קורס קריאה בקלפי טארוט

להכיר את הקלפים העתיקים

קורס קריאה בקלפי טארוט
קלפי הטארוט הינם סדרה של 78 קלפים (בדרך כלל), המאפשרים, כפי שמאמינים רבים, ניבוי של העתיד והכרה עצמית. כן משמשים הקלפים להתפתחות אישית ורוחנית ולמימוש הפוטנציאל האישי. קלפי הטארוט מאפשרים לנו להגיע למודעות גבוהה ביותר בנוגע לעצמנו ומאפשרים הכוונה וייעוץ בנוגע לדרך הפעולה שלנו בחיים, ועל כן נמצאים בשימוש רב על ידי פסיכולוגים, מטפלים באמנות, מטפלים ברפואה משלימה וקואוצ'רים.

קורס קריאה בקלפי טארוט שם לו למטרה להקנות לחניכיו הבנה אודות המשמעויות השונות של כל קלף ואודות הגישות השונות לפריסת הקלפים. הקורס מקנה את כל הידע המעשי הדרוש לשם קריאת העתיד בקלפי הטארוט, ולשם שימוש בקלפי הטארוט ככלי להתבוננות פנימית, זיהוי הפוטנציאל הטמון בנו והדרך בה אנו צריכים ללכת. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי קריאה בקלפי טארוט.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קלפי הטארוט (Tarot) הם קלפים עתיקים, בני מאות שנים, אשר רבים מייחסים להם תכונות מיסטיות, כיכולת לחיזוי העתיד, לדוגמא. על קלפי הטארוט מצוירים ציורים מרהיבים, הלקוחים מעולם התוכן של ימי הביניים, המיסטיקה, הדתות והאגדות. על כן, בין הקלפים ניתן למנות את הקוסם, הכוהנת, הקיסר, האוהבים, השטן, המוות, הירח, וכיו"ב.

אף כי האמונה כי ביכולת הקלפים לחזות את העתיד לבוא הולכת ומאבדת מכוחה בתרבות המערבית המודרנית, רבים מאמינים כי הקלפים מהווים כלי מעולה המעודד הסתכלות וחקירה פנימית, וכי ניתן להשתמש בהם בכדי לקדם התפתחות אישית ורוחנית, וכדי להתחבר לרבדים לא מודעים באישיות - על כן קלפי הטארוט נמצאים בשימוש בקרב מטפלים ברפואה משלימה, פסיכולוגים, מטפלים באמנות ועובדים נוספים בתחומי הטיפול והייעוץ. 

קהל יעד

הלימודים בקורס קריאה בקלפי טארוט מיועדים לקהל הרחב – כל המעוניין בהיכרות קלה או מעמיקה עם קלפים מרתקים אלו, מוזמן להצטרף לקורס העונה על דרישותיו. הקורסים בתחום מתאימים במיוחד למטפלים ברפואה משלימה, לחובבי מיסטיקה וניו אייג', ולעוסקים בתחומי הניו אייג' (הילרים או מתקשרים, לדוגמא), כמו גם למעוניינים בכלים להרחבת המודעות, להתפתחות אישית, להכוונה ולייעוץ.

כמו כן, קיימים קורסים ייחודיים המיועדים לעוסקים במקצועות הטיפוליים השונים (פסיכולוגים, מטפלים באמנות וכיו"ב) המעוניינים לקבל כלי נוסף המאפשר הן עבודה השלכתית והן דרך לחיבור לתת-מודע והבנתו.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס טארוט משתנה בהתאם לאופיו ומטרתו של הקורס: לצד סדנאות ממוקדות ומרוכזות בנות מפגש אחד או מפגשים אחדים הנועדו לפתוח צוהר אל עולם הטארוט, מתקיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים יותר, הכוללים בין 10 ל- 20 מפגשים (ולעיתים אף יותר) ונועדו להכשיר יועצי טארוט.

רבות מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בזמנם הפנוי בלימודים מרתקים ומעשירים אלו.

נושאי לימוד

הנושאים הנלמדים בקורסי הקריאה בקלפי הטארוט הם רבים, מגוונים ומרתקים, ומכשירים את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לפתיחה מקצועית בטארוט. הלימודים משלבים, בדרך כלל, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב, לבין שלל התנסויות חווייתיות – הן בתרגול פתיחת טארוט לאחרים, והן בחוויה המעשירה כאשר פותחים לכם בקלפי הטארוט.

בין הנושאים הנלמדים בחלק ניכר מהקורסים בתחום: ההיסטוריה של קלפי הטארוט, מבנה מערכת הקלפים, עקרונות הקריאה בקלפים, סוגי פריסות, הכרת 22 קלפי הארקנה הגדולה כמסרים להתפתחות רוחנית, וכשלבים בהתפתחות האישית שלנו, הכרת 16 קלפי החצר, הכרת ארבעת היסודות של קלפי הטארוט, טארוט ואסטרולוגיה, טארוט ונומרולוגיה, בחירות ותוצאות בחיים על פי הקלפים, חיזוי פוטנציאל עתידי, אילו שאלות לשאול את הקלפים, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים ומעשירים.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם בלימודים מרתקים ומעשירים, אשר יכולים לתרום להתפתחותכם האישית בכל תחום ותחום ולעזור לכם להכיר את עצמכם טוב יותר, או אם אתם מעוניינים בקורס אשר יכשיר אתכם להשתלב בעבודה כיועצי טארוט מומחים, או קורס אשר יקנה לכם כלים אותם תוכלו ליישם בעבודתכם עם מטופלים – קורסי קריאה בקלפי הטארוט מיועד עבורכם.

קורס זה יכשיר אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, ויעניק לכם חוויית לימודים ייחודית, מהנה ומפתחת, אותה לא תשכחו במהרה.
איפה אפשר ללמוד קורס קריאה בקלפי טארוט?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קריאה בקלפי טארוט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?