קורס אנימציה

לימודים מרתקים - קריירה מבוקשת

קורס אנימציה
אנימציה (ובעברית תקנית – הנפשה) כשמה כן היא – "הפחת חיים" והענקת נפש בדמויות מצוירות. מובן כי אין האנימטורים באמת מעניקים נפשות חיות ליצירי דמיונם המצוירים, אך הם בהחלט מקנים לנו, הצופים, את האשליה כי אנו צופים ביצורים חיים ומרגישים. העיקרון הבסיס עליו מתבססת האנימציה הוא התנועה, והיא המקנה את אשליית החיים לדמויות המצוירות.

האנימציה נמצאת בשימוש נרחב בעולמות הפרסום והשיווק, ורשת האינטרנט הביאה לפריחה גם בתחום זה – שכן כמעט כל אתר המכבד את עצמו מתהדר בסרטוני אנימציה קצרים. הביקוש לאנטימוטרים איכותיים, השולטים בכל רזי המקצוע ואשר התברכו בכישרון ציור ועיצוב, הינו גבוה, והעבודה בתחום היא מרתקת במיוחד. אז בואו לצייר לעצמכם עתיד מוצלח – בואו ללמוד בקורס אנימציה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

האנימציה (בתרגום מלטינית – החייאה, הענקת נפש, ומכאן שמה העברי – הנפשה), הכוללת הצגה של תמונות דומות, במהירות כה גבוהה, עד כי אנו, הצופים, מקבלים את האשליה של תנועה (וחיים), היא אמנות מרתקת ומלאת יצירתיות, הכוללת בתוכה, למעשה, אמנויות רבה, שכן על אמן האנימציה – האנימוטור – לשלוט ברזי הציור והאיור, העיצוב, הגרפיקה הממוחשבת, המוסיקה (או לכל הפחות, התאמת הפסקול ליצירה), הבימוי וההפקה, הכוריאוגרפיה וכו'.

האנימציה, המשלבת בין עבודה עם בובות וציורי יד מסורתיים, לבין שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ותוכנות מחשב ייחודיות (אנימציה ממוחשבת), מאפשרת לכל אמן ואמן לבחור את שיטות העבודה האהובות עליו והקרובות על ליבו, וליהנות מעבודה מלאת יצירתיות ודמיון.

האנימציה היא אף אמנות מעשית למדי – שכן יש ביקוש רב לאנימטורים בשוק העבודה – בעולמות הפרסום, במשרדי הפקה, באתרי אינטרנט וכו'. בואו לקרוא מידע רב אודות אפשרויות הלימוד השונות ללימודי אנימציה.

קהל יעד

לימודי אנימציה מיועדים לאנשים יצירתיים המעוניינים בהכשרה מעמיקה ואיכותית בתחום מבוקש – בין אם לצורך העשרה אישית גרידא, ובין אם לצורך הכשרה מקצועית להשתלבות בעבודה בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומי השיווק והפרסום, כמו גם למעצבים גרפיים והעוסקים בבניית אתרי אינטרנט, שכן לימודי האנימציה יכולים לעזור להם רבות בעבודתם ולתרום לקידומם המקצועי.

אם אתם מתעניינים בלימודי האנימציה, אולי תמצאו עניין גם בלימודי ציור ורישום, בלימודי איור ולימודי אנימציה ממוחשבת בתוכנת MAYA.

תנאי קבלה

חלק מהקורסים ללימודי אנימציה מיועדים לקהל הרחב ואין הם מציבים כל תנאי קבלה, ואילו קורסים אחרים  בתחום מיועדים רק לבוגרי 12 שנות לימוד, בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית והיכרות ויכולת עבודה בסיסית עם מחשב וגלישה ברשת האינטרנט. כמו כן, חלק מהמכללות מקיימות ראיונות קבלה ומבחנים ייעודיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

הקבלה לקורסים מתקדמים באנימציה מיועדת, כמובן, רק לבוגרי הקורסים הבסיסיים בתחום או לבעלי ניסיון מעשי בעבודה בו. עת הקבלה לקורסים המתקדמים נדרשים המועמדים, לעיתים, להציג תיק עבודות.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אנימציה משתנה בהתאם לעומק הלימודים והיקפם. אולם, על אף הבדלים אלו כדי לדעת כי לימודי האנימציה הם, לרב, לימודים מעמיקים במיוחד, ועל כן – אין הם קצרים כלל וכלל – למעשה, ברב המכללות בתחום נמשכים הלימודים בין שנה לשנתיים והם כוללים בין 550 ל-950 שעות לימוד אקדמיות. אולם, אם אתם מעוניינים בהעשרה אישית בלבד תוכלו למצוא קורסים המתאימים למטרותיכם, ונמשכים בין 50 ל-150 שעות לימוד אקדמיות בלבד.

אם אתם מתעניינים בלימודי אנימציה ומעוניינים להירשם לאחד מהקורסים המעולים בתחום, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות מציעות לכם לימודי אנימציה במסלולי ערב (לעיתים במקום ולעיתים בנוסף ללימודים במסלול הבוקר) כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בזמנים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי אנימציה כוללים מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שלל תרגולים מעשיים והתנסויות יישומיות חווייתיות.

הלימודים בקורס אנימציה כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: עקרונות האנימציה, יסודות הסיפור, סטוריבורד, מוזיקה באנימציה – פסקול, הבעת רגש ומצבי רוח בתנועה, עיצוב דמויות, ליפ סינק, בימוי אנימציה, אנימציה תלת ממדית, אנימציה ממוחשבת, פוטושופ ותוכנות רלוונטיות נוספות (אפטר אפקטס, מאיה, וכו'), סוגי אנימציות, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, אשר יעשירו אתכם בכל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים לאנימטור המקצועי והאיכותי.

תעודה

בסיום הלימודים יהיו זכאים הבוגרים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס – לרבות הגשתו של פרויקט הגמר (במידה ויש) - לתעודה מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס אנימציה יוכלו להשתלב כאנימטורים במגוון מקומות עבודה – באתרי האינטרנט, במשרדי פרסום, בעולמות הטלוויזיה והקולנוע ובחברות הפקה וכיו"ב. כן יוכלו הבוגרים לעבוד כעצמאיים בתחום, להשכיר את שירותיהם לחברות ועסקים שונים, או ליצור סרטונים עצמאיים.

ודאי תשמחו לדעת כי חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום נמצאים בקשר עם חברות ההפקה המובילות בארץ והם מסייעים לבוגריהם להשתלב בעבודה בתחום.

סיכום

לסיכום, אם חיבתכם לסרטים מצוירים לא התפוגגה עם השנים, אם ניחנתם ביצירתיות רבה ובכושר דמיון עז, ואם אתם מעוניינים להביע עצמכם בעזרת אמנות האנימציה, ואף להשתלב בשלל המשרות המרתקות בתחום – לימודי אנימציה מיועדים עבורכם.

לימודים מעשירים אלו יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, ויתרמו רבות להתפתחותכם המקצועית והאישית. אז בואו ליהנות מלימודים מלאים בשמחת חיים – בואו ללמוד בקורס אנימציה.
איפה אפשר ללמוד קורס אנימציה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אנימציה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?