קורס הכנת תיק עבודות

להתקבל בקלות ללימודי אמנות

קורס הכנת תיק עבודות
אם היצירתיות זורמת בדמכם ואם אתם רואים את עתידכם בעולם העיצוב והאמנות על תחומיו השונים – הלימודים בקורס הכנת תיק עבודות (הידוע גם כלימודי מכינה לאומנות ועיצוב) מיועדים עבורכם. לימודים אלו ידאגו כי תגיעו למבחני הקבלה ללימודים בתחום, כמו גם לראיונות הקבלה לעבודות בתחום, כשאתם מצוידים בתיק עבודות איכותי, המאגד את יצירותיכם ומוכיח את כשרונכם.

לימודי הכנת תיק עבודות מוצעות במגוון מסלולים – כך שגם אם ברצונכם להכין תיק עבודות בצילום, בציור, בעיצוב גרפי, בצורפות, בעיצוב פנים – או בכל תחום אמנותי ועיצובי אחר – תוכלו למצוא את מסלול הלימודים המתאים בדיוק עבורכם. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכנת תיק עבודות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנת תיק עבודות (מכינה לעיצוב ואמנות) מיועדים לכל מי שמעוניינים להעלות את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים אקדמיים ולימודי תעודה מתקדמים בתחומי העיצוב והאמנות השונים – צילום, ציור, אנימציה, אדריכלות, עיצוב אופנה, עיצוב פנים, אדריכלות, מוסיקה, עיצוב תכשיטים, עיצוב תעשייתי וכו'.

כן מתאימים הלימודים עבור המעוניינים ביצירת תיק עבודות איכותי – אשר יסייע להם להשתלב בעבודות הנחשקות בתחומים אלו.

תנאי קבלה

בעוד לרבים מהמסלולים ללימודי הכנת תיק עבודות אין כל תנאי קבלה – והקהל המורחב מוזמן לבוא וליהנות מהלימודים, בחלקם על התלמידים לעבור ראיונות אישיים או לעבור מבחנים ייעודיים שונים (כמבחן ציור או מבחן יצירתיות, לדוגמא). כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להציג עבודות שביצעו בתחום – או בתחום אמנותי/ עיצובי מקביל, על מנת להתקבל ללימודים.

מגוון קורסים

לימודי הכנת תיק עבודות הם, למעשה, שם כולל למגוון קורסים שונים – כאשר כל אחד מהקורסים בתחום מתמקד בהכנת תיק עבודות לאחד מתחומי העיצוב והאמנות.

בין מסלולי הלימוד הפופולאריים בתחום: קורס הכנת תעיק עבודות לעיצוב גרפי, קורס הכנת תיק עבודות בצילום, קורס הכנת תיק עבודות בציור ואיור, קורס הכנת תיק עבודות בעיצוב אופנה, קורס הכנת תיק עבודות לאדריכלות, קורס הכנת תיק עבודות לעיצוב פנים, קורס הכנת תיק עבודות במוסיקה, קורס הכנת תיק עבודות בעיצוב תעשייתי ועוד.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכנת תיק עבודת תלוי, כמובן, בסוג הקורס הספציפי (קורס הכנת תיק עבודות לציור או קורס הכנת תיק עבודות לעיצוב תעשייתי) כמו גם ברמת הכשרתם ההתחלתית של הבוגרים בתחום ומטרתו של הקורס – האם מדובר בקורס העוזר לכם ליצור תיק עבודות מהשלבים הראשוניים, או שמא בסדנא אשר נועדה לעזור לכם לסדר ולארגן את תיק העבודות הקיים.

הסדנאות הקצרות בתחום מונות כ-15 שעות לימוד אקדמיות וכוללים כמפגש לימודים אחד או שניים בלבד, ואילו הקורסים המקיפים והמעמיקים בתחום כוללים בסביבות ה-150 שעות לימוד אקדמיות והלימודים בהם אורכים מספר חודשים.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים מלאי יצירתיות אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים (או אנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס הכנת תיק עבודות משלבת בין הרצאות עיוניות מרתקות לבין שלל התנסויות מעשיות – בהן תעבדו על יצירת העבודות שימלאו את תיק העבודות שלכם, תוך ליווי וקבלת סיוע ומשוב מסגל המורים בקורס.

נושאי הלימוד המדויקים משתנים, כמובן, בהתאם לאופיו של הקורס הספציפי – ותכנית הלימודים בקורס הכנת תיק עבודות בתחומי הציור אינה זהה, כמובן, לתכנים בקורס הכנת תיק עבודות לאדריכלות או עיצוב פנים).

על אף ההבדלים בנושאי הלימוד, פעמים רבות כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: פיתוח חשיבה יצירתית והבעה יצירתית, מבנה תיק העבודות, מיומנויות ריאיון, שימוש במחשב ועוד שלל נושאי לימוד המותאמים לתוכן הקורס הספציפי.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנת תיק עבודות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנת תיק עבודות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?