קורס רומנית

כל הפרטים על הקורס

קורס רומנית
רומניה, כיתר מדינות מזרח אירופה אשר הצטרפו לאיחוד, מהווה כר פורה להשקעות כלכליות וליוזמות עסקיות שונות, ועל כן ישראלים רבים מחפשים הזדמנויות השקעה ברחבי רומניה, וכדיי שיוכלו למצוא את ההזדמנויות הטובות ביותר במהירות, ולנהל את התהליכים העסקיים בהצלחה מול הרשויות הרומניות ומול עמיתיהם דוברי הרומנית, נדרשים אנשי העסקים והיזמים הישראלים ללמוד רומנית.

כמו כן, מוסדות ההשכלה הגבוהה הרומניים מהווים אבן שואבת לסטודנטים ישראלים, בעיקר למעוניינים בלימודי רפואה ווטרינריה, המבקשים אף הם ללמוד את שפת המקום. לבסוף, רומניה על נופיה המופלאים, הופכת ליעד תיירותי מבוקש, וידיעת השפה מקלה מאד על המטיילים והתיירים המבקשים ליהנות מיכולת תקשורת עם בני המקום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי הרומנית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס רומנית מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים ללמוד שפה זרה עשירה וקולחת זו: אם אתם מתכננים להירשם ללימודים גבוהים ברומניה, אם אתם מעוניינים ליהנות מיכולת לנצל את ההזדמנויות העסקיות הרבות במדינה מזרח אירופאית מתפתחת זו, אם אתם מעוניינים לטייל בנוחות בנופיה המופלאים, או אם אתם מעוניינים בהעשרה אישית מרתקת, או להתחבר לשורשיכם המשפחתיים – קורס רומנית הוא הקורס בשבילכם.
 

תנאי קבלה

קורס רומנית בסיסי (קורסים למתחילים) אינו מציב כל תנאי קבלה בפני המועמדים, ואילו קורסים מתקדמים יותר מיועדים רק למי שהינם בעלי היכרות קלה עם השפה.

בדרך כלל נערכים מבחני מיון לקורסים המתקדמים לרומנית, במטרה לחלק את הנרשמים לקבוצות לימודים על פי רמת ידיעתם את השפה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס רומנית משתנה לעומקו של הקורס ומטרתו (הכשרה בסיסית, הכשרה מעמיקה וכו').

בדרך כלל נמשכים הקורסים בתחום בין שלושה חודשים לחצי שנה, וניתן להמשיך מיד בסיום הקורס לקורס ברמה מתקדמת יותר.

אם אתם מתעניינים בלימודי רומנית, אך אתם עסוקים למדי וחוששים כי לא תמצאו זמן ללימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מסלולי לימוד נוחים במיוחד בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, ואפילו קורסים מתוקשבים (לימודים און ליין), כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודים.

קורסים לרמות שונות

כאמור, הקורסים ללימודי רומנית מתקיימים במגוון רמות ולמגוון מטרות.

קורס רומנית מתחילים, המיועד להקנות היכרות ויכולת תקשורת בסיסית בשפה זו, קורס רומנית למתקדמים (במגוון רמות), המיועדים למי אשר מכירים את השפה ומעוניינים ללטש את ביטויים בה.

כן מתקיימים קורסים לרומנית עסקית – קורסים ייחודיים לאנשי עסקים ויזמים המעוניינים להשתלב בפעילות עסקית ברומניה, קורסי רומנית ייחודיים להכנה למבחנים למעוניינים ללמוד לימודים גבוהים ברומניה, קורס הכנה למבחני השפה הדרושים על מנת להוציא דרכון רומני (אשר הינו, למעשה, דרכון של האיחוד האירופי) ועוד.

תעודה

בוגרי לימודי רומנית, העומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת גמר המעידה על סיום לימודיהם בהצלחה בקורס, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, לימודי רומנית מתאימים לכל אחד ואחת המעוניינים להכיר שפה זו או להעמיק ידיעותיהם בה, בין אם למטרות העשרה אישית בלבד ובין אם לצורך מטרות קונקרטיות יותר, כגון הכנה ללימודים באוניברסיטאות הרומניות, הכנה לטיול בנופים המדהימים של רומניה, הכנה למבחני השפה הדרושים להוצאת דרכון זר, או לצורך השתלבות בעולם העסקי המלבלב ברומניה.

אז בואו ללמוד בקורס רומנית – ותפתחו לעצמכם שלל דלתות להתקדמות מבחינות לימודיות ועסקיות, ותיהנו מלימודים מעשירים ומרתקים.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רומנית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?