קורס רוסית

לימודי השפה הנפוצה והשימושית

קורס רוסית
השפה הרוסית הפכה במרוצת 20 השנה האחרונות לאחת השפות המדוברות בישראל, בזכות העלייה הגדולה ממדינות ברה"מ לשעבר. אין זה נדיר לשמוע רוסית בכל עיר ורחוב במדינה, להיתקל בשלטים ובעיתונים ברוסית, או לשמוע רוסית באחת מתחנות הרדיו והטלוויזיה הישראליות. רבים ממקומות העבודה- ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים כאחד, אף מחפשים במיוחד דוברי רוסית לשורותיהם, כדי שיוכלו ביתר הצלחה לפנות לקהל האיכותי הגדול של דוברי הרוסית בארץ.

מעבר למקום של כבוד שתפסה השפה הרוסית בישראל, ידיעת שפה זו אף תפתח בפניכם אוצר של ידע, שכן רבות מיצירות המופת הגדולות של תרבות המערב נכתבו בשפה זו – אנה קרנינה, החטא ועונשו, השחף ורבים אחרים. כמו כן, כיוון שרבות ממדינות מזרח אירופה עדיין משתמשות בשפה הרוסית, ידיעת השפה יכולה לפתוח לכם דלתות לעשיית עסקים מצוינים בשווקים המתעוררים במזרח אירופה, המלאים בהזדמנויות השקעה מפתות. בואו לקרוא עוד על לימודי רוסית. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס רוסית מיועדים לכל המעוניינים ללמוד שפה זו מן היסוד, כמו גם עבור אלו המעוניינים לשפר את ולהעמיק את היכרותם עם השפה הנפוצה, בין אם למטרות העשרה אישית, ובין אם למטרות עסקיות ולימודיות שונות.

כן מתאימים לימודי רוסית ליזמים, מנהלים ואנשי עסקים המעוניינים להכיר, להבין ולמשוך את קהל היעד הרוסי החי בישראל, כמו גם לאנשי עסקים המעוניינים להשתלב בעסקים במדינות דוברות רוסית.
 

תנאי קבלה

הקורסים הבסיסיים ברוסית (קורס רוסית מתחילים), המיועדים למי אשר אינם מכירים את השפה כלל, אינם מציבים בפני המועמדים כל תנאי קבלה, ואילו הקבלה לקורסים מתקדמים יותר, דורשת היכרות מסוימת עם השפה (בהתאם לרמת הלימודים בקורס הספציפי), ותנאי הקבלה כוללים, לעיתים קרובות, מבחן כניסה, הבודק את רמת ידיעתו של המועמד ברוסית.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס רוסית משתנה לרמתו ומטרתו של הקורס. בחלק ניכר מהמכללות בתחום נמשכים הלימודים בקורס בין שלושה חודשים לחצי שנה, אולם קיימים גם קורסים מעמיקים וארוכים יותר, כמו גם קורסים קצרים, ממוקדים ואינטנסיביים יותר.

ניתן, כמובן, להתחיל את הלימודים בקורס הבסיסי (קורס רוסית למתחילים), ומיד בסיומו להמשיך לקורסים מתקדמים.

כמו כן, אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ודאי תשמחו לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד נוחים – בשעות הבוקר, בשעות אחר הצהריים והערב, ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודי שפה עשירה זו.

קורסים לרמות שונות

הקורסים ללימוד רוסית מתקיימים במגוון רמות – החל מקורס ברמת מתחילים, המיועד למי שאינם מכירים את השפה כלל וכלל ועד לרמת המתקדמים, המיועדת לדוברי רוסית המעוניינים להרחיב ולהעמיק ידיעתם את השפה, ולהקפיד על שטף ודיוק עת קריאה, כתיבה ודיבור בה.

כמו כן, קיימים קורסים לרמת הביניים, עבור אלו המכירים את השפה מעט, ומעוניינים להגיע לרמת המתקדמים.

תעודה

בוגרי קורס רוסית, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם ללמוד שפה עשירה ושימושית במיוחד, המדוברת בפי מאות מיליוני בני אדם ברחבי העולם, ואשר רבות מהיצירות הספרותיות הגדולות והמפורסמות ביותר נכתבו בה – לימודי רוסית מיועדים עבורכם.

בישראל קיים יתרון גדול לידיעת השפה הרוסית, שכן בעקבות העלייה הגדולה מברית המועצות, בה התברכה ישראל, הפכה הרוסית לשפה שימושית ונפוצה בכל רחבי המדינה, ולעיתים קרובות ידיעת הרוסית יכולה אף להפוך ליתרון גדול עת הקבלה לעבודה.

כמו כן, אם אתם מתכננים טיול לאחת ממדינות ברה"מ לשעבר, מעוניינים לייבא ולייצא או להיכנס לעסקים במדינות אלו, המלאות בהזדמנויות עסקיות מפתות, או אם ברצונכם להתחבר לשורשים – קורס הרוסית מיועד עבורכם.

אז בואו ללמוד את שפתם של דוסטוייבסקי, צ'כוב, פושקין ורבים אחרים – בואו ללמוד בקורס רוסית.
איפה אפשר ללמוד קורס רוסית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רוסית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?