קורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב

לעצב בגדים לארועים מיוחדים

קורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב
עולם האופנה הוא עולם תוסס, דינאמי וסוער, מלא יצירתיות ופתוח לחידושים, המבקש להוסיף צבע ועניין לחיינו ולהפוך אותם ליפים ואסתטיים יותר. מעצבי האופנה והתדמיתנים, המובילים את עולם האופנה, הם אנשי מקצוע מבוקשים, המשפיעים רבות על תפיסותינו האסתטיות ומובילים מגמות חדשות, חדשות לבקרים. העילית של עולם האופנה היא, כמובן, אופנת העילית – ההוט קוטור, הכוללת, בין היתר, את תחומי תפירת ועיצוב שמלות הכלה ובגדי הערב.

אם אתם בעלי רקע או ניסיון מעשי בעולמות האופנה, ומעוניינים להתקדם לחוד החנית של עולם זה, ולעצב בגדים ייחודיים לאירועים מיוחדים, תוכלו להירשם ללימודי עיצוב שמלות כלה וערב, המוצעים לכם על ידי  המכללות ומוסדות הלימוד המובילים בתחום, ולקבל הכשרה איכותית ומעמיקה בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודים מעוצבים אלו.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הבגדים השונים אותם אנו לובשים כבר מזמן אינם ממלאים רק תפקיד של הגנה על הגוף וכיסויו, אלא הם הפכו לסממנים המבטאים את הטעם האישי, המעמד החברתי, החוש האופנתי וכיו"ב.

חשיבות הלבוש אמנם באה לידי ביטוי בחיי היום יום, אך באירועים מיוחדים חשיבות זו גדולה אף יותר – כפי שניתן לראות, לדוגמא, בחשיבות הרבה שמשקיעות כלות צעירות (או מבוגרות) בחיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת.

אם גם אתם רוצים להתמקצע בתחום האופנה העילית, ולראות את יצירותיכם מעטרות את האירועים החשובים ביותר בחיי אנשים – תוכלו לעשות זאת בקלות ומהירות יחסית אם תבחרו להירשם ללימודי עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב (לימודי עיצוב אופנה עילית). בעמוד זה תוכלו לקרוא שלל פרטים אודות הלימודים בקורס הוט קוטור.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב שמלות כלה, מחוכים ובגדי ערב מיועדים למעוניינים להתמחות ולהתמקצע בתפירה ועיצוב של הבגדים אותם אנו לובשים לאירועים החשובים, המהנים והמרגשים ביותר בחיינו, ולמעוניינים להתמחות בתפירת אופנה עילית.

הלימודים מתאימים במיוחד לתדמיתנים ומעצבי אופנה מתחילים וותיקים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ולהתקדם ל"שלב הבא" בעולם התדמיתנות ועיצוב האופנה – אופנת הוט קוטור.

אם אתם מתעניינים בלימודי עיצוב שמלות הערב, ייתכן כי תמצאו עניין גם בקורסים מתקדמים נוספים בתחום האופנה – קורס עיצוב אקססרויז, קורס עיצוב נעליים ועוד.

תנאי קבלה

חלק קטן מלימודי עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב פתוח בפני הקהל הרחב, והקבלה אליו אינה מצריכה ידע, רקע או ניסיון בעולמות התפירה, העיצוב והתדמיתנות, אולם מרבית הקורסים בתחום מיועדים רק לבוגרי קורסים בסיסיים (כגון קורס תדמיתנות, קורס דיגום או קורס עיצוב אופנה) או לבעלי ניסיון מעשי בתפירה ותדמיתנות.

כמו כן, חלק מהמכללות מקיימות מבחנים ייעודיים, כמו גם ראיונות קבלה, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום, ולעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תיק עבודות, על פיו נשקלת קבלתם ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב משתנה בהתאם לעומקם של הלימודים והיקפם. רבים מהקורסים בתחום כוללים בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בין חודשיים לשמונה חודשים, ואילו קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד כוללים בסביבות ה-200 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים כשנה לערך.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס, המלא בעבודה ולימודים, יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע – חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות לכם בחירה בין לימודים במסלול בוקר לבין לימודים במסלול ערב, כך שכל אחד ואחת – לרבות אנשים עובדים וסטודנטים – יכולים למצוא את הזמן הנוח והמתאים ביותר עבורם, ולהירשם ללימודים המעשירים בתחום.

נושאי לימוד

לימודי עיצוב אופנה עילית כוללים מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים, לצד שלל התנסויות מעשיות בתפירה ועיצוב.

בד"כ כוללים הלימודים בקורס עיצוב בגדי ערב ושמלות כלה את הנושאים הבאים: תולדות הלבוש, מבוא לטקסטיל, העולם של התפירה העילית – ההוט קוטור, תדמיתנות בגדי ערב ודיגום חופשי, טכניקות תפירה מתקדמות, פיתוח שמלות וחצאיות, הכנת סוגי הינומות שונים, פיתוח ותפירת שמלות כלה וערב, מחשופים וצווארונים, פיתוח תחתיות ותחתיות עם חישוקים, שרוולים, עיטורים,  עבודה נכונה מול ספקים ומול לקוחות, שיווק עצמי, ועוד.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בסיום לימודי עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון משרות מרתקות ועבודות יצירתיות: כמעצבים ותדמיתנים בבתי אופנה ובסלוני כלות, בארץ ובעולם. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח ליין עיצוב משל עצמם, או למכור את יצירותיהם לחנויות המתמחות בתחום.

סיכום

לסיכום, אם אתם חיים ונושמים אופנה, וכבר צברתם ניסיון קל בעולם העיצוב או התדמיתנות – מדוע שלא תתקדמו לעולמה של התפירה העילית – ההוט קוטור – ותלמדו כיצד לעצב ולתפור שמלות ובגדי ערב, שמלות כלה ומחוכים?

קורס תפירה עילית יקנה לכם, תוך חודשים ספורים בלבד, את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למעצב אופנת העילית האיכותי, כך שתוכלו להשתלב בשלל המשרות והעבודות בתחום. אז בואו ליהנות מלימודים עם סגנון – בואו ללמוד בקורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?