קורס ספרדית

לימודי השפה הקולחת והמתגלגלת

קורס ספרדית
השפה הספרדית הינה השפה השלישית הכי נפוצה בעולם (קודמות לה רק האנגלית והסינית- מנדרינית), והיא נישאת בפיהם של למעלה מ-417 מיליון איש ברחבי העולם, בכל אחת מחמשת היבשות. בעיני רבים נחשבת הספרדית לאחת השפות היפות שיש, ואין כמעט ויכוח כי מדובר בשפה קולחת וזורמת למדיי. בשנים האחרונות ישראלים רבים מבקשים ללמוד ספרדית – בין אם לצורך הכנה לטיול הגדול בדרום אמריקה, בין אם לצורך עסקים, ובין אם למטרות אקדמיות או מטרות העשרה אישית.

לימודי הספרדית נחשבים קלים ומהירים יחסית לישראלים, שכן מי ששולט בשפה האנגלית, יכול להבין את הספרדית ולהתחיל לדבר ללא הקשיים הנלווים, בדרך כלל, ללימודי שפה חדשה, שכן הספרדית חולקת אוצר מילים לא קטן עם האנגלית, ואף כללי הדקדוק בה דומים לאנגלית. אז אם גם אתם מעוניינים ללמוד שפה עשירה וקולחת זו – בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי ספרדית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ספרדית מיועדים לכל אחד ואחת המעוניינים ללמוד שפה מתגלגלת, קולחת וקצבית זו, בין אם ברצונם להשתלב בעסקים במדינות דוברות ספרדית או עם עמיתים דוברי השפה, בין אם ברצונם לתקשר היטב עם המקומיים עת הטיול בדרום אמריקה (ובמדינות ואזורים רבים אחרים), בין אם ברצונם בהעשרה אישית מרתקת, ובין אם הם זקוקים ללימודי השפה לכל מטרה אחרת (לימודים, יזמות ועסקים וכו').
 

תנאי קבלה

הקבלה לקורס ספרדית למתחילים היא קלה ופשוטה, שכן אין מוסדות הלימוד והמכללות מציבים תנאי קבלה ללימודים, אולם הקבלה לקורסים ברמות המתקדמים דורשת היכרות בסיסית (לכל הפחות) עם השפה.

בדרך כלל נערכים מבחני מיון טרם תחילת הלימודים בקורס המתקדמים, במטרה לשבץ את התלמידים לכיתות לימוד המתאימות לרמת ידיעתם את השפה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ספרדית משתנה בהתאם לאופי הקורס, מטרתו ועומקו, ולעיתים אף בהתאם לקצב ההתקדמות של התלמידים בכיתה.

בחלק ניכר ממוסדות הלימודים והמכללות נמשכים הלימודים בין ארבעה חודשים לשמונה חודשים, אולם קיימים גם קורסים ארוכים, מקיפים וממצים במיוחד, כמו גם קורסים קצרים וממוקדים יותר.

כדאי לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד נוחים במיוחד, ולצד קורסים המתקיימים בשעות הבוקר, יש גם קורסי ערב, קורסי שישי בוקר, ואפילו קורסים און – ליין, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים מהנים אלו.

קורסים לרמות שונות

כאמור, קורסים ללימוד ספרדית נחלקים למספר רמות:

קורס ספרדית למתחילים (קורס ספרדית בסיסי): מיועד לאנשים ללא ידע קודם בשפה הספרדית. קורס המתחילים כולל לימוד של אוצר מילים וביטויים בספרדית, יסודות המבנה הדקדוקי ופיתוח יכולת קריאה בסיסית. קורס זה מעניק יכולת שיחה בשפה הספרדית ופותח את השער ללימודים בקורסים מתקדמים יותר.

קורס ספרדית - ביניים: מיועד לבעלי ידע בסיסי בספרדית המסוגלים לנהל שיחה. בקורס שמים דגש על שטף השפה ועל הדיוק בדיבור, הרחבת אוצר המילים, קריאת טקסטים פשוטים וכיו"ב.

קורס ספרדית למתקדמים: מיועד לדוברי ספרדית אשר מעוניינים "ללטש" את השפה. קורס המתקדמים כולל שיחות ברמה גבוהה, הכרת ביטויים, קריאת עיתונים וטקסטים מתקדמים.

בנוסף, ישנם קורסים ייעודיים כגון ספרדית למוצ'ילרים (תרמילאים – תיירים), קורס ספרדית עסקית, קורס ספרדית לילדים ובני נוער, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס ספרדית, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד, המעידה על סיום לימודיהם המוצלח בקורס.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ללמוד שפה עשירה, קולחת, ערבה לאוזן ומתגלגלת על הלשון, אשר היא גם אחת השפות הנפוצות ביותר בעולם – לימודי ספרדית מיועדים עבורכם!

לימודים אלו, אשר יחסית ללימודי שפות זרות אחרות הם קלים יחסית ומהירים (למי אשר שולט בשפה האנגלית), יקנו לכם יכולת לנהל שיחה קולחת ושוטפת עם כל דובר ספרדית ברחבי העולם, וכאלה, כאמור, לא חסר. אז בואו ליהנות מלימודים חווייתיים, אשר יעשירו רבות את עולמכם התרבותי – בואו ללמוד בקורס ספרדית.
איפה אפשר ללמוד קורס ספרדית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ספרדית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?