קורס טורקית

ללמוד תורכית ולנוח

קורס טורקית
הטורקית היא אחת השפות המדוברות ביותר במזרח התיכון, והיא שפת האם של כ-70 מיליון איש בתורכיה, יוון, מקדוניה וקפריסין. במאה הקודמת חוותה התורכית מהפך דרסטי עת אבי האומה התורכית המודרנית – מוסטפא כאמאל אתא תורק החליף את האלפבית הערבי שהיה בשימוש לכתיבת תורכית, באלפבית הלטיני, הנפוץ במדינות אירופה. כן הוחלפו, בתהליך הנמשך עד ימינו אנו, מילים רבות בתורכית, אשר מקורן בשפות הערבית והפרסית, במילים חדשות, הנגזרות משורשים תורכיים "טהורים".

החלפת האלפבית הערבי בלטיני מקלה מאד על הישראלים הרבים המעוניינים ללמוד תורכית, שכן בעוד מיעוט מהישראלים היהודים יודעים את האלפבית הערבי, רוב מוחלט מהם שולט לחלוטין באלפבית הלטיני (המשמש גם באנגלית). אז בואו ליהנות מלימודים של אחת השפות החשובות ביותר באזור בו אנו חיים – בואו ללמוד בקורס תורכית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס תורכית מיועדים לכל המעוניינים להבין, לדבר, לקרוא ולכתוב בשפה זו – בין אם לצרכים פרקטיים של לימודים בתורכיה או ניהול עסקי מוצלח במדינות דוברות טורקית ועם עמיתים וקולגות דוברי השפה, ובין אם לצרכי העשרה אישית, טיול תיירותי מתוכנן או התחברות לשורשים.
 

תנאי קבלה

רוב מוסדות הלימודים  והמכללות ללימודי תורכית אינם מציבים כל תנאי קבלה למועמדים, אולם לעיתים נדרשת היכרות עם האלפבית הלטיני (האותיות "האנגליות", הנמצאות בשימוש גם בתורכית), טרם תחילת הלימודים.

ההרשמה לקורס ברמה מתקדמת דורשת, כמובן, בקיאות מסוימת בשפה התורכית.

משך לימודים

חלק ניכר מהקורסים ללימודי טורקית כוללים בין 12 ל-20 מפגשים (כ-20 עד 60 שעות לימוד אקדמיות), אולם קיימים קורסים ארוכים ומקיפים יותר, כמו גם קורסים קצרים וממוקדים יותר.

כיוון שחלק מהקורסים בתחום מותאמים לקצב ההתקדמות של התלמידים, אורכם של הקורסים נתון, לעיתים, לשינויים.

אם אתם מתעניינים בלימודי תורכית, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד והמכללות מציעים קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, לצד הקורסים המתקיימים בשעות הבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים ליהנות מהשתלבות נוחה בלימודים אלו.

קורסים לרמות שונות

רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מגוון רמות ללימודי תורכית, כך שכל אחד יכול להשתלב בקורס המתאים לרמת ידיעתו את השפה, ואשר עונה על צרכיו ומטרותיו.

בדרך כלל מתקיימים הלימודים בשלוש רמות שונות: קורס טורקית מתחילים:

מיועד לאנשים ללא ידע קודם בטורקית. קורס טורקית למתחילים כולל לימוד של אוצר מילים וביטויים בטורקית, יסודות המבנה הדקדוקי ופיתוח יכולת קריאה בסיסית (אלף בית לטיני).

קורס טורקית - ביניים: מיועד לבעלי ידע בסיסי בטורקית המסוגלים לנהל שיחה. בקורס שמים דגש על שטף השפה ועל הדיוק בדיבור, הרחבת אוצר המילים, קריאת טקסטים פשוטים. קורס טורקית למתקדמים: מיועד לדוברי טורקית אשר מעוניינים "ללטש" את השפה.

קורס טורקית למתקדמים כולל שיחות ברמה גבוהה, הכרת ביטויים, קריאת עיתונים וטקסטים מתקדמים.

תעודה

בוגרי קורס טורקית, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מתכננים טיול לטורקיה או למדינה דוברת תורכית אחרת, אם אתם מעוניינים להשתלב בעסקים עם חברות וארגונים תורכיים, או אם אתם מעוניינים בהעשרה אישית, אשר תקנה לכם היכרות ושליטה בשפה ייחודית זו, אשר הינה שפתה הרשמית של אחת המדינות החזקות והמשפיעות במזרח התיכון – לימודי תורכית מיועדים עבורכם.

הלימודים בקורס תורכית מתקיימים, בדרך כלל, בקבוצות קטנות, כך שכל תלמיד בקורס זוכה ליחס אישי, המקל עליו את הקושי הנלווה ללימודים של כל שפה חדשה. אז בואו ליהנות מלימודים מעשירים, המתקיימים באווירה אינטימית, נעימה ונינוחה – בואו ללמוד בקורס טורקית.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טורקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?