קורס יזמות עיסקית

כל הידע, הכלים והמיומנויות להצלחה

קורס יזמות עיסקית
יזמות עסקית היא נדבך חשוב בצמיחה הכלכלית של מדינות. היזמות (כמו גם הניהול העסקי המוצלח) אף מהווה את דרך המלך הן לרווחה כלכלית (ולעיתים אף להתעשרות) והן לסיפוק רב – שכן מה יותר מספק מבנייה ויצירה של יוזמה או עסק חדש, אשר היה קיים רק כרעיון וכעת הוא עובדה מוגמרת? אולם, עולם היזמות טומן בחובו שלל סכנות ומכשולים האורבים ליזם המתחיל, ורבים מהיזמים החדשים כלל לא מצליחים להוציא לפועל את חלומם.

אם גם לכם יש רעיון אדיר, אם אתם נמצאים בשלבי הקמת עסק או אם כבר יש לכם עסק פעיל וברצונכם להגדיל את רווחיותו – קורס יזמות עסקית מיועד בדיוק עבורכם. קורס זה ידאג כי לא תיפלו למלכודות הצפויות, והוא ילמד אתכם כיצד להתגבר על הקשיים הנפוצים בקרב יזמים מתחילים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כפי שוודאי אתם יודעים, רבים מהאנשים העשירים ביותר בארץ ובעולם, החלו את דרכם כיזמים צעירים עם רעיון טוב. ודאי אתם גם יודעים, כי יזמים ואנשי עסקים רבים אף יותר נכשלים בהקמת המיזם או העסק, ומפסידים בתהליך זה ממון רב, שכן רעיון טוב, מוטיבציה רבה והשקעה אינם מספיקים, וכדי להצליח יהיה עליכם להכיר את המכשולים והקשיים הצפויים, ואת כל השלבים השונים אותם תצטרכו לעבור בדרך להצלחה המיוחלת.

על כן, אם ברצונכם להצליח – בואו ללמוד מניסיונם של אחרים והמומחים הגדולים בתחום – והצטרפו לקורס יזמות עסקית, שידאג לצייד אתכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ליזם המצליח.

קהל יעד

יש לכם רעיון שהולך לכבוש את השוק אך אתם לא יודעים איך להתחיל במימושו? אתם מעוניינים להקים בית עסק – חנות בגדים, בית קפה או כל עסק אחר – אך אתם לא בטוחים איך בכלל מתחילים? אתם נמצאים בשלבי הקמת עסק או מיזם אך מרגישים "תקועים" ומעוניינים ללמוד את כל הסודות שהופכים יזם ליזם מוצלח? אם התשובה לאחת משאלות אלו היא כן, לימודים בקורס יזמות עסקית מיועדים עבורכם.

הלימודים בקורס יזמות עסקית מתאימים גם לבעלי עסקים קיימים המעוניינים לשפר את התנהלותם ולהגדיל את רווחיהם, ולכל המעוניינים להכיר לעומק את עולם היזמות העסקית.

אם אתם מעוניינים להקים עסק בתחומי המזון, ההסעדה והבילויים, אולי תמצאו עניין בקורס ניהול והקמת מסעדות, פאבים ובתי קפה.

תנאי קבלה

רוב רובם של הקורסים ליזמות עסקית פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים כלל תנאי קבלה בפני המועמדים: אינכם צריכים להיות בוגרי תואר ראשון בכלכלה או תואר ראשון במנהל עסקים על מנת להתקבל ללימודים בתחום!

יחד עם זאת, חלק מהמכללות בתחום מקבלות אל שורותיהן רק בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים נדרשת תעודת בגרות מלאה או תואר ראשון כלשהו), וחלקן אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס הקמת עסק ויזמות כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל – 100 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודש לארבעה חודשים, אולם קיימים גם קורסים ארוכים יותר, בהם הלימודים נמשכים בין שנה לשנתיים.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס לעייפה יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות מצוינות בשבילכם! חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים למצוא את הזמן המתאים להם ביותר וליהנות מהשתלבות בלימודים מרתקים אלו, אשר יסייעו להם לעלות על דרך המלך להצלחה ביזמות עסקית.

נושאי לימוד
לימודי יזמות עסקית כוללים מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כמו גם הקניית שלל כלים ומיומנויות מעשיות הדרושים ליזם המצליח.

בד"כ כוללים לימודי הקמת עסק ויזמות את הנושאים הבאים: הבנת עקרונות היזמות, בחירת רעיון עסקי מתאים, חשיבה יצירתית, בחינת כדאיות ופוטנציאל עסקי, זיהוי הזדמנויות עסקיות, עיצוב העסק, זיהוי קהל היעד, שלבי הקמת עסק, בניית תכנית עסקית נכונה, גיוס כספים, חסכון בעלויות, אסטרטגיות שיווק, ניהול פיננסי, ניהול משא ומתן, היבטים משפטיים, תפעול העסק (שירות לקוחות, העסקת עובדים וכו'), תקשורת בינאישית, דו"חות כספיים, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס יזמות עסקית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים בקורס יזמות יוכלו הבוגרים להפוך את הרעיון הנפלא שלהם למציאות קיימת, ולהוציא לפועל את המיזם או לפתוח את העסק עליו הם חלמו. בוגרי הקורס אשר כבר היו בעלי עסק קיים יוכלו להתחיל להצעיד את העסק שלהם להצלחה גדולה יותר ולרווחיות רבה יותר.

סיכום
לסיכום, אם ברצונכם להקים מיזם מצליח, להימנע מהטעויות הנפוצות האופייניות ליזמים חדשים, וללמוד את כל הסודות שיעזרו לכם להפוך את הרעיון שלכם למציאות קיימת במהירות האפשרית – קורס יזמות העסקית מיועד עבורכם.

קורס זה יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ליזם המוצלח (והמצליח), ויעזור לכם לצלוח בשלום (ובהצלחה) את כל השלבים המתלווים להקמת מיזם ועסק חדש. אז בואו לצעוד על דרך המלך להצלחה – בואו ללמוד בקורס יזמות עסקית.
איפה אפשר ללמוד קורס יזמות עיסקית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס יזמות עיסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?