קורסים לאנשים עובדים

לימודים בשעות הערב

קורסים לאנשים עובדים

מקומות עבודה רבים דורשים מעובדיהם נטולי התואר להיות בעלי השכלה אקדמאית. נשאלת השאלה מה יעשו האוחזים במשרה מלאה, מנהליו של עסק, הורים לילדים קטנים או גם וגם וגם? אנשים רבים מבקשים להמשיך לרכוש ידע וכלים בתחום עבודתם או לשם הסבת עבודה, ולעשות כן תוך שמירה על משרתם. מוסדות הלימוד והמכללות אשר גילו את הפוטנציאל הטמון בפלח גדול ומבטיח זה פתחו את שעריהם לקיומם של קורסי ערב הנלמדים בשעות אחר הצהריים והערב הנוחים לאנשים עובדים ומאפשרים להם לשלב בין העבודה ללימודים. קורסי ערב נלמדים במגוון רחב של תחומים כרפואה משלימה, עיצוב, צילום, מוזיקה, חשבונאות, מחשבים, קורסי העשרה, קורסים מקצועיים ועוד.

תכנית הלימודים של קורסי הערב זהה בתכניה לאלה של קורסי הבוקר הסטנדרטיים ורמתם אינה נופלת מהם. השוני היחיד אשר מאפיין אותם, מלבד שעות הלימוד הוא אופי משתתפיו. בעמוד הנוכחי יוכלו אנשים עובדים וכאלו המחפשים לימודי ערב למצוא מגוון רחב של קורסים הנלמדים בשעות הערב, במגוון מוסדות לימוד הפרוסים ברחבי הארץ. בואו לראות כיצד ניתן לשלב בין עבודה ולימודים מבלי לפגוע האחד בשני.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי ערב - קורסים לאנשים עובדים - מבלי לוותר על דבר

אנשים רבים המאיישים משרה חלקית או מלאה ורוצים להכנס בשערי האקדמיה ולרכוש לעצמם השכלה גבוהה, בין אם מדובר בקורסים, לימודי טכנאים או תארים מתקדמים, מתלבטים האם לבחור בלימודים או עבודה. בעבור קבוצה גדולה ואיכותית זו מיועדים קורסי הערב המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים המסווימות ואף בימי שישי בבוקר ומעניקים את הפתרון ל - גם וגם.


קורסי ערב - קורסים לאנשים עובדים - מגוון קורסים

מגוון קורסים הנלמדים במסגרת לימודי ערב ולעיתים גם בימי שישי בבוקר מוצעים על ידי מוסדות רבים בכל רחבי הארץ. הקורסים אשר מותאמים לאנשים עובדים ומאפשרים להם לשלב בין עבודה ללימודים קיימים במגוון רחב של תחומים:
קורס יסודות הביטוח, קורס אנימציה, קורס תקשורת חזותית, קורסי אימון במגוון התמחויות, קורסים במקצועות ההלכה והיהדות, קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת, קורס MCITP, קורסים בתחום הבנייה, קורס מנהלים, קורס חשמלאי, קורסי העשרה ועוד רבים.

כמו כן את מרבית לימודי הנדסאים, וכן רבים מבין היצע קורסים המוכרים לגמול השתלמות, ניתן ללמוד במסלול לימודי ערב ולשלבם עם מקצוע קיים ועבודה.

אנשים עובדים רבים מבקשים להמשיך וללמוד, להתפתח מבחינה מקצועים ואישית ולרכוש כלים חדשים ועדכניים בתחום התפתחותם. השילוב של עבודה ולימודים יכול להוות בעיה ולהעמיס רבות מבחינה קוגניטיבית ונפשית, בשל הצורך 'ללהטט' בין שתי ההתחייבויות. לפיכך מציעים מוסדות הלימוד את הפתרון האולטיביטיבי - לימודי ערב, פעם או פעמיים בשבוע, לאחר שעות העבודה, לעיתים בשילוב לימודים בימי שישי בבוקר, אז מרבית האנשים אינם עובדים. הקורסים והלימודים בשעות הערב נפרשים בדרך כלל על פני זמן ארוך יותר, זאת בכדי לא להעמיס ולהכביד על הסטודנטים שהם לרוב, כאמור, גם אנשים עובדים ואף בעלי משפחות.

קורסי ערב – קורסים לאנשים עובדים – השילוב בין עבודה ולימודים

הסיבה העיקרית לקיומם של קורסי הינה לאפשר למשתתפיהם לשלבם בשגרת יומם העמוסה הכוללת עבודה במשרה מלאה או חלקית וזאת מבלי לוותר על קריירה מכובדת. משוואת קורסי הערב כוללת צד נוסף - צידו של הארגון המעסיק, המודע לחשיבות הרבה של פיתוח וקידום ההון האנושי, דבר המייצר בוודאות התקדמות מקצועית.

קורסי ערב - לימודים לאנשים עובדים - יתרונות רבים!

הקורסים המתקיימים במסלול לימודי ערב מאפשרים לאוחזי המשרות שביניכם ללמוד ולעבוד במקביל ולהמשיך ולקבל משכורת מידי חודש בחודשו, אך לימודי ערב מתאימים גם לאמהות ואבות לילדים קטנים הרוצים לרכוש השכלה ולהתפתח מבלי שהדבר ישפיע לרעה על משפחתם.

קורסי ערב - לימודים לאנשים עובדים - לסיכום

אם אתם בתחילתה של קריירה, במהלכה או בשיאה, טבעי שתרצו להמשיך לטפח ולהשקיע בה, אך מה קורה כאשר נכנס למשוואה הרצון לרכוש השכלה? הודות לקיומם של מסלולי הלימוד בערב, גם אתם יכולים לצאת ללמוד! קורסי הערב זהים ברמתם ובתכניהם לקורסי היום הסטנדרטיים ומוצעים לכם במגוון עשיר ורחב, כך שתוכלו להשתלב מבלי להתפשר!

איפה אפשר ללמוד קורסים לאנשים עובדים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים לאנשים עובדים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?