קורס עיצוב אביזרי אופנה

לימודי עיצוב אקססוריז

קורס עיצוב אביזרי אופנה
"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים", אמר, ככל הנראה, האדריכל הנודע מיס ון דר רוהה, וכפי שיודע כל חובב אופנה, הפרטים הקטנים – החגורה, הצעיף או התיק, יכולים להפוך כל הופעה סטנדרטית ומשעממת להופעה ייחודית ומהממת. ואכן, עיצוב אביזרי האופנה (אקססוריז בלעז) הוא חלק בלתי נפרד ומהותי מעולם עיצוב האופנה.

עולם עיצוב האקססוריז כולל תת התמחויות רבות וביניהן, בין היתר, את עיצוב הנעליים, עיצוב הכובעים, עיצוב התיקים והארנקים ועוד, וכיוון שהאופנה אף פעם לא יוצאת מהאופנה, כמה התחום לידיים איכותיות ומיומנויות, אשר יעצבו וייצרו את הדור הבא של האקססוריז. אם גם אתם פאשניסטים אדוקים, המעוניינים לא רק להיות עם יד על הדופק ולהכיר את האופנות האחרונות – אלא לייצר אותם בעצמכם – לימודי עיצוב אקססוריז מיועדים בשבילכם.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כל חובבת אופנה יודעת כי דווקא אביזרי האופנה הנלווים (accessories) הם אלו המשפיעים על הופעתנו יותר מכל. גם לבוש פשוט יכול להפוך כהרף עין לאופנתי ומלא "שיק" על ידי שדרוגו באמצעות תיק מעניין או נעליים המושכות תשומת לב.

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה מקנה ידע בשיטות שונות לתפירת תיקים, ארנקים, חגורות, כובעים, כפפות  ועוד. בנוסף, מלמד הקורס להתאים את חומרי העשייה לטעמו של הלקוח ואת מחיר הפריט לחומרים ממנו הוא עשוי, על מנת להוביל לרווח כלכלי של היוצר. בואו לקרוא מידע נוסף על הקורסים השונים בתחום עיצוב אביזרי האופנה.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב אקססוריז מיועדים לאנשים יצירתיים, אשר האופנה זורמת בדמם – פאשניסטים ופאשניסטיות המעוניינים בידע וכלים לעיצוב של מגוון אביזרי אופנה, בין אם לצורך העשרה אישית והכנת אקססוריז לעצמם ולחוג מקורביהם, ובין אם לצורך עיצוב אקססוריז מקצועי והשתלבות בעבודה בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי עיצוב אביזרי אופנה, ייתכן כי יתאים לכם ללמוד גם בקורס עיצוב אופנה, קורס תדמיתנות, קורס עיצוב נעליים, קורס עיצוב תכשיטים, קורס תפירה וקורסים דומים נוספים.

תנאי קבלה

חלק נרחב מהקורסים לעיצוב אקססוריז פתוחים בפני הקהל הרחב, ואין הם מציבים בפני המועמדים כל תנאי קבלה. חלק אחר מהקורסים בתחום, לעומת זאת, מיועדים רק לבעלי מיומנויות תפירה או לבוגרי קורס תפירה, ולעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תיק עבודות או לעבור מבחני קבלה ייעודיים.

קורסים מתקדמים בתחום מיועדים, כמובן, רק לבוגרי הקורסים הבסיסיים (או לבעלי ניסיון מעשי בעיצוב אקססוריז). כמו כן, לעיתים נערכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס עיצוב אקססוריז משתנה בהתאם להיקפם, עומקם ומטרתם של הלימודים. מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 60 ל-80 שעות לימוד אקדמיות, אולם קיימים קם קורסים קצרים וממוקדים בתחום (דוגמת סדנת עיצוב כובעים למתחילים) הכוללים בין 20 ל 30 שעות לימוד, וקורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד, הכוללים מעל ל-100 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים, לעיתים, כשנה ואפילו שנתיים.

אם גם אתם חושקים להירשם לקורסים מעשירים בתחום עיצוב פרטי האופנה, אך חוששים כי עקב סדר יומכם העמוס לא תוכלו לעשות זאת – יש לנו חדשות שתשמחו לשמוע! חלק גדול מהקורסים בתחום מתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים אף בימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים המרתקים.

נושאי לימוד

נושאי הלימוד בקורס עיצוב אביזרי אופנה משתנים בהתאם למטרתו של הקורס- שכן, ברור כי אין הנושאים הנלמדים בקורס עיצוב כובעים, זהים לנושאים הנלמדים בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה. יחד עם זאת, כל הקורסים בתחום כוללים הכשרה איכותית ומעמיקה במיוחד בתחומם, המשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בתפירה ועיצוב של אביזרי אופנה שונים, בהתאם לנושא הקורס.

בד"כ כוללים לימודי עיצוב אביזרי אופנה את התכנים הבאים: ההיסטוריה של אביזרי האופנה, מושגי יסוד בעיצוב, עיצוב וציור הדגם, הכנת מפרט טכני, הוצאת גזרה מצילום איור, פיתוח מודל, בניית גזרות, בחירת חומרים, חיתוך עורות וחומרים נוספים, תכנון תהליך הייצור, תכנון והרכבה של מוצרים נלווים (ביטנה, רוכסנים, כיסים, רצועות), סגנונות עיצוב, מגמות אופנתיות בארץ ובעולם, שיטות תפירה שונות ועוד.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים בקורס עיצוב אקססוריז יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון נרחב של עבודות מרתקות כמעצבי אקסוסריז בבוטיקים וחנויות אופנה, בחברות הלבשה ואקססוריז, בעבודות עיצוב לתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה, הפקות האופנה והתיאטרון וכיו"ב. כן יוכלו הבוגרים והבוגרות לצאת לדרך עצמאית ולפתוח ליין אופנתי משלהם.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מבינים כי לא רק הבגדים עושים את האדם – אלא גם אביזרי האופנה הנלווים להם, וכי צעיף, תיק או כובע יכולים להפוך הופעה סטנדרטית להופעה ייחודית וזוהרת, ייתכן כי לימודי עיצוב אקססוריז הם בדיוק מה שאתם צריכים.

לימודים מרתקים אלו, הכוללים מגוון עשיר של קורסים שונים – עיצוב תיקים, עיצוב כובעים, עיצוב חגורות ועוד, יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות לעיצוב אביזרי אופנה שונים. אז בואו ליהנות מלימודי עיצוב אקססוריז המרתקים – כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב אביזרי אופנה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב אביזרי אופנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?