קורס סינית

מיליארד סינים לא טועים

קורס סינית
השפה הסינית, היא למעשה לא שפה אחת, אלא קבוצה של שפות רבות – מנדרינית, קנטונזית, פוג'יינית, וו, גאן ועוד, אשר מהוות את קבוצת השפות השנייה הכי נפוצה בעולם. למעשה, כשאנחנו מדברים על סינית, בדרך כלל אנו מתכוונים למנדרנית, אשר הינה הלשון המדוברת הרשמית בסין ובמדינות נוספות.

סין זוכה במרוצת השנים האחרונות לפופולאריות רבה במערב – אלמנטים מהתרבות הסינית העתיקה והמודרנית זוכים למקום של כבוד (חישבו על הפופולאריות הגואה של הרפואה הסינית ככלל, ושל הדיקור הסיני בפרט), וצמיחתה הכלכלית המדהימה של סין משאירה מדינות רבות במערב המומות לאור מהירותה. העתיד, אם כן, צבוע, ככל הנראה בגוונים אדומים, ואם ברצונכם להתכונן אליו – לימודי סינית יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים. אז בואו ללמוד בקורס סינית – כי מיליארד סינים לא טועים. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס סינית מיועדים לחובבי שפות זרות ולכל המעוניינים להכיר את התרבות הסינית ושפתה, בין אם לצורך נסיעה תיירותית לסין, ללימודים בה או לצורך השתלבות בעסקים בסין, וניצול ההזדמנויות העסקיות המפתות הרבות בענק כלכלי מתפתח זה.

כן מיועדים הלימודים למעוניינים בהעשרה אישית, והיכרות עם שפתה של אחת התרבויות העתיקות ביותר בעולם.
 

תנאי קבלה

קורס סינית ברמת המתחילים אינו מציב בפני המועמדים כל תנאי קבלה, אולם, אם ברצונכם להירשם לקורסי סינית מתקדמים יותר, יהיה עליכם להיות בעלי היכרות מסוימת עם השפה הסינית.

לעיתים קרובות מתקיימים מבחני מיון עת ההרשמה לקורסים המתקדמים בסינית, אשר נועדו לחלק את הנרשמים לכיתות הלימוד לפי רמת ידיעותיהם בשפה.

משך לימודים

אורכם של הלימודים בקורס סינית משתנה בהתאם להיקפם, עומקם ומטרתם של הלימודים. בדרך כלל נמשכים הקורסים בנושא בין חצי שנה לשנה, אולם קיימים גם קורסים ארוכים וממצים יותר, כמו גם קורסים קצרים וממוקדים (ולעיתים קרובות – אינטנסיביים) יותר.

כמו כן, ראוי להדגיש כי לימודי סינית מצריכים תרגול רב, ויהיה עליכם להשקיע זמן ניכר בחזרה על החומר הנלמד גם בשעותיכם הפנויות בבית.

חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד נוחים – בשעות הבוקר, בשעות הערב, ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים או סטודנטים עסוקים במיוחד, תוכלו להשתלב בנוחות רבה בלימודים מרתקים אלו.

קורסים לרמות שונות

כאמור, קורסים ללימוד סינית נחלקים למספר רמות:

קורס סינית למתחילים (קורס סינית בסיסי): מיועד לאנשים ללא ידע קודם בסינית. קורס זה כולל לימוד של אוצר מילים וביטויים בסיסיים בשפה, בעיקר לצרכי היום יום, יסודות המבנה הדקדוקי והיכרות עם סימני הכתב.

קורס סינית למתקדמים: מיועד לדוברי סינית אשר מעוניינים לצבור אוצר מילים רחב יותר, להרחיב את הידע הדקדוקי ולפתח מיומנויות קריאה וכתיבה מתקדמות יותר.

קורס סינית לאנשי עסקים (קורס סינית עסקית): קורס זה מיועד ליזמים ואנשי העסקים אשר הבינו כי השוק בסין הוא אחד השווקים החשובים ביותר וכי מומלץ מאד להכירו מקרוב ולהשקיע בו, וכי הצורה הטובה ביותר לעשות זאת בהצלחה היא בעזרת שפת המקומיים, הגינונים והנימוסים המתאימים.

הקורס מקנה מיומנויות שיחה, קריאה וכתיבה בדגש על עולם העסקים. בנוסף, מקנה קורס זה ידע אודות התרבות הסינית וכללי הנימוס בה, ומאפשר לגשר על ההבדלים בין התרבות המערבית לסינית, שכן, הבנת התרבות הינה תנאי ראשון במעלה לעסקים מוצלחים.

כמו כן מתקיימים קורסים ייחודיים לסינית לילדים ובני נוער, קורס סינית למטיילים, קורס סינית עתיקה ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מנדרינית, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד, המעידה על סיום לימודיהם המוצלח בקורס.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם ללמוד את שפתה של אחת התרבויות העתיקות ביותר בעולם, שפה אשר שגורה בפיהם של למעלה ממיליארד איש ברחבי העולם, ואשר חשיבותה ומרכזיותה הולכות וגדלות במהירות, עם צמיחתה האדירה של הכלכלה הסינית – לימודי סינית (מנדרינית) מיועדים עבורכם!

לימודי מנדרינית יקנו לכם היכרות עם התרבות המרתקת, על כללי השיחה והנימוס המאפיינים אותה, ויכשירו אתכם לתקשורת בסיסית בשפה מורכבת זו. אז אם גם אתם להוטים לנצל את ההזדמנויות העסקיות הרבות בסין, או אם אתם מתכננים ללמוד או לטייל בארץ רחבת ידיים זו, ואף אם אתם מעוניינים בהעשרה אישית מרתקת גרידא – בואו ללמוד בקורס סינית – ותיהנו מלימודים מרתקים ומעשירים במיוחד.
איפה אפשר ללמוד קורס סינית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס סינית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?