להשתלב בתחום תעסוקתי מרתק ורווחי?

לימודי עיצוב גרפי, המוצעים לכם על ידי מיטב המכללות, יכשירו אתכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למעצב האיכותי, כך שמיד בסיומם תוכלו להשתלב בעבודה בתחום. אז בואו ליהנות מלימודים מעוצבים לפי מידותיכם – בואו ללמוד בקורס עיצוב גרפי.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב גרפי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב גרפי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?