קורס אנגלית

קורס חובה בעולם הגלובלי

קורס אנגלית
אנגלית, על אף שאין השפה המדוברת ביותר בעולם – היא, ללא ספק, אחת השפות החשובות ביותר, אם לא החשובה שבהן: האינטרנט נשלט על ידי שפה זו, כמו גם תעשיית הבידור, הקולנוע והמוסיקה, וזוהי גם השפה המרכזית בעולמות העסקים, המדע, הדיפלומטיה, התיירות והאקדמיה. ידיעת אנגלית מאפשרת להסתדר במקומות רבים סביב לעולם – ועל כן יש חשיבות רבה לשליטה בשפה זו.

אם גם אתם מרגישים כי עליכם לשפר את רמת האנגלית שלכם – אתם יכולים לעשות זאת בקלות ובמהירות, בעזרת פנייה ללימודים בקורס אנגלית, המוצע לכם על ידי מכללות מובחרות בכל רחבי הארץ. קיים מגוון קורסים נרחב – המתאים לכל רמה ומטרה, כך שתוכלו להשתלב בלימודים העונים בדיוק על דרישותיכם ומטרותיכם. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס אנגלית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

הלימודים בקורס אנגלית מיועדים לכל מי שרוצה ללמוד (או לשפר שליטתו) בשפה חשובה זו – בין אם אתם כלל לא יודעים אנגלית, ובין אם אתם דוברים שוטפת, אך מעוניינים ללטש את דרכי ביטוייכם בשפה – תמצאו קורס אנגלית המתאים לדרישותיכם.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי עסקים המעוניינים לבצע עסקאות עם שותפים מעבר לים, לסטודנטים הנאלצים לקרוא הררי חומר באנגלית ולכתוב עבודות באנגלית (ולסטודנטים המעוניינים ללמוד בחו"ל), למי שמתכוון להעתיק מגוריו לארצות דוברות אנגלית ולמי שמתכוון לטייל במדינות אלו.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל אין תנאי קבלה לקורס אנגלית למתחילים, אולם הקבלה לקורסים ברמות מתקדמים מותנית, בדרך כלל, במעבר של מבחן מיון – הבודק את מידת שליטת המועמד בשפה, כך שניתן יהיה לשבצו לקבוצת לימוד המתאימה לרמת ידיעותיו באנגלית .
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אנגלית משתנה בהתאם למטרת הלימודים בו והיקפו, ולעיתים קרובות משך הלימודים תלוי בקצב ההתקדמות של התלמידים.

לעיתים קרובות נמשכים לימודי אנגלית בין שלושה חודשים לשנה – וכמובן כי בסיום קורס מתחילים, לדוגמא, ניתן להמשיך לקורס מתקדמים – עד להשגת שליטה מוחלטת בשפה.

אם אתם מתעניינים בלימודי אנגלית – ודאי תשמחו לדעת כי מכללות רבות בתחום מציעות קורסים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – ואף קורסים און ליין וקורסים בהתאמה אישית של מערכת השעות – כך שגם אנשים עסוקים במיוחד – אנשים עובדים, סטודנטים וכו' – יכולים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות.
 

מגוון קורסים

יש היצע נרחב במיוחד של קורסים ללימוד אנגלית המיועדים לרמות שונות ולמטרות שונות, כך שכל אחת ואחד יכולים למצוא קורס המתאים בדיוק למטרותיהם.

בין הקורסים הנפוצים והפופולאריים ביותר בתחום ניתן למצוא את:

קורס אנגלית מתחילים (קורס אנגלית בסיסית) – קורס המקנה את בסיס השפה ונועד למי שכלל לא יודע אנגלית. הקורס ילמד את משתתפיו את אותיות ה-A,B,C, את הדקדוק הבסיסי ויקנה להם אוצר מילים בסיסי באמצעותו ניתן לנהל שיחות פשוטות.

קורס אנגלית מתקדמים – קיימים קורסים רבים לרמות הביניים ורמות המתקדמים באנגלית, אשר נועדו ללטש את השפה ולהעמיק את השליטה בה – כך שתגיעו לרמה של דוברי השפה מבטן ומלידה – תוכלו לדבר בחופשיות (גם על נושאים מעמיקים ומסובכים), ולכתוב ולקרוא ללא כל בעיה.

קורס אנגלית עסקית – קורס המיועד ליזמים ואנשי עסקים ומקנה לבוגריו שליטה במונחים כלכליים ועסקיים חשובים, ויכולת לנהל שיחות ומו"מ בקלות. כיוון שאנגלית היא שפת העסקים הבינלאומית – קורסים אלו מתאימים לא רק לאנשי עסקים הפועלים בארצות דוברות אנגלית – אלא לאנשי עסקים מ(כמעט) כל אזור בעולם.

קורס אנגלית טכנית – קורס המתמקד בהקניית מילים ומושגים מהעולם המחשבים, ההנדסה והטכנולוגיה, ומיועד לכל מי שעוסק בתחומים אלו.

כמו כן, מתקיימים קורסי אנגלית לילדים ובני נוער, קורס אנגלית לסטודנטים, קורס אנגלית לפסיכומטרי ול-GMAT ומגוון קורסים נוספים לאנגלית.

תעודה

בוגרי קורס אנגלית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס אנגלית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אנגלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?