קורס עיצוב אופנה

לימודים שתמיד באופנה

קורס עיצוב אופנה
הבגד עושה את האדם, והאופנה עושה את הבגד, ומכאן חשיבותו הרבה של תחום עיצוב האופנה. כיוון שהבגדים שאנחנו לובשים תורמים כה רבות לרושם הראשוני שאנו יוצרים (וכידוע, אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני) רבים מבקשים לעקוב אחר האופנות האחרונות, ולדאוג כי מלתחתם תייצג את טעמם האישי.

אם אתם רוצים לא רק לעקוב אחר האופנה, אלא לייצר ולקבוע מה תהא האופנה, אם אתן רוצות לא להסתפק בחיפוש שמלה שתקלע לטעמכן, אלא לעצב ולייצר את השמלה עליה אתן חולמות, ואם אופנה, אמנות, עיצוב ויצירה מהווים חלק גדול מתחומי העניין שלכם – כנראה שלימודי עיצוב אופנה מיועדים בדיוק עבורכם. בואו להכיר מקרוב את עולם זה, להבין מה ההבדל בין תדמיתנות לדיגום חופשי, ולקבל הכשרה איכותית ומעמיקה בלימודי עיצוב אופנה!
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

עיצוב אופנה הוא סוג של אמנות שימושית, ובניגוד להרבה מתחומי אמנויות אחרים – עיצוב האופנה משפיע, במידה זו או אחרת, על חייהם של כולנו. מעצבי האופנה המובילים הם בעלי השפעה מכרעת על התרבות העכשווית, וכבר מעל ל-100 שנים שתחום העיצוב האופנה זוכה להצלחה רבה – וידו עוד נטויה.

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעולם יצירתי ומרתק, עז מבע וצבעוני ובתחום עיסוק אשר תמיד נשאר אופנתי – לימודי עיצוב אופנה הם בדיוק מה שאתם צריכים. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות אפשרויות הלימוד בקורסים השונים בתחום עיצוב האופנה.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיצוב אופנה מיועדים לכל מי שחי ונושם אופנה, כמו לאנשים יצירתיים, בעלי חוש אסתטי מפותח, המחפשים אפיק ביטוי ייחודי ליכולות העיצוביות והאמנותיות שלהם. הלימודים מתאימים הן למעוניינים להכשרה מקצועית איכותית ומעמיקה להשתלבות בעבודה בעולם עיצוב האופנה הדינאמי, הסוער והתוסס, והן למעוניינים בהעשרה אישית מרתקת, אשר תקנה להם כלים לעיצוב המלתחה האישית.

אם אתם מתעניינים בלימודי עיצוב האופנה, ודאי תמצאו עניין בלימודי תפירה, לימודי תדמיתנות, לימודי דיגום חופשי, לימודי עיצוב שמלות כלה ובגדי ערב, וקורסים נוספים בתחומי עיצוב האופנה.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות ללימודי עיצוב אופנה אל שורותיהן את כל המעוניינים להירשם ללימודים, ואין הן מציבות כל תנאי קבלה, מכללות אחרות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, ולעבור בהצלחה ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חלק מהקורסים אף דורשים מהמועמדים להציג תיק עבודות, ולעבור מבחנים ייעודיים שונים.

קורסים מתקדמים לעיצוב אופנה מיועדים, כמובן, רק לבוגרי הקורסים הבסיסיים או לבעלי ניסיון מעשי ורקע בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס עיצוב אופנה משתנה בהתאם לעומק הלימודים והיקפם, כמו גם בהתאם למטרות הלימודים ודרגת הכשרת הבוגרים (כלומר, האם מדובר בקורס בסיסי להעשרה אישית, או קורס מתקדם ומקצועי).

הקורסים הבסיסיים בתחום, אשר נועדו בעיקר לפתוח צוהר אל העולם המרתק של עיצוב האופנה, נמשכים חודשים אחדים בלבד, ואילו הקורסים המעמיקים והמקיפים בתחום, המכשירים את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות, נמשכים, בדרך כלל, בין שנה לשנה וחצי.

אם גם אתם רוצים להירשם ללימודי עיצוב אופנה, אך חושבים כי בגלל סדר יומכם העמוס לא תוכלו לעשות זאת, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע! חלק מהמכללות בתחום מציעות קורסים המתנהלים במתכונת של מפגש אחד בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אם אתם אנשים עובדים, הורים או סטודנטים, תוכלו למצוא זמן ללימודים המרתקים והמעשירים, ללא לוותר על ימי עבודה או לימודים.

נושאי לימוד

לימודי עיצוב אופנה הם לימודים עשירים ומרתקים במיוחד, המשלבים בין הקנייה של ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות חווייתיות (לרבות סיורים מקצועיים מרחיבי דעת) כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

בדרך כלל כוללים לימודי עיצוב אופנה את הנושאים הבאים: תולדות עיצוב האופנה, פיתוח רעיון, ציור ואיור אופנה, טרנדים ומגמות בעיצוב אופנה בארץ ובעולם, סטיילינג, בניית קולקציה, טקסטיל, בחירת הבד המתאים לבגד, טכניקות תפירה בסיסיות ומתקדמות, דיגום חופשי, תדמיתנות, תוכנות מחשב רלוונטיות – פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, עיצוב חולצות, עיצוב חצאיות ומכנסיים, עיצוב שמלות, עיצוב בגדים מחויטים, עיצוב אביזרי אופנה, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, אשר ידאגו להכשירכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למעצב האופנה האיכותי.

תעודה

בוגרי הלימודים בקורס עיצוב אופנה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים – לרבות הגשה של פרויקט הסיום – יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

כמו כן מקבלים הבוגרים, עם סיום הלימודים, תיק עבודות המורכב משלל העבודות והיצירות אותן ביצעו במהלך הלימודים. תיק העבודות מהווה את "תעודת הזהות" המקצועית שלהם, ומקל מאד על השתלבות בעבודה בתחום או על השתלבות בלימודים מתקדמים.

אפשרויות תעסוקה

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון עבודות מרתקות ומאתגרות בעולם הדינאמי והתוסס של עיצוב האופנה – בחנויות אופנה, בוטיקים, בתי אופנה וכיו"ב. כן יוכלו הבוגרים לצאת לדרך עצמאית, לעצב ולייצר קולקציה משל עצמם אותה ימכרו בחנויות והבוטיקים המובחרים, או אף לפתוח סטודיו עיצוב אופנה עצמאי.

סיכום

לסיכום, אם האופנה זורמת בדמכם, אם אתם תמיד מעודכנים בכל מה שקורה ויש לכם דעה על כל אופנה חולפת, אם ראשכם מלא ברעיונות עיצוביים יצירתיים ופורצי דרך, ואם אתם מעוניינים בעבודה יוקרתית, אמנותית ומאתגרת – לימודי עיצוב אופנה מיועדים עבורכם. אז בואו ליהנות מלימודים שתפורים בדיוק למידותיכם ואף פעם לא יוצאים מהאופנה – בואו ללמוד בקורס עיצוב אופנה.
איפה אפשר ללמוד קורס עיצוב אופנה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיצוב אופנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?