קורס הכנה לבגרות בצרפתית

לעבור בקלות בגרות בצרפתית

קורס הכנה לבגרות בצרפתית
אם אתם מעוניינים לשפר את ממוצע תעודת הבגרות שלכם, ו"על הדרך" גם לחזק את שליטתכם באחת השפות הנפוצות (ויש שיאמרו – גם אחת השפות היפות) בעולם – הלימודים בקורס הכנה לבגרות בצרפתית יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו, כיתר לימודי ההכנה למבחני הבגרות, יקנו לכם תוך חודשים ספורים שליטה בסיסית בשפה חשובה זו - כך שתוכלו לצלוח בקלות את מבחן הבגרות.

ידיעת צרפתית תסייע, כמובן, לא רק להצלחתכם בבחינה – אלא גם יסייעו לכם בבואכם לטייל, ללמוד או לעבוד בצרפת – ובכל מדינה צרפתית אחרת. אז בואו ליהנות מלימודי הכנה למבחן עם ניחוח בינלאומי – בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס הכנה לבגרות בצרפתית, המוצעים לכם על ידי מכללות ומוסדות לימוד מובילים בתחום.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מבנה בחינת הבגרות בצרפתית משתנה בהתאם לרמת הבחינה:

מבנה הבחינה ברמת 1 יח"ל: 2 קטעי הבנת הנקרא, תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת .

מבנה הבחינה ברמת 3 יח"ל: 2 קטעי הבנת הנקרא , תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת, תרגילי שכתוב משפטים.

מבנה הבחינה ברמת 4 יח"ל: 2 קטעי הבנת הנקרא , תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת, תרגילי שכתוב משפטים, שאלה מורחבת.

מבנה הבחינה ברמת 5 יח"ל: 2  קטעי הבנת הנקרא , תרגילי דקדוק ולשון, תרבות צרפת, תרגילי שכתוב משפטים, שאלה מורחבת, טקסטים ספרותיים בסגנונות שונים מתוך רשימה הניתנת על ידי משרד החינוך.

קהל יעד

הלימודים בקורס השלמת בגרות בצרפתית מיועדים, כמובן, למי שמעוניין להשלים בגרות זו – ובכך להעלות את ממוצע ציוני הבגרות שלו – ועל הדרך גם לחזק את רמת שליטתו בשפה הצרפתית.

הלימודים מתאימים במיוחד למי שמעוניין להירשם ללימודי תואר ראשון בשפה וספרות צרפתית, כמו גם למי שמעוניין להירשם ללימודים אקדמיים במדינות דוברות צרפתית.
אם אתם מתעניינים בלימודי השלמת בגרות בצרפתית, אולי תגלו עניין גם בקורס צרפתית, קורס השלמת בגרות בערבית, קורס השלמת בגרות באנגלית וכיו"ב.

תנאי קבלה

בדרך כלל אין תנאי קבלה ללימודים בקורס השלמת בגרות בצרפתית, אולם דרושה רמת ידע בסיסית בשפה – על מנת שתוכלו להפיק מן הלימודים את המיטב.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס השלמת בגרות בצרפתית משתנה בהתאם לרמת הקורס – האם מדובר בקורס השלמת בגרות בצרפתית ברמת יחידת לימוד אחת, 3 יח"ל, 4 או 5 יחידות לימוד. ככל שהקורס מכין אתכם לבגרות של יותר יחידות לימוד – כך משכו יעלה, כך שקורס השלמת בגרות בצרפתית ברמת 1 יח"ל יימשך כחודש-חודשיים, ואילו קורס השלמת בגרות בצרפתית ברמת 5 יח"ל יימשך בין שלושה חודשים לחצי שנה, בדרך כלל.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה שהיא) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכנה לבגרות בצרפתית משלבים בין לימודים עיוניים מקיפים לבין שלל תרגולים – בדיבור, בכתיבה ובהבנת הנשמע, והתלמידים נהנים גם מסימולציות רבות – כלומר, השלמת מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים עברו – כך שהם מגיעים לבחינה מתורגלים, מוכנים ומזומנים.

נושאי הלימוד המדויקים משתנים, כמובן, בהתאם לרמת הקורס בו בחרתם – האם מדובר בקורס הכנה לבגרות בצרפתית ברמה של יחידה אחת, או ברמה של חמש יחידות לימוד, לדוגמא. בדרך כלל כוללים הקורסים בתחום את הנושאים והתכנים הבאים:

הרחבת אוצר המילים, דקדוק, שכתוב משפטים, תרבות צרפת, הבנת הנקרא, התמודדות עם קטע קריאה לא מוכר (Unseen) ועוד שלל נושאי לימוד.
 

אפשרויות המשך לימודים

לאחר שתסיימו בהצלחה את לימודי ההכנה לבגרות בצרפתית, ותעברו בשלום את המבחן, תוכלו להמשיך להעמיק שליטתכם בשפה בעזרת פנייה ללימודים בקורס צרפתית. כמו כן, יהיה לכם קל יותר ללמוד שלל שפות חדשות – כלטינית, לדוגמא, ואף תוכלו להתקבל בקלות יתירה ללימודי תואר ראשון בשפה וספרות צרפתית.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות בצרפתית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?