קורס פנג שוואי

לימודי אמנות המיקום העתיקה

קורס פנג שוואי
פנג שואי (בסינית – רוח ומים) היא תורה סינית עתיקה אשר נועדה ליצור הרמוניה וזרימה טובה של אנרגיה במרחב, על ידי בנייה ועיצוב מתאים של סביבות המגורים, העבודה, הבילוי וכיו"ב. העיצוב על פי תורת הפנג שווי הוא לא רק אסתטי ויפה, אלא גם תורם ליצירת אווירה הרמונית וחיובית, ויכול לתרום לאיכות החיים ולהרגשה של הנמצאים בחלל המעוצב, כך על פי חסידי השיטה.

לעיתים, בעזרת מספר שינויים קטנים, דוגמת הכנסת מזרקה, סיבוב המיטה או הוצאת חפץ כלשהו, ניתן להביא לשינויים משמעותיים בעיצוב ובזרימת האנרגיה, ועל כן רבים פונים לייעוץ פנג שוואי, במטרה לשפר את איכות חייהם בקלות ופשטות. בואו לקרוא מידע אודות הלימודים בקורס פנג שווי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

פנג שוואי הינה הדרך הארכיטקטונית והעיצובית לבטל את האנרגיות השליליות בחיינו, ולקדם את אלו החיוביות, על ידי פתיחת "תקיעות" אנרגטית בחלל.

בלימודי פנג שוואי נלמד כיצד לבחור את מיקום החדרים בבית, את צבעם ואת העצמים בהם על מנת לאפשר שפע כלכלי, פריחה בזוגיות, הצלחה עסקית והעצמה אישית.

חלק ניכר מהעצמים בהם משתמשים יועצי פנג שוואי מקושרים לרוח ומים (מזרקות, פעמוני רוח וכו') מכיוון שהם מוטיבים המאפשרים ומעודדים את זרימת אנרגיה.

קורס פנג שוואי מלמד כיצד שינוי מקום יכול לשנות מזל וכיצד ביכולתנו לצור לנו סביבה מאוזנת והרמונית.

בשנים האחרונות זוכה תחום זה לפריחה בכל רחבי העולם המערבי ובישראל בפרט, ורבים – לרבות תאגידי ענק, מבקשים להשתמש בעקרונות הפנג שווי לעיצוב הסביבה. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות לימודי התחום, אשר יכשירו אתכם כיועצי פנג שווי מקצועיים.

קהל יעד

קורס פנג שווי מיועד הן למעוניינים בהעשרה אישית מרתקת, היכולה לתרום רבות לאיכות החיים, הן למעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית אשר תפתח בפניהם אפשרויות תעסוקה רבות, והן עבור העוסקים בתחומי קרובים – דוגמת ארכיטקטים, מעצבי פנים, העוסקים בעיצוב תערוכות, ובוגרי קורס עיצוב הבית, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי מבוקש ועוצמתי, ובכך לפנות אל קהלי יעד נוספים ולמשוך שלל לקוחות חדשים.

כן מתאימים הלימודים לעוסקים בתחומי הרפואה הסינית

תנאי קבלה

בחלק גדול מאד מהקורסים ללימודי פנג שווי אין כלל תנאי קבלה והם פתוחים בפני הקהל הרחב, וכל מי שרוצה לבוא ללמוד – מוזמן. חלק מהמכללות, לעומת זאת, מציבות בפני המועמדים אי אלו תנאי קבלה, כאשר התנאים הנפוצים הם השלמת 12 שנות לימוד (לעיתים יש דרישה לתעודת בגרות מלאה) ועמידה בריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

קורסים מתקדמים בפנג שוואי מיועדים, כמובן, לבוגרי הקורסים הבסיסיים או לבעלי רקע וניסיון מעשי בתחום.

משך לימודים

משך לימודי פנג שוואי משתנה בהתאם לעומק הלימודים ומטרתם (קורס העשרה, קורס הכשרת יועצים וכיו"ב).

קורסי העשרה בתחום, המספקים היכרות בסיסית עם תורת הפנג שווי ומקנים כלים בסיסיים לשימוש בביתכם הפרטי, כוללים, בדרך כלל, בין חמישה לעשרה מפגשים. קורסים מתקדמים יותר, אשר יכשירו אתכם כיועצי פנג שווי, המוסמכים לעבוד מול לקוחות, נמשכים, בדרך כלל, בסביבות השנה, ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד, הכוללים סטאז' מקצועי (התמחות מעשית), נמשכים כשנתיים.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי פנג שוואי, אך חושבים כי סדר יומכם המלא יקשה עליכם לעשות זאת, יש לנו חדשות טובות בשבילכם! חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד נוחים במיוחד, הכוללים מפגש אחד בשבוע, הנערך בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אם אתם סטודנטים או אנשים עובדים (או גם וגם) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, ללא לוותר על ימי עבודה או לימודים.

נושאי לימוד

קורס פנג שווי כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בעיצוב על פי תורת הפנג שוואי. הקורסים המקיפים והמעמיקים בתחום כוללים, כאמור, גם השתתפות בסטאז', המאפשר לתלמידים לצבור ניסיון מעשי בתחום כבר במהלך לימודיהם.

לימודי ייעוץ פנג שווי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מהו פנג שוואי?, תיאורית הפנג שוואי הקלאסית, התפתחות הפנג שוואי, זרימת הצ'י בבית ובמרחב, השפעות אנרגטיות בעיצוב הבית, 5 הטרנספורמציות, ארבעת החיות, יישום תיאוריות סיניות באמצעות הפנג שוואי, שימוש במצפן הפנג שוואי (לו פן), תיקוני פנג שוואי, בהגואה (8 כיווני המצפן בתכנון הבית), עקרונות עיצוב פנים הוליסטי, יין ויאנג, טיהור מרחב, שימוש בצבעים, טכניקות ניקוי וטיהור, פנג שווי לגינות, ועוד.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי פנג שואי יוכלו להשתלב בעבודות ייעוץ ועיצוב על פי עקרונות הפנג שווי כשכירים או כעצמאיים. תלמידים הבאים מרקע של תחומי העיצוב – בוגרי לימודי ארכיטקטורה, בוגרי לימודי עיצוב פנים וכדומה, יוכלו לשלב את עקרונות הפנג שואי בעבודתם, ובכך למשוך קהלי יעד רבים לקהל לקוחותיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מרתקים, המשלבים יחדיו פילוסופיה סינית עתיקה ועיצוב יצירתי, ואשר יכשירו אתכם בידע, כלים ומיומנויות לאבחן, לייעץ ולעצב על פי עקרונות הפנג השווי – עיצוב  אשר אינו רק אסתטי ויפה, אלא יכול לתרום לאיכות החיים ולתחושת ההרמוניה בבית (או במשרד ובכל מקום אחר) – כל שעליכם לעשות הוא להירשם ללימודי פנג שווי.

אז בואו ליהנות מלימודים מרתקים ומעשירים – בואו ללמוד בקורס פנג שואי.
איפה אפשר ללמוד קורס פנג שוואי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פנג שוואי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?