קורס איטלקית

לה דולצ'ה ויטה

קורס איטלקית
השפה האיטלקית נחשבת בעיניי רבים לשפה היפה ביותר – היא מתגלגלת על הלשון והיא ערבה לאוזן, והיא גם שפתם של המשוררים, המוסיקאים והמאהבים הגדולים בהיסטוריה, עובדה אשר הקנתה לה את הילת "השפה הרומנטית" ממנה היא נהנית. ישראלים אשר שולטים בשפה האנגלית אף נהנים מיכולת להשתלט על ידיעת שפה זו בקלות ובמהירות, ועל כן לימודי האיטלקית זוכים לפופולאריות רבה יחסית בארץ.

זאת ועוד – כיוון שישראלים רבים נוסעים ללמוד לימודים גבוהים באיטליה, הנחשבת כמובילה בתחומי הבישול, האופנה והאמנות, ואף מתהדרת בבתי ספר איכותיים לרפואה (ובאוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם המערבי – אוניברסיטת בולוניה), וכיוון שרבים נוספים נוסעים לטייל בנופיה הנפלאים של מדינה זו, לימודי איטלקית אינם מהווים רק העשרה אישית מרתקת, אלא מקלים מאד גם על הלומדים והמטיילים באיטליה. אז בואו ליהנות מלימודים של שפה יפה ומתנגנת – בואו ללמוד בקורס איטלקית. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס איטלקית מיועדים לכל המעוניינים בהיכרות (בסיסית או מעמיקה) עם שפה יפה ומתנגנת זו, בין אם למטרות העשרה אישית, ובין אם למטרות קונקרטיות יותר – כלימודים באיטליה (שכן ישראלים רבים פונים ללימודי רפואה, לימודי אופנה ולימודי בישול וקולינריה באיטליה), כהכנה לטיול בנופיה המופלאים, או למטרות עסקים עם עמיתים דוברי איטלקית.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי תרבות ואמנות, שכן האיטלקית, הידועה כשפת השירה, נפוצה מאד בשטחים אלו – חלק ניכר מהאופרות המפורסמות מושרות באיטלקית ומרבית המונחים בעולם המוסיקה שאולים משפה זו, ואף כמה מהיצירות הספרותיות המכוננות נכתבו בה – כקומדיה האלוהית של דנטה, לדוגמא.
 

תנאי קבלה

קורס איטלקית למתחילים אינו מציב בפני המועמדים כל תנאי קבלה, ואילו קורסים מתקדמים יותר – כקורס איטלקית למתקדמים - דורשים היכרות בסיסית עם השפה.

לעיתים קרובות נערכים מבחני מיון לפני תחילת הלימודים בקורס המתקדמים, אשר נועדו לבדוק את רמת הנרשמים ללימודים, ולחלק אותם לקבוצות לימודים לפי רמת הבנתם וידיעתם בשפה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס איטלקית משתנה בהתאם לעומקו, היקפו ומטרתו של הקורס.

בדרך כלל נמשכים הלימודים בקורס איטלקית בין שלושה חודשים לחצי שנה, אולם קיימים גם קורסים מקיפים וארוכים יותר, כמו גם קורסים קצרים וממוקדים יותר.

ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מסלולי לימוד נוחים במיוחד – בשעות אחר הצהריים והערב או בימי שישי בבוקר, בכדיי שגם אנשים עובדים וסטודנטים יוכלו ליהנות מלימודים מרתקים אלו. לעיתים אף מוצעים ללימודים און- ליין.

קורסים לרמות שונות

כאמור, קורסים ללימוד איטלקית נחלקים למספר רמות:

קורס איטלקית למתחילים (קורס איטלקית בסיסי): מיועד לאנשים ללא ידע קודם באיטלקית. הקורס כולל לימוד של אוצר מילים וביטויים באיטלקית, יסודות המבנה הדקדוקי ופיתוח יכולת קריאה בסיסית.

קורס איטלקית - ביניים: מיועד לבעלי ידע בסיסי באיטלקית המסוגלים לנהל שיחה. בקורס שמים דגש על שטף השפה ועל הדיוק בדיבור, הרחבת אוצר המילים, קריאת טקסטים פשוטים.

קורס איטלקית מתקדמים: מיועד לדוברי איטלקית אשר מעוניינים "ללטש" את השפה. הקורס כולל שיחות ברמה גבוהה, הכרת ביטויים, קריאת עיתונים וטקסטים מתקדמים.

כן ניתן למצוא קורס איטלקית ייחודי לילדים ובני נוער, קורס איטלקית עסקית ועוד.

תעודה

בוגרי קורס איטלקית, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם ללמוד את אחת מהשפות היפות והרומנטיות ביותר, שפה אשר זכתה לכינוי שפת השירה והמוסיקה, ואשר היא מתגלגלת על הלשון כיין טוסקני איכותי – לימודי איטלקית מיועדים עבורכם.

אם אתם מתכננים ללמוד באיטליה, כפי שעושים ישראלים רבים הנוסעים ללמוד רפואה, עיצוב, אופנה ובישול, לימודים אלו ידאגו כי קליטתכם תהא חלקה ומהירה ככל האפשר. אז בואו ליהנות מלימודים מרתקים – בואו ללמוד בקורס איטלקית.
איפה אפשר ללמוד קורס איטלקית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס איטלקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?