קורס רפואה סינית

מיליארד סינים לא טועים

קורס רפואה סינית
רפואה סינית היא שם כולל למגוון שיטות אבחון וטיפול אשר נשענות כולן על הפילוסופיה הסינית. רפואה זו מאמינה כי תפקודם התקין של גופינו ונפשותינו תלוי בזרימתה התקינה של אנרגיית החיים – הצ'י, וכי זרימה אנרגטית טובה, מאוזנת ונטולת חסימות, היא סוד הבריאות והחיים הטובים. הרפואה הסינית מטפלת לא רק במצבי חולי, אלא כוללת גם שלל עצות ודרכים לשמירה על בריאות טובה, באמצעות תזונה נכונה, טיפולים במגע, שימוש בצמחי מרפא ודיקור סיני.

בשנים האחרונות זוכה הרפואה הסינית לפופולאריות הולכת וגדלה בישראל (ובעולם המערבי כולו), ורבים מבקשים ללמוד את סודותיה או לקבל טיפול המבוסס על עקרונותיה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי הרפואה הסינית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הרפואה הסינית המסורתית, הכוללת מגוון נרחב של שיטות טיפול שונות, הינה גוף ידע עצום, אשר הלך ונבנה במהלך אלפי שנים. רפואה זו זוכה בשנים האחרונות להכרה נרחבת, ואף קופות החולים מציעות טיפולים המתבססים על רפואה הוליסטית ייחודית ומרתקת זו, היעילה לטיפול במגוון מחלות ובעיות, כמו גם להקלה על לחץ וחרדה, ושמירה על אורח חיים בריא.

בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות לימודי התחום, ואף תוכלו להשאיר את פרטיכם, בכדי שיועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם, יענו על כל שאלותיכם וימליצו לכם על מקום לימודים איכותי, המתאים ביותר לדרישותיכם.

קהל יעד

לימודי רפואה סינית מיועדים למעוניינים להתמחות בתחום טיפולי ייחודי ומרתק זה, המכיל חוכמה שנצברה במהלך אלפי שנים, ואשר הפופולאריות שלו זינקה פלאים במהלך השנים האחרונות. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בענפיה השונים של הרפואה המשלימה, המעוניינים להרחיב את התמחותם ואת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי רפואה סינית כוללים, בדרך כלל, דרישה לתעודת בגרות מלאה (או השלמה של 12 שנות לימוד, לכל הפחות) ומעבר מוצלח של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורסי רפואה סינית משתנה בהתאם לעומק ההכשרה וההסמכה הניתנות בקורס, אולם, חשוב לדעת כי מדובר בלימודים מקיפים ומעמיקים במיוחד, ועל כן גם לא קצרים כלל וכלל – בדרך כלל כוללים הלימודים בין 500 ל – 3000 שעות לימוד, והם נמשכים בין שנתיים לארבע שנים.

כמו כן, מתקיימים בתחומי הרפואה הסינית קורסים קצרים יותר, המיועדים להיכרות עם עולם מרתק זה. קורסים קצרים אלו אינם מכשירים את בוגריהם כמטפלים ברפואה סינית, אך הם מהווים העשרה אישית מרתקת, ואף יכולים להיות נקודת הפתיחה למי שמתעניין בלימודי רפואה סינית, אך אינו בטוח כי ברצונו להשתלב בלימודים הארבע שנתיים.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס הרפואה הסינית כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, כמו גם שלל התנסויות מעשיות חווייתיות ותרגולים שוטפים של נושאי הלימוד השונים. חלק ממוסדות הלימוד אף מציעים לסטודנטים הזדמנות לבלות שנת לימודים (או מספר חודשים) במוסדות הלימוד המובילים בסין, ובמוסדות לימוד רבים אף נהנים הסטודנטים מהתנסות קלינית נרחבת, המאפשרת להם לצבור ניסיון מעשי בעבודה בתחום כבר במהלך הלימודים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא לרפואה סינית, פילוסופיה סינית, דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה על פי הרפואה הסינית, טיפולים במגע, יין ויאנג, אנרגיית הצ'י, מרידיאנים, חמשת היסודות, ג'ין שין, טווינה, אבחון, יצירת קשר טיפולי וקשרי מטפל – מטופל, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מטפל מוסמך ברפואה סינית" מטעם המוסד בו למדו, ולעיתים גם בהכרה של אוניברסיטאות מובילות בסין.

כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד בתחום מעניקים לבוגריהם תעודות נוספות, בהתאם לקורסים אותם השלימו במהלך הלימודים, כגון תעודת מטפל בטווינה, תעודת מטפל בשיאצו וכדומה.

סיכום

לסיכום, אם אתם מבקשים לימודים מקיפים ומעמיקים, אשר יקנו לכם תוך שנים אחדות ידע שנצבר במהלך אלפי שנים, ואשר יסמיכו אתכם באחד מהמקצועות הנחשקים ביותר בעולם הרפואה המשלימה – לימודי הרפואה הסינית מיועדים עבורכם. לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע והכלים הדרושים למטפל המיומן בתחום, כך שתוכלו להשתלב בשלל עבודות רווחיות כעצמאיים או כשכירים במרפאות, במרכזי ספא וכיו"ב.
איפה אפשר ללמוד קורס רפואה סינית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רפואה סינית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?