ניהול שיווק, פרסום ומכירות

להכשרת מנהלי שיווק מעולים

ניהול שיווק, פרסום ומכירות
השיווק, הפרסום והמכירות הם גורמים מרכזיים בהצלחתו ורווחיותו של כל ארגון ועסק, והם מהווים, פעמים רבות, את "מרכז העצבים" של הארגון – בו הפעילות היא סוערת במיוחד, דינאמית ומלאת חיים. כיוון שההצלחה הכלכלית של העסק תלויה בתפקודם של אנשי השיווק, הפרסום והמכירות,  קיימת חשיבות רבה למקצועיותם של העוסקים בתחום, והם נדרשים להיות בעלי ידע מעמיק, ולאחוז בשלל הכלים והמיומנויות שיעזרו להם להוביל את הארגון בשבילי ההצלחה.

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בתפקידים מרתקים אלו, מומלץ מאד כי תירשמו, תחילה, ללימודים בקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בתחום, ואשר נועד להכשירכם בכל הדרוש למנהל האיכותי בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

העולם העסקי בימינו הופך תחרותי יותר ויותר, שכן כמעט על כל משבצת – מתמודדים שחקנים רבים. אין זה משנה איזה מוצרים או שירותים אתם מבקשים למכור, סביר להניח כי גם אם אין לכם מתחרים בתחום, הם יצוצו במהירות שיא.

כיוון שרווחיות הארגון והעסק והצלחתם תלויה, מן הסתם, בהיקף מכירותיו, כדיי לשרוד (וכדי לשגשג) יהיה עליכם למצוא דרכים להגדיל את המכירות. אחת הדרכים להצליח בכך היא בעזרת ניהול נכון של תחומי השיווק והפרסום, העוזרים לכם לבדל עצמכם מהמתחרים, לפנות לקהלי יעד חדשים, לשמר את הלקוחות הקיימים, ולהוביל אתכם בדרכי ההצלחה.

השיווק, הפרסום והמכירות אינם רק תחומים חשובים במיוחד להצלחת הארגון, אלא הם תחומים מרתקים במיוחד, בהם העבודה דינאמית ומאתגרת, ובדרך כלל נהנים העוסקים בה מסיפוק רב.  

אז אם גם אתם מעוניינים להוביל את תחומי השיווק והפרסום, ולפתח קריירה מזהירה בתחום – בואו ללמוד בקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות, אשר ידאג להכשיר אתכם במיטב הכלים והמיומנויות בתחום, ובידע העדכני ביותר שקיים.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות אפשרויות הלימודים השונות בקורס להכשרת מנהלי שיווק, פרסום ומכירות.
 

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות מיועדים לכל המעוניינים להתמקצע ולהתמחות בתחומים מרתקים אלו, ולקבל הכשרה אשר תאפשר להם להשתלב בתפקידים מרכזיים בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לקופירייטרים, אנשי יחסי ציבור, אנשי מכירות, ובעלי תפקידים שונים במחלקות השיווק והפרסום, המעוניינים לקדם את הקריירה שלהם ולהתפתח מקצועית בתחום.

כן מיועדים הלימודים לבעלי עסקים פרטיים המעוניינים בידע רב שיעזור להם להגדיל את רווחיות עסקיהם.

תנאי קבלה

בחלק גדול מהקורסים ללימודי ניהול שיווק, פרסום ומכירות הקבלה פתוחה בפני הקהל הרחב, ואין המועמדים נדרשים לעמוד באף תנאי קבלה.

קורסים אחרים, לעומת זאת, מציבים בפני המועמדים מגוון תנאי קבלה: לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי רלוונטי בעבודה בתחום, לעיתים תעודת בגרות (או סיום 12 שנות לימוד) או השלמת לימודי תואר ראשון מהווים דרישת סף, ופעמים רבות אף נדרשים המועמדים לעמוד בפני ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות משתנה בהתאם למטרת הקורס, היקפו ועומק ההכשרה הניתנת לתלמידים. בדרך כלל כוללים לימודי התחום בין 150 ל 250 שעות לימוד אקדמיות, אולם ניתן למצוא גם קורסים מעט קצרים או ארוכים יותר. הלימודים נמשכים בדרך כלל בין חצי שנה לשנה, בהתאם למתכונת הלימודים (מפגש אחד או שניים בשבוע) ובהתאם לאורכו של כל מפגש.

אם אתם רוצים להירשם ללימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות שתשמחו לשמוע! חלק ניכר מהמכללות מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים, ללא צורך לפספס ולוותר על ימי עבודה ולימודים.

כמו כן, חלק מהמכללות אף מציעים לכם קורסים און-ליין בנושא, בהם גמישות מערכת שעות הלימודים היא מקסימלית.  

נושאי לימוד

קורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות כולל מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד מרתקים, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בתחום.

בדרך כלל כוללים לימודי ניהול שיווק, פרסום ומכירות את הנושאים הבאים: יסודות השיווק, אסטרטגיה שיווקית, מחקרי שווקים וסקרים, שיווק בינלאומי, יסודות הפרסום ואסטרטגיה פרסומית, ניהול תקציב, פיתוח חשיבה יצירתית, התנהגות צרכנים, שיווק ופרסום באינטרנט, הובלת קמפיינים, קידום מכירות, מיומנויות מכירה וניהול מו"מ, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי לימודי ניהול שיווק, פרסום ומכירות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו למדו.

אפשרויות תעסוקה  

אפשרויות התעסוקה העומדות בפני בוגרי קורס ניהול שיווק, פרסום ומכירות הן רבות ומגוונות, וכוללות מבחר תפקידים ניהוליים מרכזיים, מרתקים ומאתגרים במחלקות השיווק, הפרסום, המכירות ויחסי הציבור בארגונים עסקיים וציבוריים כאחד. כן יוכלו הבוגרים, במידה והם בעלי עסק עצמאי, להגדיל את רווחיהם על ידי שימוש בכלים השונים אותם הם ירכשו במהלך הלימודים.

סיכום

לסיכום, אם תחומי הפרסום, השיווק או המכירות מושכים את לבבכם, אם אתם מחפשים עבודה דינאמית, תחרותית, סוערת ומרתקת, הטומנת בחובה אין ספור אפשרויות לקידום מקצועי ולפיתוח קריירה משגשגת ורווחית, ואם ברצונכם בעבודה בה תתרמו רבות להצלחת העסק או הארגון בו אתם עובדים – לימודי ניהול שיווק, פרסום ומכירות מיועדים עבורכם.
איפה אפשר ללמוד ניהול שיווק, פרסום ומכירות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ניהול שיווק, פרסום ומכירות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?