קורס גרפיקה ממוחשבת

שילוב של אמנות ומחשבים

קורס גרפיקה ממוחשבת
אם אתם מחפשים לימודים מרתקים, המשלבים בין עולמות העיצוב והיצירה לעולם המחשוב, לימודים אשר יכשירו אתכם בידע רב ושלל כלים מבוקשים, המהווים יתרון אדיר בשוק התעסוקה, לימודים איכותיים במיוחד – אשר הינם, לעיתים קרובות, גם קצרים למדי (ונמשכים חודשים ספורים) – ייתכן כי לימודי גרפיקה ממוחשבת הם בדיוק מה שאתם צריכים!

לימודי גרפיקה ממוחשבת הופכים פופולאריים במיוחד בשנים האחרונות, שכן מרבית התוצרים הגרפיים המקיפים אותנו – אריזות מוצרים, שלטי פרסומת, פרסומת ואתרי אינטרנט – מיוצרים כולם בעזרת תוכנות מחשב ייעודיות, אותן תוכלו בקורס גרפיקה ממוחשבת. לימודים אלו מתאימים גם למעצבים מנוסים וגם לחסרי ניסיון – והם יכולים לפתוח לכם שלל הזדמנויות תעסוקה מרתקות. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי גרפיקה ממוחשבת.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס גרפיקה ממוחשבת מיועדים לכל המעוניינים להכיר מקרוב את התוכנות הגרפיות המרכזיות – פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. הלימודים מתאימים במיוחד למי שעוסק בתחומי העיצוב השונים (ובמיוחד למעצבים גרפיים) המעוניינים להכיר לעומק את תחום העיצוב הממוחשב ולדעת לעבוד עם התוכנות השונות במקצועיות.

אם אתם מתעניינים בלימודי גרפיקה ממוחשבת, אולי תגלו עניין גם בלימודי עיצוב גרפי, לימודי הנדסאי תקשורת חזותית ולימודים בקורסים נוספים מתחום העיצוב.

כמו כן, אתם יכולים, כמובן, גם ללמוד כל תוכנה בנפרד – ולהצטרף ללימודים בקורס פוטושופ, אינדיזיין או קורס אילוסטרייטור.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי גרפיקה ממוחשבת כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשב והאינטרנט. חלק מהמכללות בתחום מציבות תנאי קבלה נוספים – מעבר של ראיון אישי או מבחנים ייעודיים (כמבחן יצירתיות, לדוגמא) או הצגת תיק עבודות.

כמו כן, חלק מהקורסים בתחום מיועדים לבעלי רקע או ניסיון מעשי באחד מתחומי העיצוב.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס גרפיקה ממוחשבת נע בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בקורסים בתחום אורכים, בדרך כלל, בין שלושה חודשים לשנה, בהתאם למספר שעות הלימוד הכולל ומתכונת הלימודים – קרי, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים בלימודים מקיפים ומעמיקים יותר בתחום, תוכלו להירשם לקורס עיצוב גרפי (או אף ללימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי/ עיצוב תקשורת חזותית).

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים יצירתיים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודי הקורס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים העסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להתשלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס גרפיקה ממוחשבת תדאג להכיר לכם את התוכנות המרכזיות בתחום ולספק לכם ידע רב ושלל כלים שילוו אתכם לעתיד. הלימודים משלבים, כמובן, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי בתחום, לבין תרגולים רבים והתנסות מעשית נרחבת עם התוכנות בתחום. בחלק מהמכללות אף נהנים הבוגרים מהשתתפות בפרויקט גמר, המקנה להם טעימה אמיתית מהעבודה הצפויה להם עם סיום הלימודים.

לעיתים קרובות כוללים לימודי גרפיקה ממוחשבת את התכנים הבאים: מבוא לעיצוב גרפי, הפקה והבאה לדפוס, פרסום ושיווק ועוד.

תוכנת פוטושופ - הכרות מעמיקה, לימוד ותרגול התוכנה הכולל מושגי יסוד בעריכת תמונות, כלי ציור ועריכה, עריכת צבע בתמונה, יצירה ועריכה של מלל, הכנת תמונה לדפוס, שכבות העריכה השונות ועוד.

תוכנת אילוסטרייטור - הכרות מעמיקה ותרגול בכל יישומי התוכנה הכולל צירת אובייקטים ותכונות, הוספת מלל ועריכה, שימוש במברשות ויצירת גופים תלת מימדיים, עיוות של צורה, הפיכה לפורמט PDF ועוד.

תוכנת אינדיזיין -  בנייה של מסמך רב עמודים, ייבוא מלל וקבצי אקסל, שילובם של אובייקטים חיצוניים, מושג יסוד בנושאי עימוד ובניית דף ועוד.

תעודה

בוגרי קורס גרפיקה ממוחשבת, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות מעניקות לבוגריהן תעודה המוכרת על ידי משרד התמ"ת.
איפה אפשר ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס גרפיקה ממוחשבת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?