קורס ניהול עיסקי

כל הכלים לניהול עסקים

קורס ניהול עיסקי
מה מבדיל בין עסק מצליח לבין עסק כושל? איך דואגים להצלחתו של עסק ומה עליכם לעשות כדי לשמר את שגשוגו של עסק מצליח? מהו ניהול נכון? אם אתם בעלי עסקים קיימים, או מתכננים להקים עסק כלשהו, וודאי כבר תהיתם רבות לגבי שאלות אלו. אולם, אין די בתהיות כדי להצליח, וכפי שאתם יודעים, עסקים רבים, אשר נראו מצוין "על הנייר" נסגרו כמעט באותה המהירות בה הם נפתחו.

אז אם אתם רוצים ללמוד מניסיונם של אחרים, וליתר דיוק – מניסיונם של המומחים הגדולים ביותר בתחום – כך שהעסק שאתם מתכננים יזכה להצלחה גדולה – כדאי לכם ללמוד את כל הסודות להקמתו והרצתו של עסק מצליח בקורס ניהול עסקי (הנקרא, לעיתים, גם קורס מנהל עסקים). בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

פתיחתו של עסק הינה החלטה הכרוכה בשאלות רבות -  האם נכון לפתוח את העסק? האם יש קהל יעד למוצר אותו אתם מציעים? האם תוכלו לנהל אותו בצורה נכונה? כאן נכנס לתמונה נושא הניהול העסקי.

גם אם אתם מנהלים בנשמתכם, מומחים בניהול משא ומתן, אוחזים בניסיון רב שנים בתחום וידועים כמנבאי טרנדים או מגמות טרם התרחשותם וחלומכם הגדול הוא להיות הבוס של עצמכם, כדאי שתחשבו על השתתפות בקורס ניהול עיסקי.

ניהול עסקי נכון מייצר תשתית להצלחה, לא פחות! מדובר בידע, מיומנויות וארגז כלים שלם המאפשר הקמתו של עסק, תחזוקה וניהול שלו, דחיפתו קדימה ובמקרים מסוימים גם הצלתו - היא הצלתכם, משקיעה.

קורס ניהול עסקי - או בשמו הנוסף קורס מנהל עסקים (לא לבלבל עם לימודי התואר במנהל עסקים) מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם ניהול יעיל ונכון של כל עסק כלכלי באשר הוא. קורס ניהול עסקי שם דגש על מיומנויות ניהול ותכנון פיננסי כמו גם על ניהול עובדים ותקשורת בין אישית.

אז אם אתם רציניים ונחושים להצליח בעסק עצמאי משלכם, אם אתם מוכנים לעשות הכל כדי להימנע משגיאות וטעויות נפוצות (אך חוזרות ונשנות), עליכם לרכוש את הידע הדרוש לכך. קורס מנהל עסקים  הוא הוא התשובה.
 

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול עסקי מתאימים לכל השוקלים הקמת עסק חדש, לכל הנמצאים בהליכי הקמת ופתיחת העסק, ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים קיימים, המעוניינים לקבל כלים איכותיים להליכי הקמת העסק, לניהולו  ולמיקסום הרווחים שלהם. כן מיועדים הלימודים לכל המעוניינים להשתלב בתפקידי ניהול בעסקים קטנים ובינוניים שונים.

אם אתם נמצאים בשלבי ההקמה של עסק מתחום המסעדנות (בית קפה, פאב, מסעדה וכיו"ב) ייתכן ותמצאו עניין רב בקורס הקמה וניהול של מסעדות, בתי קפה ופאבים.
אם אתם מתעניינים בהקמת עסק און ליין – כדאי לכם לקרוא על קורס הקמת עסק באינטרנט.

אם אתם מתעניינים בלימודים נוספים המיועדים למנהלים - תוכלו למצוא מידע רב על כל קורסי המנהלים כאן.

תנאי הקבלה

בחלק ניכר מקורסי מנהל העסקים אין כלל תנאי קבלה, והציבור הרחב מוזמן להירשם ללימודים. בחלק מהמכללות בתחום, לעומת זאת, נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים, טרם תחילת הלימודים בקורס. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה, או בוגרי 12 שנות לימוד, על מנת להתקבל ללימודים בקורס. 

משך לימודים

משכם של הקורסים השונים בתחום מנהל העסקים משתנה בהתאם למטרתו של הקורס: קיימים קורסים בסיסיים בתחום, הכוללים כ- 40 עד 100 שעות לימוד אקדמיות, והמספקים לסטודנטים מידע וכלים בסיסיים בלבד בתחום. קורסים ארוכים יותר, הכוללים כ- 100 עד 200 שעות לימוד אקדמיות, כבר דואגים להכשיר את בוגריהם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להקמה של עסק והרצתו, על כל השלבים המתלווים לכך.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול עסקי, אך חוששים כי עקב סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים מרתקים (וחשובים!) אלו, יש לנו חדשות מצוינות עבורכם – חלק ניכר (ואפילו רב) המכללות מציעות קורסים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, יכולים בקלות להשתלב בלימודי התחום, וליהנות מהכשרה איכותית לפתיחת וניהול עסק עצמאי. 

נושאי לימוד

לימודי הקורס במנהל עסקים וניהול עסקי כוללים מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד מרתקים.

לימודי ניהול עסקי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: תכנון ויישום אסטרטגיה עסקית, יסודות בכלכלה הלאומית והעולמית, הצבת יעדים ריאליים, קביעת מדדי ביצוע, ניתוח שוק, בניית תוכנית שיווקית, תכנון ובקרת תקציב, ניהול דוחות כספיים, מימון עסקי, תיאוריות האדמיניסטרציה, מנהיגות ומוטיבציה פנימית, יעילות אישית, בנית צוות, קבלת החלטות, שירות וניהול לקוחות, תקשורת בינאישית, סגנונות ניהול, שיטות מכירה, ניהול עובדים, ניהול ארגוני, ניהול זמן יסודות המשפט העיסקי ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מנהל עסקים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס ניהול עסקי יוכלו, כמובן, להקים עסק ולנהלו במקצועיות רבה, כך שסיכויי ההצלחה של העסק יהיו גבוהים במיוחד, ורווחיותו תהא גבוהה אף היא. כן יוכלו בוגרי הלימודים להשתלב בתפקידי ניהול שונים בעסקים קטנים ובינוניים. 

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים לפתוח עסק מכל סוג (חנות בגדים, ייבוא מוצרים מהודו, בית קפה או כל דבר אחר) מומלץ מאד כי תירשמו לקורס ניהול עסקי – הקורס שידאג כי לא תעשו את הטעויות הנפוצות, אלא להיפך – תצעדו בבטחה בדרך המלך לניהולו של עסק מצליח ומשגשג. אז בואו להבין כיצד מנהלים – בואו ללמוד בקורס מנהל עסקים.
איפה אפשר ללמוד קורס ניהול עיסקי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ניהול עיסקי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?