קורס תקשורת חזותית

לימודי עיצוב גרפי

קורס תקשורת חזותית
תקשורת חזותית (הידועה גם כעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת) היא תחום עיצובי חשוב, המאפשר לעוסקים לשלב נטיות יצירתיות ואמנותיות – עם יכולת פרנסה מכובדת ועבודה מרתקת, שכן עבודתם של אנשי התקשורת החזותית ממלאת את חלל העולם: בדפי העיתונים ובאתרי האינטרנט, בשלטי החוצות ובאריזות המוצרים – לאן שנפנה את מבטינו – ניתקל בעבודתם החשובה של מומחי התקשורת החזותית.

התקשורת החזותית ממלאת תפקיד מרכזי וחשוב בתיווכם של מוצרים ותכנים אל קהל היעד, ועולם הפרסום והשיווק, כמו גם עולם התקשורת, נשען רבות על עבודתם, ועל כן הביקוש לאנשי תקשורת חזותית איכותיים רב הוא. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום מרתק זה – הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להצטרף ללימודים בקורס תקשורת חזותית. בואו לקרוא עוד על לימודים מרתקים ויצירתיים אלו.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי תקשורת חזותית מיועדים לאנשים בעלי חוש אסתטי מפותח ונטייה לאמנות – המעוניינים לרתום את כישוריהם אלו לטובת השתלבות בעבודה יצירתית, מרתקת ורווחית.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי העיצוב, הפרסום וקידום אתרים – שכן לימודי תקשורת חזותית יכולים לתרום רבות להמשך התפתחותם המקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית, אולי תמצאו עניין גם בקורס פוטושופ, קורס מאיה, קורס עיצוב אתרים וקורסים נוספים מתחומי העיצוב והאמנות ככלל, והעיצוב הגרפי בפרט.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס תקשורת חזותית כוללים, לעיתים קרובות, דרישה להשלמת 12 שנות לימוד (לעיתים אף קיימת דרישה לתעודת בגרות מלאה) ויכולת עבודה בסיסית מול מחשב. מכללות אחדות אף עורכות ראיונות אישיים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום, וחלק מהמכללות אף דורשות הצגת תיק עבודות כחלק מתנאי הקבלה לקורס.

אם אין ברשותכם תיק עבודות – אתם יכולים להירשם לקורס ייעוץ והכנת תיק עבודות – ובכך להעלות את סיכויי הקבלה שלכם ללימודים.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס תקשורת חזותית משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס – ודרגת ההכשרה שהוא מקנה לבוגריו, אולם כדאי שתתכוננו ללימודים ארוכים למדי – הנמשכים, בדרך כלל, בין שנה לשלוש שנים.

לימודי תואר ראשון בתקשורת חזותית נמשכים בין שלוש לארבע שנים ולימודים לתעודת הנדסאי תקשורת חזותית נמשכים בין שנתיים לארבע שנים.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס עיצוב תקשורת חזותית, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים (ולעיתים אף ללימודים בימי שישי בבוקר) כך שגם אנשים עסוקים במיוחד יכולים להשתלב בלימודים בקלות יחסית, וליהנות מהכשרה איכותית זו, מבלי לוותר ולפגוע בעיסוקיהם היומיומיים.
 

נושאי לימוד

לימודי תקשורת חזותית כוללים מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה, והם אוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

בד"כ כוללים הלימודים בקורס תקשורת חזותית את התכנים הבאים: מדיה דיגיטאלית, תולדות האומנות, תקשורת המונים, יסודות השפה החזותית, חשיבה יצירתית יישומית, יסודות העיצוב הטיפוגרפי, תולדות הצילום, פוטושופ, איור ורישום, תוכנת אילוסטריטור, תקשורת שיווקית, תוכנת פלאש, עיצוב גראפי, אסתטיקה עיצובית, ממשק ועיצוב אינטראקטיבי, מיתוג, הכנה והבאה לדפוס, עיצוב דימוי בתנועה, עיצוב אריזות, עריכת וידאו, יסודות התכנות לאינטרנט ועוד.

תעודה

בוגרי קורס תקשורת חזותית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס תקשורת חזותית יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות בעולמות הפרסום והעיצוב הגרפי – בעיתונות, באתרי אינטרנט וכיו"ב.

כן יכולים הבוגרים לעסוק בתחום כעצמאיים וכפרילנסרים – ולהשכיר את שירותיהם הטובים לכל המרבה במחיר.
איפה אפשר ללמוד קורס תקשורת חזותית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תקשורת חזותית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?