קורס בניית אתרים

בואו לבנות קריירה מוצלחת

קורס בניית אתרים
אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת, מגוונת ורווחית בעולם המחשבים, האינטרנט וההייטק או אם אתם מעוניינים להקים אתר אינטרנט מקצועי עבור העסק או הארגון בו אתם עובדים (או אותו אתם מנהלים) – הלימודים בקורס בניית אתרי אינטרנט מיועדים עבורכם. לימודים אלו יכשירו אתכם במיטב הידע והכלים בתחום – כך שבמהרה תוכלו גם אתם להשתלב בעבודה בתחום מבוקש זה, וליצור אתרי אינטרנט איכותיים.

ניתן לבנות אתרי אינטרנט המתבססים על שפות פיתוח שונות – וורדפרס, ג'ומלה, HTML ועוד, ועל כן יש היצע קורסים נרחב בתחום – כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא קורס המתאים בדיוק עבורם, בין אם ברצונם לשלוט בשפת פיתוח אחת או בכל השפות הנפוצות. בואו לקרוא עוד על לימודי בניית אתרים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס בניית אתרי אינטרנט מיועדים עבור המעוניינים להשתלב בשלל העבודות בתחום נדרש ורווחי זה, כמו גם עבור מנהלים ובעלי עסקים המעוניינים לבנות במו ידיהם אתר מוצלח לעסק שבאחריותם.

אם אתם מתעניינים בלימודי בניית אתרי אינטרנט, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס HTML, קורס ג'ומלה, קורס וורדפרס, קורס עיצוב אתרים ומגוון קורסים נוספים מעולם המחשבים, האינטרנט וההייטק.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי בניית אתרים אינם דורשים מכם ידע בתכנות – אלא רק ידיעת אנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים והיאנטרנט. חלק מהמכללות בתחום אף דורשות מהמועמדים להכיר תוכנות גרפיות שונות – כפוטושופ, לדוגמא.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס בניית אתרים תלוי, כמובן, בהיקפו ומטרתו של הקורס: לצד קורסים קצרים יחסית, המונים כ-100 שעות לימוד לערך ומתמקדים בבניית אתרים בשפת תכנות אחת (וורדפרס, לדוגמא), קיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים המתמקדים במספר שפות תכנות ונמשכים כ-500-600 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים וכל מי שזמנו קצר – יכולים להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

קורס בניית אתרי אינטרנט משלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות, לרבות ביצועו של פרויקט גמר מונחה הכולל בניית אתר (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום), כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום.

נושאי הלימוד המדויקים משתנים בהתאם למטרתו והיקפו של הקורס – חלק מהקורסים מתמקדים בשפת פיתוח אחד ואילו אחרים במספר שפות, וחלק מהקורסים בתחום מתמקדים בבניית אתרים בלבד, בעוד חלקם כוללים גם לימודי נושאים משלימים – כקידום אתרים, לדוגמא.

לעיתים קרובות כוללים לימודי בניית אתרים את התכנים הבאים: מבוא לאינטרנט ,שפת HTML, טיפול בעברית ב-HTML, כלי כתיבת HTML, מבנה מסמך HTML, תגי עיצוב ומשמעותם, תוכנת האנימציה Flash, תוכנת  Dreamweaver, מבוא ל- PHP ול- ASP, עיצוב אינטראקטיבי, פורמטים גרפים (GIF, JPG), הכנת תמונות לאינטרנט, שיווק, כתיבת תוכן, מערכת ניהול תוכן שיקולים בעיצוב ובנייה של אתרים ועוד.

כמו כן, בד"כ, כוללים הלימודים גם את הנושאים הבאים: סחר אלקטרוני, ניהול עבודה נכון מול לקוח, תמחור של אתר אינטרנט, פרסום האתר באינטרנט, תגי טבלאות, טבלאות מקוננות, תכונות טבלאות, Java, עיצוב בעזרת טבלאות, יצירת מסגרות, עקרון העיצוב במסגרות,  בניית טפסי html, שליחת הטופס לשרת, מבוא ל Cgi, מבוא לCSS, מהם Cascading Style Sheets וכיצד משתמשים בהם; עברית ותגי Meta, נקודות מתוך קורס קידום אתרים וזכויות יוצרים באינטרנט ועוד.

תעודה

בוגרי קורס בניית אתרים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס בניית אתרים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס בניית אתרים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?