קורס טנטרה

מיניות כדרך המלך להארה

קורס טנטרה
הטנטרה (בסנסקריט השורש טאן משמעותו לטוות) היא דרך חיים עתיקה, אשר צמחה בתת היבשת ההודית לפני אלפי שנים, שבבסיסה עומדת האמונה כי "הכל קשור בהכל", וכי ביכולת האדם הפרטי להרחיב את גבולות האינדיבידואל שלו ולהגיע להארה באמצעות חיבורים ויצירת קשרים. הטנטרה התפרסמה בעולם המערבי בעקבות הדגש שהיא שמה על המיניות (והגופניות ככלל) כאחת הדרכים המרכזיות להארה והתפתחות רוחנית.

כיוון שבשנים האחרונות רבים בישראל התחילו להתעניין בתורה הטנטרית (כמו גם באיורוודה) ורבים מעוניינים ליישמה בחייהם, מציעות מספר מכללות קורסים וסדנאות בתחום הטנטרה, הפותחים בפני המשתתפים שער אל עולם עשיר ומרתק זה. אם גם אתם מתעניינים בלימודי טנטרה – הגעתם למקום הנכון. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס טנטרה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

טנטרה, כפי שנלמדת בקורסי טנטרה, היא דרך חיים הודית עתיקה, המשלבת גוף, נפש ורוח ורואה במיניות האדם חלק בלתי נפרד משילוב זה.

הטנטרה מאפשרת התמודדות עם חסימות רגשיות ואנרגטיות, ועל ידי שחרורן נסללת הדרך להתמודדות עם דימוי עצמי, מיניות, אינטימיות וזוגיות. לפיכך, מועברים קורסים בטנטרה ביחידים, בזוגות ובקבוצות, בהתאם למטרה הרצויה.

לימודי הטנטרה שמים דגש על ההשקפה הרואה במין ובאנרגיה המינית דבר חיוני, מעצים וקדוש, אשר תורם להתפתחות הרוחנית של האדם. בניגוד לדתות ואמונות הרואות במין דבר המעכב התפתחות והתעלות רוחנית, הטנטרה מאמינה כי האנרגיה המינית מאפשרת התעוררות גופנית ותודעתית ואף תורמת להגעה למצב של הארה.

קורס טנטרה אינו כולל מגע מיני, אלא מפתח את תחושת הגבריות והנשיות אשר קיימים בתוכנו והודחקו, אצל רבים, עם השנים. הקורס מאפשר מרחב מוגן להתנסויות יחידות וזוגיות אשר משחררות את האנרגיה המינית העצורה ומאפשר לרתום אותה לשלל מטרות של התפתחות אישית.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות לימודי טנטרה, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות ומוסדות הלימוד המובילים המציעים קורסים וסדנאות טנטרה.

קהל היעד

הלימודים בקורס טנטרה מיועדים לכל המעוניינים בהגשמה עצמית, בהעשרה מרתקת ובהתפתחות אישית מעצימה. אם ברצונכם להחזיר לחייכם ולפתח בקרבכם את אנרגיית החיים והאנרגיה המינית, לפתח את יכולתכם לאהוב, ולהכיר לעומק את עולם הטנטרה המרתק – לימודי טנטרה מיועדים עבורכם.

אם אתם מתעניינים בלימודי טנטרה, אולי תמצאו ענין גם בקורס מדיטציה, קורס יוגה וקורסים נוספים שיתרמו להעצמתכם האישית.
 
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורסי טנטרה וסדנאות טנטרה משתנה בהתאם למטרתם, עומקם והיקפם של הלימודים. אולם, ככלל, לימודי טנטרה נמשכים זמן קצר יחסית, ונעים בין סדנאות ממוקדות ומרוכזות הכוללות מפגש אחד או שניים, לבין קורסים מעט ארוכים יותר, הכוללים בסביבות החמישה מפגשים.

רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים מסלולי לימוד נוחים במיוחד – בשעות הבוקר או בשעות אחר הצהריים והערב, בימי חול או סדנאות המתקיימות בסופי השבוע (לעיתים כולל לינה במקום).

מכללות אחדות אף מציעות סדנת טנטרה בתיאום אישי, הנקבעות מול הנרשמים לקורס, כך שכל אחד, לרבות אנשים עובדים וסטודנטים, יכולים להירשם ללימודים מרתקים ומעשירים אלו בזמנים והמועדים הנוחים להם ביותר.

נושאי לימודים

נושאי הלימודים בקורס טנטרה הם מרתקים ומעשירים, ולצד הלימודים העיוניים כוללים קורסים אלו גם התנסות מעשית חווייתית בטנטרה.

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס טנטרה את התכנים הבאים: מהי הטנטרה, ההיסטוריה של הטנטרה, מושגי יסוד, יוגה טנטרית, מדיטציה טנטרית, עיסוי טנטרי, טכניקות ומיומנויות לשחרור האנרגיה המינית, קידוש הגוף על ידי מגע, נשימה מודעת, כלים ושיטות לשחרור הנפש, פיתוח תחושת הגבריות והנשיות, מתן תשומת לב לתחושות הגופניות ולחושים השונים, החיבור בין מיניות לרוחניות, ועוד מגוון נושאים מרתקים והתנסויות חווייתיות מעשירות.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בלימודי העשרה מעצימים ומרתקים, אשר יתרמו להגשמתכם העצמית, יעזרו לכם להתחבר לפנימיותכם, ויקנו לכם ידע מרתק ושלל כלים, טכניקות ומיומנויות לשיפור חייכם, לחיבור בין הצד הגופני לרוחני, ולמציאת את דרככם בחיים – לימודי טנטרה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

חשוב לזכור, כי בניגוד למה שמאמינים רבים, הטנטרה אינה מתמקדת במיניות בלבד (והקורסים והסדנאות בנושא לא כוללים מגע מיני), אלא ביכולתה לתרום להתפתחות האישית בכל פן ואספקט בחיים, ועל כן מתאימה הטנטרה לכל אחד ואחת.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טנטרה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?