קורס פוטושופ

תוכנת עיבוד התמונה המפורסמת

קורס פוטושופ
אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה בתחומי האנימציה, הצילום העיצוב הגרפי ותחומים עיצוביים נוספים, ודאי כבר הבנתם כי יש תוכנה שאתם חייבים להכיר לעומקה – הלא היא תוכנת פוטושופ (Photoshop) מבית אדובי (Adobe). תוכנה זו – הזוכה לפופולאריות עצומה, ואשר שמה נישא בפי כל – גם אם אינו מבין כלל וכלל בתחומי העיצוב – היא אחת מהתוכנות המובילות לעיבוד תמונה, וכעת אתם יכולים ללמוד אותה לעומקה בקורס ייחודי, המוצע לכם ע"י שלל מכללות איכותיות.

קיימים מגוון קורסים ללימודי פוטושופ, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס המתאים עבורם: בין אם אתם מעוניינים בקורס בסיסי קצר, קורס מקצועי ומעמיק או קורס המיועד במיוחד לצלמים – תוכלו להשתלב בלימודים המתאימים בדיוק לצרכיכם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס פוטושופ.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס אדובי פוטושופ מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר תוכנת עיבוד תמונה פופולארית זו – אשר שמה נישא בפי קול. הלימודים מתאימים הן למעוניינים להכיר תוכנה זו לשימושיהם האישיים, והן למעוניינים בהכשרה לעבודה מקצועית איתה.

הלימודים מתאימים במיוחד לצלמים, אנימטורים, מעצבים גרפיים – ולמעשה, כמעט לכל מי שעוסק בתחומי העיצוב.

אם אתם מתעניינים בלימודי Photoshop אולי תגלו עניין גם בקורס פלאש, קורס דרימוויבר, קורס אילוסטרייטור, קורס עיצוב גרפי, לימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי וקורסים נוספים מתחומי העיצוב והתקשורת החזותית.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי פוטושופ כוללים, בדרך כלל, דרישה לידיעת אנגלית ויכולת עבודה מול מחשב. מכללות אחדות מציבות תנאי קבלה נוספים – השלמת 12 שנות לימוד, מעבר של מבחני קבלה (כמבחן יצירתיות, לדוגמא), מעבר של ראיון אישי והצגת תיק עבודות.

הקבלה לקורס פוטושופ מתקדם דורשת, כמובן, היכרות מוקדמת עם התוכנה והקבלה לקורס פוטושופ הפונה לקהלי יעד ספציפיים (כקורס פוטושופ לצלמים, לדוגמא) מיועדת, כמובן, רק לנמנים על קהל היעד הרלוונטי.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס Photoshop משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים: לצד קורסים בסיסיים להיכרות עם התוכנה, הכוללים כ-30 עד 60 שעות לימוד אקדמיות לערך, מתקיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד – להכשרתם של מקצועני פוטושופ, הכוללים מעל ל-100 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים חודשים ספורים (בדרך כלל כשלושה – ארבעה חודשים).

אם גם אתם מעוניינים לקבל את מיטב הכלים לעבודה עם תוכנת פוטושופ,  אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם להשתלב בלימודים, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב וימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים – סטודנטים, אנשים עובדים וכו', יכולים להשתלב בלימודים בנוחות בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

יתירה מכך – חלק מהמכללות מציעות אפשרות ללימודים און-ליין, המאפשרים לכם שליטה מרבית על קביעת מערכת השעות.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס פוטושופ דואגת להכשיר את בוגריה לעבודה מקצועית עם תוכנה זו ומקנה להם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. על כן, הקורסים בתחום משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין שלל התנסויות מעשיות ותרגולים, לרבות ביצועו של פרויקט גמר מונחה (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

תכני הלימוד המדויקים משתנים, כמובן, בהתאם לעומק והיקף הלימודים, כמו גם בהתאם למטרתו של הקורס – האם מדובר בקורס פוטושופ לצלמים או בקורס פוטושופ למעצבים גרפיים, לדוגמא.

לעיתים קרובות כוללים לימודי פוטושופ את התכנים והנושאים הבאים: עקרונות העבודה בפוטושופ, שיפוץ תמונות דיגיטליות וסרוקות, עריכת תמונות ועיבודן, עבודה עם שכבות, כלי הציור, פונטים וטקסט, פילטרים, אפקטים, שימוש בצורות, סוגי קבצים, עבודה לדפוס ועבודה דיגיטלית, ייבוא קבצים מתוכנות אחרות, מסכות וקטוריות, תיקוני צבע, קומפוזיציות מורכבות, ריטוש תמונות, ועוד שלל נושאי לימוד, מלווים בתרגולים שוטפים, כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא.

תעודה

בוגרי קורס פוטושופ, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

כן מקבלים הבוגרים תיק עבודות המאגד את שלל היצירות שהשלימו במהלך הקורס, ואשר ישמש ככרטיס הביקור המקצועי שלהם, עת ההרשמה ללימודים מתקדמים או הקבלה לעבודה בתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס פוטושופ?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פוטושופ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?