קורס גרמנית

כל המידע על הלימודים

קורס גרמנית
הגרמנית היא השפה המדוברת ביותר באיחוד האירופי ואחת מהשפות המדוברות ביותר בעולם. זוהי שפת האם של כ- 190 מיליון איש ברחבי העולם, והשפה הרשמית במדינות אירופאיות רבות – גרמניה, בלגיה, אוסטריה, שוויץ, לוקסמבורג וליכטנשטיין. הגרמנית נכתבת באמצעות האלפבית הלטיני (האלפבית הנמצא בשימוש גם בשפה האנגלית) והיא כוללת כ-30 אותיות.

ידיעת השפה הגרמנית יכולה להקל מאד ולתרום רבות לכל מי שמטייל באירופה, לכל מי שעוסק בהשקעות ומסחר בינלאומי, ולמשכילים ואקדמאים באשר הם – המעוניינים להשתלב בלימודים בארצות דוברות גרמנית, ולדעת לקרוא את שפה נפוצה זו, אשר רבות מיצירות המופת העולמיות נכתבו בה. אם גם אתם מתעניינים בלימודי גרמנית, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף אודות הקורסים ללימודי גרמנית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הגרמנית היא אחת השפות המדוברות והנלמדות ביותר סביב לעולם, ורבים מבקשים ללמוד אותה.

לימודי גרמנית תפסו תאוצה בשנים האחרונות הודות למספר סיבות: הראשונה, מספר הזכאים לאזרחות אירופית גדל, עובדה אשר גרמה לזינוק אדיר במבקשים ללמוד לדבר שפות זרות נוספות, ובכללותן גרמנית.

השנייה, סטודנטים רבים נוסעים ללמוד בגרמניה ולכן קורסים בגרמנית מהווים הכנה טובה לידיעת השפה על בוריה. בנוסף, גרמניה כולה, וברלין בפרט, הפכו ליעד מועדף על מהגרים ישראלים רבים, העוסקים בתחומי האמנות השונים, שכן חיי האמנות והתרבות בה ידועים כמשגשגים במיוחד.

אם גם אתם מעוניינים לעבוד, ללמוד או לחיות באירופה, מומלץ כי תירשמו לקורס ללימודי שפה זרה נפוצה נוספת, וכיוון שגרמנית היא השפה הנפוצה ביותר באיחוד, לימודי גרמנית יכולים להיות פתרון מושלם עבורכם.

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס גרמנית הוא, כמובן, כל המעוניינים להכיר שפה חשובה זו, וכל המעוניינים להתחיל לדבר בה – בין אם לצרכי העשרה אישית, לרגל נסיעה לטיול, לרגל לימודים בארצות דוברות גרמנית או לצורך השלמת עסקאות עם חברות, ארגונים ועמיתים דוברי גרמנית.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל אין כל תנאי קבלה ללימודים בקורס גרמנית בסיסי או קורס גרמנית למתחילים, אולם הקבלה לקורסים למתקדמים מיועדת, כמובן, לבעלי ידע בגרמנית בלבד.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס גרמנית תלוי, כמובן, ברמתו והיקפו של הקורס. בדרך כלל נמשכים הלימודים בקורסים אלו בין חצי שנה לשנה, אולם קיימים גם קורסים ארוכים הרבה יותר, וקורסים קצרים וממוקדים יותר.

כמו כן, חלק מהקורסים בתחום מותאמים לקצב ההתקדמות של התלמידים, ואורכם משתנה בהתאם.

חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד – בשעות הבוקר, בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים, בזמן המתאים להם ביותר.

קורסים לרמות שונות

חלק ניכר מהמכללות שמציעות לימודי גרמנית, מקיימות קורסים במגוון רמות:

קורס מתחילים – המיועד לחסרי ידע בשפה, ומקנה להם את הבסיס לשימוש בה ולניהול שיחה קצרה ופשוטה.

קורס מתקדמים – המיועד למי שיודע מעט גרמנית ומעוניין לשפר את הבנתו ולהעמיק את היכרותו עם השפה.

קורס לילדים – המיועד להקנות לילדים את רזי השפה.

קורס גרמנית עסקית – המיועד להקנות ליזמים ואנשי עסקים את הידע הדרוש להם על מנת לתקשר עם עמיתיהם הגרמניים.

תעודה

בוגרי קורס גרמנית, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

סיכום

לסיכום, אם אתם עומדים לפני נסיעה למדינה דוברת גרמנית – לצרכי לימודים, עבודה או טיול (או כל צורך אחר), או אם אתם מעוניינים בהעשרה אישית שתלמד אתכם את אחת השפות הנפוצות בעולם, ואולי אף תעזור לכם להתחבר לשורשים – לימודי גרמנית מיועדים עבורכם.

רוב המכללות מציעות קורסים המתקיימים בקבוצות קטנות, באווירה אינטימית, נעימה ומטפחת, בה ניתן להגיע להישגים מרשימים בידיעת השפה תוך זמן קצר. תוכלו אף להשתלב בקורס המתאים בדיוק לרמתכם – בין אם מעולם לא דיברתם מילה בגרמנית, ובין אם הספקתם להתנסות בה מעט.
איפה אפשר ללמוד קורס גרמנית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס גרמנית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?