קורס צילום

לצלם כמו המקצועניים!

קורס צילום
צילום הוא אחד התחביבים הנפוצים בעולם, ואחת האמנויות הפופולאריות ביותר, ורבים (למעשה – כמעט כולם) מתנסים בצילום. כיום, כאשר (כמעט) כל אחד אוחז במצלמה משוכללת, ומיליוני תמונות מצולמות כל יום, חשיבות הצילום האיכותי רק גוברת, ורבים מבקשים להחזיר עטרה ליושנה, ולצילום את המקום הראוי לו – בידיהם של מי שיודעים מה הם עושים: לא עוד תמונות מסונוורות פלאש ומצולמות ביד רועדת של אומלטים, אלא תמונות של רגעים חשובים באמת, ושל אובייקטים ראויים – הכינרת בזריחה, צעדיו הראשונים של תינוק , חיי העיר הגדולה השוקקים, וכמובן – חתולים.

אם גם אתם מעוניינים בכלים, מיומנויות וטכניקות שיהפכו אתכם לצלמים מוצלחים (ואולי גם מצליחים) – מומלץ כי תירשמו ללימודי צילום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס צילום, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי צילום מיועדים לאנשים יצירתיים ולבעלי תפיסה אסתטית טובה, המעוניינים בכלים מקצועיים מתקדמים בתחום ובשיפור יכולות הצילום שלהם, בין אם לצורך העשרה אישית מרתקת ופיתוח תחביב מהנה, ובין אם לצרכי השתלבות מקצועית בעבודה בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי צילום סטילס, ייתכן כי תיהנו מלימודים בקורס צילום סטודיו וקורס צילום דיגיטלי ומקורסים נוספים בתחומי האמנות והיצירה: קורס ציור ורישום, קורס פיסול וקורסים נוספים מהתחום.

תנאי קבלה

ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מלימודי הצילום אינם מציבים בפני המתעניינים כל תנאי קבלה, והלימודים בהם פתוחים בפני הקהל הרחב, אולם, חשוב לציין כי בעלות על מצלמה אישית איכותית היא בגדר חובה על מנת ליהנות מהלימודים.

חלק אחר מהקורסים בתחום מציבים תנאי קבלה שונים – השלמת 12 שנות לימוד, מעבר של ריאיון אישי, הבודק את התאמת המועמד ללימודים, ולעיתים אף פתוחים הלימודים רק בפני בני 18 ומעלה.

קורסים מתקדמים בצילום מיועדים, כמובן, רק לבוגרי הקורסים הבסיסיים בתחום, או עבור מי שצברו ניסיון מעשי בצילום (בין אם כעבודה או כתחביב). פעמים רבות נדרשים המועמדים לקורסים הצילום המתקדמים להציג תיק עבודות, על פיו נשקלת קבלתם ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס צילום משתנה בהתאם לעומק ההכשרה ממנה נהנים התלמידים: סדנאות צילום יכולות להיות קצרצרות במיוחד, ולכלול כשתיים- שלוש פגישות סך הכל, ואילו קורסים בסיסיים בתחום, הם ארוכים מעט יותר, וכוללים, בדרך כלל, בין שמונה לחמישה עשר מפגשים. לימודים מעמיקים ומקיפים בתחום, המכשירים את בוגריהם כצלמים מקצועיים לכל דבר ועניין, נמשכים, בדרך כלל, בין שנה לשנתיים.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים ויצירתיים אלו, אך חוששים כי לוח הזמנים העמוס שלכם יקשה עליכם לעשות זאת, יש לנו חדשות מעולות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים ליהנות מיכולת ללמוד בקורס, ללא לוותר על יותר מידי ימי עבודה או לימודים.

חשוב לדעת כי חלק מהקורסים בתחום כוללים ימי סיור, החורגים ממערכת השעות הרגילה של הקורס, ומומלץ לקחת עובדה זו בחשבון, עת הרשמתכם ללימודים.  

נושאי לימוד

לימודי צילום כוללים לא רק הקנייה של ידע עיוני ותיאורטי רב, אלא גם שלל תרגולים והתנסויות חווייתיות מעשיות – דוגמת יציאה לימי סיור מקצועיים (בחלק מהמכללות), התנסות בסוגי צילום שונים ועוד.

הלימודים בקורס צילום כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: ההיסטוריה של הצילום, בניית קומפוזיציה, סוגי מצלמות, פונקציות שונות במצלמה, איך להחזיק מצלמה, חלקי המצלמה, חשיפה ומדידת אור, סוגי עדשות, תוכנות מחשב רלוונטיות, פילטרים, צילום יום וצילום לילה, צילום כאמנות, צילום מבוים, צילום בתנועה, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים ותרגולים שוטפים.

אם אתם מעוניינים להתמחות בז'אנר צילומי מסוים – צילום דיוקנאות, צילום אופנה, צילום סטודיו, צילום אורבני ואחרים, תוכלו להירשם לקורסים ייחודיים המתמחים בנושאים אלו.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס צילום מקצועי, מקיף ואיכותי יוכלו להשתלב כצלמים במגוון מקומות עבודה – בחברות פרסום והפקה, בסטודיואים לצילום, במערכות עיתונים ומגזינים, בחברות עיצוב, באתרי אינטרנט וכו'. כן יוכלו הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולשמש כצלמים באירועים שונים, או להשכיר את שירותיהם לכל המרבה במחיר.

סיכום

לסיכום, אם אתם בעלי חוש אסתטי מפותח, ואם אתם חושבים כי החיים והעולם מלאים ברגעים יפים כל כך, עד כי חבל יהיה לא להנציח אותם, וברצונכם בכלים ומיומנויות שיהפכו את התמונות אותן אתם מצלמים ליצירות אמנות של ממש – לימודי צילום הם בדיוק מה שאתם צריכים. בואו ליהנות מלימודים מלאי יצירתיות – בואו ללמוד בקורס צילום.
איפה אפשר ללמוד קורס צילום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס צילום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?