קורס די.ג'י

לימודים עם קצב

קורס די.ג'י
הדי ג'יי (קיצור מאנגלית של דיסק ג'וקי) או בעברית תקנית – תקליטן, הוא הדמות המרכזית בכל מסיבה שמכבדת את עצמה – ואם להסתמך על מילותיהם של פיית'לס האגדיים – אלוהים, בכבודו ובעצמו, הוא די ג'יי. התקליטן הוא האחראי על שילהוב הקהל, על ידי בחירת השירים (או ליתר דיוק, הטראקים) אותם הוא בוחר לנגן ושילובם זה בזה.

הדי ג'ייז, אשר על מנת להתמקצע בתחום עליהם להיות מומחים, במוזיקה ובסאונד, הם אומני מופע, ועליהם להחזיק בתקליטיה מפוארת, כמו גם בציוד אלקטרוני משוכלל, על מנת לבצע עבודתם נאמנה. אם גם אתם רוצים לקבל את כל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים לדי ג'יי המקצועי, כל שעליכם לעשות הוא להירשם לאחד הקורסים המעולים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס DJ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הדי ג'ייז – מה לא נאמר עליהם? נאמר עליהם שהם מצילי חיים (Indeep – Last night a DJ saved my life) ואפילו שהם אלוהים (Faithless – God is a DJ), ואכן, אין ספק, כי לפחות על רחבת הריקודים, הדי ג'ייז הם השולטים ביד רמה על כל המתרחש.

בשנים האחרונות זוכים התקליטנים להצלחה רבה, ואין הם עוד מוגבלים למועדוני מחתרת אפלוליים – אלא זוכים למקום של כבוד במיינסטרים, ולעיתים קרובות, שמם הנישא על שפתי כולם מוכר יותר משמות האמנים אותם הם בוחרים לנגן.

אולם, עבודתו של הדי ג'יי, עם כל הכיף וההנאה הנלוות אליה, אינה תמיד קלה, ותמיד היא דורשת ידע עצום בתחומי המוסיקה, הסאונד, ואפילו ראייה אל תוך נפשו הקולקטיבית של הקהל.

על כן, על מנת להיות די ג'יי מוצלח (ומצליח) נדרשים לימודים מעמיקים ומקיפים. מספר מכללות איכותיות, אשר כבר גידלו בחממתן כמה מהדי ג'ייז המובילים בישראל ובעולם, מציעים לכם לקבל הכשרה מעמיקה ואיכותית בתחום – תוך חודשים ספורים בלבד. בואו לקרוא עוד על לימודי תקליטנים.

קהל יעד

הלימודים בקורס די ג'יי מיועדים למי שהמוסיקה זורמת בדמם – הן למעוניינים בהעשרה אישית בתחום והן ולמי שמעוניינים להרקיד מאות ואלפי אנשים או ליצור טראקים שיכבשו את רחבות הריקודים. כן מתאימים הלימודים ליוצרי מוזיקה אלקטרונית המעוניינים לקבל הכשרה שתעזור להם להופיע, ולדי ג'ייז מתחילים, המעוניינים בהתמקצעות נוספת בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס די ג'יי, ייתכן כי תגלו גם עניין רב בלימודי קורס מוזיקה אלקטרונית, לימודי תואר ראשון במוסיקה, קורס סאונד וקורס מיקס ומאסטרינג.

תנאי קבלה

חלק קטן מהקורסים להכשרת תקליטנים פתוחים בפני הקהל הרחב, אולם מרבית הקורסים בתחום מציבים אי אלו תנאי קבלה – הגבלת גיל (בדרך כלל הלימודים מיועדים לבני 16 ומעלה, ולעיתים לבני 18 ומעלה בלבד), מעבר של מבחן יכולות מוזיקליות, מעבר של מבחן שימוש במחשב ומעבר של ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים של קורסי הדי ג'יי משתנה בהתאם לעומקם של הלימודים והיקפם. מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 100 ל-200 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים חודשים אחדים (כשלושה עד שבעה חודשים, בדרך כלל), אולם קיימים גם קורסים קצרים יותר בתחום, הנמשכים חודש או חודשיים, וקורסים ארוכים, מקיפים ומעמיקים במיוחד, בהם נמשכים הלימודים בסביבות השנה.

אם גם אתם חושקים להירשם ללימודים מהנים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס, המלא בעבודה ו/או לימודים, יקשה עליכם לעשות זאת, יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהקורסים בתחום כוללים לימודים בשעות הערב או אחר הצהריים, כך שגם אם אתם מבלים את מירב שעות היום בלימודים או בעבודה, תוכלו למצוא זמן ללימודים המהנים בקורס די ג'יי.

נושאי לימוד

קורס תקליטנים כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים ומרחיבי דעת, כמו גם התנסות מעשית נרחבת.

בד"כ כוללים לימודי הכשרת תקליטנים את הנושאים הבאים: ההיסטוריה של התקליטנות, תפקידיו השונים של הדי ג'יי, סוגי פורמטים באודיו, הכרת הציוד הבסיסי של התקליטן, חיבור המערכת וחיווט, בניית מאגר מוסיקלי, מיקס, הכנת סט, שימוש באפקטים, תוכנות מחשב רלוונטיות, עבודה מול קהל, התאמת הסט המוזיקלי לקהל, עריכה מוזיקלית, כישורי הופעה, שיווק עצמי, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, מלווים בתרגולים שוטפים, אשר יעזרו לכם לפלס את הדרך לטופ של עולם התקליטנים.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות מעבר של המבחן המסכם (במידה ויש), יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס DJ יוכלו להשתלב בעבודה דינאמית ותוססת כתקליטנים במועדונים, פאבים, אולמות אירועים וכיו"ב.

רבים מבוגרי קורס די ג'יי של המכללות המובילות בישראל מנהלים כיום קריירה מפוארת וחובקת עולם, ומנגנים בכל פינות תבל – אולי אתם תהיו הבאים בתור לכבוש את העמדות הקדמיות בעולם התקליטנות.

סיכום

לסיכום, אם אתם חיים ונושמים מוזיקה, אם ביטים מתנגנים לכם נון סטופ בראש, אם אתם אוהבים מסיבות ואם אתם אוהבים לשמח את סביבותיכם – קורס די ג'י יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים!

בואו ליהנות מלימודים "בראש אחר", אשר יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לדי ג'יי האיכותי – בואו ללמוד בקורס הכשרת תקליטנים – ותתחילו לחגוג!
איפה אפשר ללמוד קורס די.ג'י?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס די.ג'י
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?