קורס אנגלית עסקית

להצליח בעסקים בכל העולם

קורס אנגלית עסקית
אם אתם עומדים בפני נסיעת עסקים חשובה לארצות הברית, אם אתם נדרשים לנהל משא ומתן באנגלית שוטפת, אם אתם מתרועעים עם אנשי עסקים ממדינות שונות כחלק משגרת העבודה היומית שלכם, או אם אתם מסתדרים ממש טוב בקריאה ובכתיבת אנגלית אך נכנסים ללחץ ומתחילים לגמגם כאשר צריכים לדבר - קורס אנגלית עסקית מיועד בדיוק לכם!

כיוון שבימינו האנגלית היא לא רק השפה השולטת באקדמיה ובעולמות הבידור והתקשורת – אלא גם בעולם העסקים הגלובלי – יש חשיבות רבה לשליטה בשפה האנגלית וליכולת לנהל שיחה (ותכתובת) באנגלית – אם ברצונכם להצליח ולהתקדם בעולם העסקים. קורס אנגלית עסקית מציע לכם הזדמנות פז ללמוד בזמן קצר את כל הדרוש על מנת לדבר, לכתוב ולקרוא אנגלית באופן שוטף, תוך התמקדות בעולם העסקים ועולמות התוכן הרלוונטיים אליו.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

קורס אנגלית עסקית מיועד ליזמים, עובדים ומנהלים הנמצאים בקשרים עסקיים עם עמיתים דוברי אנגלית.

אם אתם מתעניינים בלימודי אנגלית עסקית – אולי תגלו עניין גם בלימודי שפות זרות, שיכולות לתרום לקשריכם העסקיים מסביב לעולם – קורס רוסית, קורס סינית, קורס ספרדית, קורס צרפתית וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל אין כל תנאי קבלה לקורס אנגלית עסקית בסיסית.

קורס אנגלית עסקית לרמות ביניים ומתקדמים כולל, בדרך כלל, מבחני מיון טרם תחילת הלימודים, אשר על פי תוצאותיהם משובצים התלמידים לקבוצות לימוד שונות, על פי רמת ידיעתם ושליטתם בשפה.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס אנגלית עסקית משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים ומטרתם, כמו גם בהתאם לרמת השליטה ההתחלתית של התלמידים בקורס בשפה אנגלית. לעיתים קרובות משך הלימודים תלוי בקצב התקדמות התלמידים – והקורס נמשך עד שכך המשתתפים שולטים לחלוטין באנגלית עסקית. בקורסים המובנים נע משך הלימודים, בדרך כלל, בין שלושה חודשים לשנה.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי אנגלית עסקית – אך לא בטוחים כי תמצאו די זמן פנוי להקדיש ללימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורסים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, ואף קורסים און ליין וקורסים בהתאמה אישית של מערכת השעות – כך שכל אחד יכול להשתלב בלימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לו ביותר.

מגוון קורסים

לימודי אנגלית עסקית הם עולם ומלואו, וקיימים בתחום קורסים רבים המיועדים לקהלי יעד שונים.

בין הקורסים הפופולאריים בתחום ניתן למצוא את קורס אנגלית עסקית למנהלי שיווק, קורס אנגלית עסקית למנהלי לשכה ומזכירות מחלקה, קורס אנגלית עסקית למנהלי כספים ומנהלי חשבונות, קורס אנגלית עסקית למנהלי רכש ויבוא, קורס אנגלית עסקית למנהלים וחברי הנהלה ודירקטריון ועוד.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס אנגלית עסקית כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד, המלווים בתרגולים שוטפים – כך שבסיום הלימודים יכולים הבוגרים לשוחח, לכתוב ולקרוא אנגלית בחופשיות.

בדרך כלל כוללים לימודי אנגלית עסקית את התכנים הבאים: היכרות, ברכות ונימוסים, שפת הכתיבה והתכתובת העסקית, אנגלית למפגשים חברתיים ונושאי שיחה כלליים; אנגלית עסקית לניהול שיחת עבודה בטלפון ; אנגלית עסקית לכתיבת מכתבים ומיילים – כללים בסיסיים וחוקים ; תרבות עסקית בינלאומית והקשר שלה לשפה ; העברת מצגת (פרזנטציה) בשפה האנגלית ; השתתפות בישיבות בשפה האנגלית ; ניהול משא ומתן בשפה האנגלית ועוד.

תעודה

בוגרי קורס אנגלית עסקית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מנהלים, יזמים או אנשי עסקים הנמצאים בקשר עם עמיתים מעבר לים – לימודי אנגלית עסקית יכולים לתרום לכם המון! לימודים אלו ידאגו כי תוכלו לנהל שיחות עסקיות (וגם סמול טוק), לנהל תכתובות עסקיות, לתאר את פעילות החברה שלכם ולהעביר מצגות והרצאות בשטף – כאילו הייתם דוברי אנגלית מבטן ולידה.
איפה אפשר ללמוד קורס אנגלית עסקית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אנגלית עסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?