קורס עיצוב תעשייתי

לעצב את עולם המחר

קורס עיצוב תעשייתי
אם אתם מחפשים תחום עיסוק מרתק, המשלב עבודה יצירתית עם אפשרויות פרנסה נאות במיוחד, והכורך יחדיו עולמות תוכן שונים ומרתקים – לימודי עיצוב תעשייתי יכולים להיות פתרון מושלם עבורכם. עיצוב תעשייתי (הידוע גם כעיצוב מוצר) הוא שלב חשוב בפיתוחו של כל מוצר חדש – שכן העיצוב התעשייתי דואג לא רק לאסתטיקה של המוצר – אלא גם לנוחות (ובטיחות) השימוש בו – ועיצוב תעשייתי מוצלח יכול להגביר את מכירות המוצר פלאים.

אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים מגוונים ומלאי יצירתיות, המשלבים בין עולמות ההנדסה והעיצוב, ולקחת חלק בהליך הפיתוח של מוצרים חדשים – החל ממכוניות וכלה בכיסאות – לימודי עיצוב תעשייתי מיועדים עבורכם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס עיצוב תעשייתי, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות ברחבי הארץ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

הלימודים בקורס עיצוב תעשייתי מיועדים לכל השואפים להשתלב בעבודה מרתקת, יצירתית, מאתגרת ומגוונת, המשלבת בין תחומי העיצוב וההנדסה – ומערבת אף את תחומי הפסיכולוגיה (של הלקוח/ המשתמש) והשיווק.

הלימודים מתאימים במיוחד למעצבים מתחומים שונים, לאמנים ולאקדמאים, הנדסאים ומהנדסים מתחומים מקבילים.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס עיצוב תעשייתי – אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי ולימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי, כמו גם בלימודים של קורסים קרובים נוספים מתחומי העיצוב – קורס ארגונומיה, קורס עיצוב גרפי, קורס עיצוב ממשק משתמש וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

הקבלה ללימודים בקורס עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר כוללת, לעיתים קרובות, את הדרישות הבאות: השלמת 12 שעות לימוד (לעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה), מעבר של מבחנים ייעודיים שונים (כגון מבחן יצירתיות, לדוגמא) ועמידה בריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מכללות אחדות אף דורשות מהמועמדים להציג תיק עבודות, על פיו נשקלת קבלתם ללימודים. אם אין ברשותכם תיק עבודות – אתם יכולים להצטרף לקורס לייעוץ והכנת תיק עבודות – ובכך לשפר את סיכויי הקבלה שלכם פלאים.
 

משך לימודים

קורס עיצוב תעשייתי הוא קורס מעמיק ומקיף במיוחד – ועל כן גם הלימודים אינם קצרים כלל וכלל: מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 300 ל-400 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בהם נמשכים בין שנה לשלוש שנים (בהתאם למתכונת הלימודים – מספר המפגשים השבועיים, אורכו של כל מפגש וכו').

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי נמשכים בין שנתיים לשלוש, ואילו לימודי תואר ראשון בעיצוב תעשייתי נמשכים בין שלוש לארבע שנים.

אם גם אתם רוצים להשתלב בלימודי עיצוב מוצר, אך לא בטוחים כי תמצאו די זמן פנוי להקדיש להם – יש לנו חדשות טובות: מכללות רבות מציעות קורס עיצוב מוצר במסלול ערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות – בזמנים המתאימים לכם ביותר.
  

נושאי לימוד

הלימודים בקורס עיצוב מוצר כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – כך שבוגרי הקורס נהנים מהכשרה מקיפה ומלאה, המקנה להם את מיטב היעד, הכלים והמיומנויות בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי עיצוב תעשייתי את התכנים הבאים: מבוא לעיצוב תעשייתי, תהליכי ייצור, תהליכי תכנון בעיצוב מוצר, תורת החומרים, תכנון ועיצוב המוצר, רישום, תולדות האומנות, סגנונות ותיאוריות עיצוב, תהליכי הפקת מוצר, פיתוח חשיבה יצירתית, צבע וצורה, ארגונומיה, הנדסת אנוש, פרזנטציה, תוכנות עבודה, עיצוב מוצר, ניהול פרויקטים ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.
 

תעודה

בוגרי קורס עיצוב תעשייתי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב תעשייתי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב תעשייתי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?