קורס פורטוגזית

לימודי השפה הנעימה והמתגלגלת

קורס פורטוגזית
השפה הפורטוגזית, הנחשבת בעיני רבים לאחת השפות היפות ביותר הקיימות, מדוברת כיום על ידי מעל ל-200 מיליון איש ברחבי העולם – בפורטוגל, ברזיל, אנגולה, מוזמביק, מזרח טימור ומדינות נוספות. הפורטוגזית, אשר התפתחה, כיאה לשמה, בפורטוגל, נדדה עם הכובשים הפורטוגליים במאה ה-16 למושבותיהם באמריקה הדרומית ובאפריקה, ושם השתרשה גם בקרב הילידים. 

אם גם אתם מעוניינים ללמוד פורטוגזית, שפה ייחודית המתגלגלת על הלשון, לצורך העשרה אישית או לשם צרכים פרקטיים יותר – כנסיעה לטיול במדינה דוברת פורטוגזית, לימודים או עסקים, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע רב על הלימודים בקורס פורטוגזית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס פורטוגזית נועד להכשיר את בוגריו להבין, לדבר ולקרוא בשפה מתגלגלת וערבה לאוזן זו, המזכירה למדי את השפה הספרדית. הקורסים בתחום, יאפשרו לכם ליהנות משליטה בשפה זו, כך שתוכלו לטייל, לעבוד, ללמוד ולעשות עסקים במדינות דוברות פורטוגזית בקלות רבה.

קהל יעד

הלימודים בקורס פורטוגזית מיועדים לכל המעוניינים לדעת שפה מתגלגלת זו. בין אם אתם מתכננים לנסוע לטייל במדינה דוברת פורטוגזית, ללמוד באוניברסיטה או מכללה אשר זוהי שפתה, להשתלב בעסקים עם דוברי פורטוגזית, או "סתם" אם אתם מעוניינים בהעשרה אישית – הלימודים בקורס פורטוגזית מיועדים עבורכם.
 

תנאי קבלה

ברוב מוחלט של מוסדות הלימוד והמכללות  אין כלל תנאי קבלה לקורס פורטוגזית בסיסי, ואילו לקורסי פורטוגזית למתקדמים נדרשת, כמובן, ידיעה בסיסית של השפה.

משך לימודים

לימודי פורטוגזית כוללים, בדרך כלל, בין 15 ל-20 מפגשים (בין 60 ל- 100 שעות לימוד אקדמיות), אולם קיימים קורסים ארוכים יותר, כמו גם קורסים קצרים וממוקדים יותר. כמו כן, לעיתים משך הקורס נקבע בהתאם לקצב התקדמות התלמידים, עובדה הגוררת, כמובן, שינויים באורכו של הקורס.

רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד – מסלולי בוקר, מסלולי ערב ומסלולי שישי בוקר, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות יחסית בלימודים.

קורסים לרמות שונות

קורסים ללימוד פורטוגזית נחלקים למספר רמות:

קורס פורטוגזית למתחילים: מיועד לאנשים ללא ידע קודם בפורטוגזית. קורס פורטוגזית למתחילים כולל לימוד של אוצר מילים וביטויים בפורטוגזית, יסודות המבנה הדקדוקי ופיתוח יכולת קריאה בסיסית. הקורס מקנה יכולות שיחה פשוטות המתאימות לאלו המעוניינים לטייל במדינות הדוברות פורטוגזית.

קורס פורטוגזית - ביניים: מיועד לבעלי ידע בסיסי בפורטוגזית המסוגלים לנהל שיחה. בקורס שמים דגש על שטף השפה ועל הדיוק בדיבור, הרחבת אוצר המילים, קריאת טקסטים פשוטים.

קורס פורטוגזית למתקדמים: מיועד לדוברי פורטוגזית אשר מעוניינים "ללטש" את השפה. קורס פורטוגזית למתקדמים כולל שיחות ברמה גבוהה, הכרת ביטויים, קריאת עיתונים וטקסטים מתקדמים.

כמו כן, קיימים קורסים ייחודיים ללימודי השפה, כגון קורס פורטוגזית עסקית, קורס פורטוגזית לילדים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס פורטוגזית, אשר עומדים בצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מתכננים נסיעה לפורטוגל, ברזיל או כל מדינה דוברת פורטוגזית אחרת – מומלץ לכם להירשם לקורס פורטוגזית, אשר יקנה לכם יכולת לתקשר עם הסובבים אתכם בהצלחה.

הלימודים בקורס פורטוגזית מתקיימים, בדרך כלל, בקבוצות קטנות, ובאווירה נעימה ואינטימית, בה כל תלמיד זוכה לליווי אישי, העוזר לו להשתלט בקלות ומהירות על השפה החדשה.

אז בואו ללמוד את "השפה המתוקה והערבה לאוזן" כדבריו של מישל דה סרוונטאס, המשורר הספרדי המהולל אשר חיבר את עלילותיו של דון קיחוטה – בואו ליהנות מלימודי פורטוגזית.
איפה אפשר ללמוד קורס פורטוגזית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פורטוגזית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?