קורס אומנות השכנוע והמו"מ

לימודי ניהול משא ומתן

קורס אומנות השכנוע והמו"מ
ימינו מלאים במצבים בהם כושר שכנוע ויכולת לנהל משא ומתן הינם מן ההכרח, שכן כמעט כל מערכת יחסים – עם בן או בת הזוג, עם הבוס בעבודה ועם מי שמצויים תחתינו בסולם הדרגות, ואפילו עם נציג השירות של חברת הסלולר או הטלוויזיה בכבלים – מלווה בניסיונות לשכנע ולהשפיע על הזולת. על כן, יכולת לנהל מו"מ איכותי, כמו גם כושר שכנוע רב עוצמה, יכולים להקל רבות על חיינו, ולעזור לנו להשיג בקלות ובמהירות את מטרותינו.

עובדה זו נכונה על אחת כמה וכמה למי אשר ניהול המו"מ מלווה את עבודתם – מנהליםאנשי מכירות, אנשי שיווק ופרסום וכיו"ב. אם גם אתם מעוניינים לגלות את כל הסודות לניהול מו"מ מוצלח, הגעתם למקום הנכון. בואו לקרוא מידע אודות הלימודים בקורס אמנות השכנוע והמו"מ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ניהול משא ומתן מוצלח יכול לתרום רבות כמעט לכל נדבך בחיינו, שכן כמעט כל אינטראקציה חברתית מלווה בניסיונות להשפיע ולשכנע את בן שיחנו.

יכולת זו אף חשובה ביתר שאת בעולם העבודה כולו, ובעולם העסקים בפרט, שכן רבות מהאינטראקציות עם הממונים עלינו ועם הכפופים לנו, עם לקוחותינו ועם הספקים, ועם נותני השירות השונים – הבנקים, חברות האשראי, חברת הטלפון וכו', מתבססות, למעשה, על ניהול משא ומתן, בו אנו מנסים להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורנו.

אולם, יכולת שכנוע וניהול מו"מ טובה אינה כה פשוטה, ועל מנת לדעת לנהל משא ומתן בו "ננצח" (ובתקווה כי ננהל משא ומתן בו שני הצדדים מנצחים – Win Win), עלינו להכיר לעומק את האסטרטגיות והטקטיקות השונות לניהול מו"מ מוצלח, ועל הטכניקות המרכיבות אותן.

עלינו יהיה להבין כי בעת ניהול משא ומתן לא רק מילותינו משחקות תפקיד חשוב, אלא התקשורת הבלתי מילולית ושפת הגוף אף הן בעלות חשיבות מכרעת להצלחתו של המו"מ.

אם ברצונכם לדעת לנהל מו"מ מקצועי, בו תצליחו פעמים רבות לשכנע את הזולת ולהשיג את התוצאה הרצויה לכם, תוכלו להירשם לקורס אמנות השכנוע וניהול המשא ומתן, אשר יכיר לכם את כל סודות התחום, ויצייד אתכם במיטב הטכניקות, הכלים והמיומנויות לניהולו של מו"מ מוצלח.
 

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול מו"מ מיועדים, כמובן, לכל המעוניינים בכלים, מיומנויות, טכניקות וכישורים אשר יעזרו להם לנהל משא ומתן מוצלח ולשכנע כמעט כל אחד בכמעט כל דבר. למעשה, כל אחת ואחד ייתרמו רבות מלימודים אלו, שכן כולנו מנהלים משא ומתן כחלק אינטגרלי מהתנהלותנו היומיומית – בעבודה, במערכות היחסים, בלימודים וכו'.

לימודי ניהול מו"מ מתאימים במיוחד למנהלים מכל התחומים, לאנשי שיווק ופרסום, לאנשי מכירות, לבוגרי לימודי מנהל עסקים, ללוביסטים, ולכל מי שכחלק מעבודתו הוא נדרש לנהל מו"מ או לשכנע אנשים באופן תדיר.

תנאי קבלה

בדרך כלל פתוחים הקורסים בתחום ניהול המו"מ בפני הקהל הרחב, ואין כלל תנאי קדם לקבלה ללימודים בהם. יחד עם זאת, חלק מהמכללות בתחום דורשות מהמועמדים לעבור ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים, טרם ההחלטה על קבלתם לקורס.

כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד (ולפעמים אף קיימת דרישה לתעודת בגרות מלאה), כחלק מדרישות הסף לקבלה ללימודים.

קורסי ניהול משא ומתן המיועדים למנהלים, דורשים, כמובן, מן הנרשמים לקורס להיות בעלי ניסיון ניהולי מעשי.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ניהול מו"מ משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים: בעוד חלק מהקורסים בתחום הם קצרים ונמשכים, לעיתים, יום אחד בלבד - קורסים אחרים, מעמיקים ומקיפים יותר, יכולים לכלול כחמש עד עשר פגישות (כ 30 עד 60 שעות לימוד אקדמיות).

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי ניהול מו"מ, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס לא יאפשר לכם ליהנות מקורס זה, יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות בתחום (רוב המכללות, למעשה) מציעים קורסים בשעות אחה"צ והערב, ולעיתים אף קורסים המתקיימים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים ליהנות מהאפשרות להירשם ללימודים המרתקים, ולקבל את כל הידע, הכלים והמיומנויות לניהול של מו"מ אפקטיבי ומוצלח.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס אמנות השכנוע וניהול מו"מ כוללים מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים ושלל התנסויות מעשיות, העוזרות לתלמידים ליישם את החומר הנלמד.

לעיתים קרובות כוללים לימודי ניהול מו"מ את הנושאים הבאים: שלבים בהכנה למו"מ, כוחות הפועלים בעת משא ומתן, אסטרטגיות למו"מ יעיל, זיהוי האינטרסים של הצד הנגדי, וויתורים במהלך התהליך, טכניקות win-win  במשא ומתן, תחבולות ואמצעי נגד במשא ומתן, קריאה ושימוש בשפת גוף, טכניקות למשא ומתן שיתופי, התמודדות עם מבוי סתום במשא ומתן, משא ומתן בין תרבותי, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס ניהול משא ומתן, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

בוגרי הלימודים בקורס אמנות המשא ומתן ייהנו מיכולת רבה לשכנע כמעט כל אחד בכמעט כל דבר, ויכולת ניהול המו"מ שלהם תעלה פלאים אף היא. יכולות חשובות אלו יעזרו לבוגרי הקורס להצליח בעבודתם – ומין הסתם גם להתקדם בסולם הדרגות המקצועי, ואף יקלו עליהם בבואם לראיונות עבודה ובחתימה על הסכמי שכר.

כן יועילו הלימודים למגוון אדיר של תחומים אחרים – בניהול מערכת היחסים הזוגית, בקשר עם הבוס, בוויכוחים עם הילדים, בניהול התקשורת מול הבנק, ולמעשה – כמעט בכל תחום ותחום בחיים היומיומיים.
איפה אפשר ללמוד קורס אומנות השכנוע והמו"מ?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אומנות השכנוע והמו"מ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?