קורס צרפתית

לימודי השפה הרומנטית והיפה

קורס צרפתית
השפה הצרפתית, הנחשבת בעיני רבים כשפה היפה ביותר, מדוברת על ידי מעל ל-220 מיליון איש ברחבי העולם, והינה השפה הרשמית במדינות רבות – צרפת, קנדה, שוויץ, מונקו, רואנדה, סנגל ורבות אחרות. כן משמשת הצרפתית שפה רשמית ברבים מהארגונים הבינלאומיים, כגון האו"ם, האיחוד האירופי ועוד. לאורך חלקים ניכרים בהיסטוריה המודרנית אף שימשה הצרפתית כשפה הבינלאומית הנפוצה ביותר, אולם החל מתחילת המאה ה-20 היא נדחקה ממעמדה זה על ידי השפה האנגלית.

אולם, יופייה של השפה נותר בעינו, והיא עודנה אחת השפות החשובות ביותר, שהשפעתה על התרבות העולמית לא פגה. ידיעת צרפתית תאפשר לכם להתחבר לעולם תרבותי עשיר, שכן יצירות ספרותיות, קולנועיות ומוסיקליות רבות נכתבו בשפה זו, תאפשר לכם לתקשר היטב עם המקומיים בכל אזור דובר צרפתית בעולם, ואף תקל עליכם להשתלב בעסקים במדינות דוברות. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס הצרפתית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

קורס צרפתית מיועד, כמובן, לכל המעוניינים להכיר (או להעמיק היכרותם) עם שפה יפהפייה ומתגלגלת זו.

הלימודים מתאימים הן לצורך העשרה אישית ותרבותית, והן לצרכים קונקרטיים יותר כגון לימודים בצרפת (או במדינה דוברת צרפתית אחרת), טיולים באזורי דוברי צרפתית, או השתלבות בעסקים ועבודות הדורשות את ידיעת הצרפתית (שכן, מעבר לעובדה הברורה כי מי שמעוניין להשקיע בעסקים בצרפת, למשל, נדרש ללימודי צרפתית, אפילו עובדים בענפי התיירות בארץ, נדרשים, לעיתים, לידיעת השפה, וידיעתה מהווה יתרון ברור בקבלה לחלק מהעבודות בתחום).
 

תנאי קבלה

לקורס רמת מתחילים בצרפתית אין כל תנאי קבלה, אולם לקורסים ברמות מתקדמות יותר נדרשת היכרות עם השפה.

בדרך כלל נערכים מבחני מיון טרם תחילת הלימודים בקורס צרפתית מתקדמים, שעל פי תוצאותיו משובצים התלמידים לקבוצות לימוד התואמות את רמת ידיעתם בשפה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס צרפתית כפוף, כמובן, לעומקו ומטרתו של הקורס, ולעיתים גם לקצב ההתקדמות של התלמידים.

בדרך כלל נמשכים הלימודים בקורס הצרפתית בין חמישה לשבעה חודשים, אולם קיימים גם קורסים בסיסיים, ממוקדים וקצרים יותר, כמו גם קורסים ארוכים ומקיפים יותר.

כמובן שלאחר השלמת לימודי קורס המתחילים יכולים התלמידים להמשיך את לימודיהם בקורסים מתקדמים יותר, וכך – תוך שנה או שנתיים לרכוש שליטה ברמה גבוהה בצרפתית.

אם אתם מתעניינים בלימודי צרפתית, ודאי תשמחו לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד נוחים – בשעות הבוקר, בשעות הערב, בימי שישי בבוקר ואפילו קורסים און- ליין, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודים.

קורסים לרמות שונות

כאמור, קורסים ללימוד צרפתית נחלקים למספר רמות:

קורס צרפתית למתחילים (קורס צרפתית בסיסי): מיועד לאנשים ללא ידע קודם בצרפתית. קורס צרפתית למתחילים כולל לימוד של אוצר מילים וביטויים בצרפתית, יסודות המבנה הדקדוקי ופיתוח יכולת קריאה בסיסית. הקורס יכול לסייע למי שמעוניין להתחיל ולדבר מעט את השפה ולהמשיך וללמוד תוך כדי שיחה עם דוברי צרפתית, צפייה בסרטים וביקור בצרפת.

קורס צרפתית - ביניים: מיועד לבעלי ידע בסיסי בצרפתית המסוגלים לנהל שיחה. קורס זה שם דגש על שטף השפה ועל הדיוק בדיבור, הרחבת אוצר המילים, קריאת טקסטים פשוטים.

קורס צרפתית למתקדמים: מיועד לדוברי צרפתית אשר מעוניינים "ללטש" את השפה. קורס צרפתית למתקדמים כולל שיחות ברמה גבוהה, הכרת ביטויים ופתגמים, קריאת עיתונים וטקסטים מתקדמים בשפה הצרפתית, ועוד.

בנוסף, קיימות קבוצות לימודי מיוחדות ללימודי השפה הצרפתית כגון קבוצות הכנה לבגרות בצרפתית, קורס צרפתית עסקית, קורס צרפתית משפטית, קורס צרפתית לעובדי ענף התיירות והמלונאות, קורס צרפתית גסטרונומית, קורס צרפתית לילדים ובני נוער, ועוד רבים אחרים.

תעודה

בוגרי קורס צרפתית, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

סיכום

לסיכום, לימודי צרפתית יפתחו בפניכם שער לעולם תרבותי עשיר ומפואר, שכן, לאורך ההיסטוריה ועד ימינו אנו תפסה הצרפתית מקום נכבד ביותר בתרבות העולם.

קיים מגוון נרחב במיוחד של קורסים ללימוד צרפתית, המתאימים לכל רמת היכרות עם השפה, ולכל מטרה אותה מעוניין להשיג התלמיד – בין אם ברצונו להשתלב בעסקים במדינות דוברות צרפתית, בין אם ברצונו ללמוד גסטרונומיה בפאריז, או בין אם ברצונו בתקשורת עם קהל הלקוחות הצרפתי הממלא את חופי תל אביב.

אז בואו ללמוד שפה רומנטית וערבה לאוזן – בואו ללמוד בקורס צרפתית.
איפה אפשר ללמוד קורס צרפתית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס צרפתית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?