קורס תקשורת בין אישית

ללמוד לתקשר טוב יותר

קורס תקשורת בין אישית
התקשורת הבין- אישית מלווה אותנו בכל אשר נלך – ביחסינו הזוגיים, עם ההורים, הילדים ובני המשפחה, עם חברים, במקום העבודה, ולמעשה, בכל מקום. לאור זאת, חשיבותה של התקשורת הבין אישית היא רבה במיוחד, ואם נשפר את התקשורת הבין אישית בחיינו, המילולית והבלתי מילולית כאחד (שפת הגוף), נוכל למנוע חיכוכים וריבים, להימנע מאי הבנות ולהפוך את היחסים עם סביבתנו לטובים ונעימים יותר.

ניתן ללמוד בקלות כיצד לשפר את התקשורת הבין אישית בה אנו מעורבים, ושלל קורסים מציעים לימודים מרתקים בנושא, אשר יעזרו לכל אחד לשפר ולטייב את תקשורתו עם סובביו. אם גם אתם מתעניינים בלימודי העשרה מרתקים ומפתחים אלוו, הגעתם למקום הנכון! בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס תקשורת בין אישית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כפי שוודאי אתם כבר יודעים – הגורם המרכזי לאי הבנות הוא, כמובן, ליקויים בתקשורת.

גם ריבים, ויכוחים וסכסוכים הם פעמים רבות תוצאה של תקשורת לקויה. על כן, אם נלמד כיצד לשפר את התקשורת הבין אישית שלנו, כך שנוכל גם להבין טוב יותר את הסובבים אותנו וגם לשדר את מסרינו בצורה ברורה ונעימה יותר, נוכל לתרום רבות לשיפור יחסינו עם כל הסובבים – המקצועיים והאישיים כאחד.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות הלימודים בקורס לשיפור התקשורת הבין אישית ואף ליצור קשר עם המכללות ומוסדות הלימוד המובילים המציעים קורסים בנושא.

קהל יעד

קורס תקשורת בין אישית מיועד לכל אחד ואחת, שכן כולנו באים במגע עם הסביבה, ורובינו המוחלט יכול לשפר את אופן התקשורת הבין אישית שלו. הקורסים מתאימים במיוחד למי שחווה קשיים בתקשורת הבין אישית, מי שמרגיש כי לעיתים אינו מובן או כי הוא "מסתבך" בריבים וויכוחים מיותרים.

חלק מהקורסים בתחום מיועדים לקהלי יעד ספציפיים, כגון קורס תקשורת בין אישית למנהלים, לדוגמא, או קורס לשיפור התקשורת הבין אישית ביחסים זוגיים.
 

תנאי קבלה

לימודי תקשורת בין אישית אינם כוללים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה, וכל המעוניין בהעשרה חשובה ומרתקת זו – מוזמן להצטרף ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס תקשורת בין אישית משתנה בהתאם לאופי ומטרות הלימודים:

לצד סדנאות ממוקדות וקצרות, הכוללות מפגש אחד או מפגשים ספורים בלבד, מתקיימים קורסים מקיפים יותר, הכוללים בין 30 ל- 70 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מתעניינים בלימודי תקשורת בין אישית, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים מסלולי לימוד בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בקורסים מרתקים ומועילים אלו.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס תקשורת בין אישית כוללים מגוון נושאי לימוד עיוניים מרתקים ושלל התנסויות חווייתיות מעשירות.

לימודי תקשורת בין אישית כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: תקשורת בין אישית - מהות ומושגים, אסרטיביות, מודל סגנונות התקשרות, מרכיבים בלתי מילוליים של תקשורת בינאישית, מיומנויות הקשבה ודיבור, דרכים למתן משוב בקורתי, טיפול בקונפליקטים וחסמים אישיים, תקשורת בין אישית בעסקים: יחסי אנוש ככלי שיווקי, ניהול שיחה יעילה, משפטי פתיחה רצויים בפגישה עסקית, כללי נימוס מקובלים וגינוני התנהגות במצבים שונים, תקשורת לא מילולית והשפעתה על תהליך ההתיידדות והמרחב האישי וחשיבותו.

לעיתים כוללים הלימודים גם את התכנים הבאים: תקשורת בין אישית בזוגיות: שונות לשונית בין המינים וסיבותיה, אינטליגנציה רגשית. תקשורת בינאישית בחברה: שיתוף, התייעצות ובקשת עזרה, אמנות העידוד, אמנות ההקשבה, התמודדות עם כעסים, מתי ואיך לתת עצות, ועוד מגוון נושאים מרתקים.

כמו כן, לצד הלימודים העיוניים, כוללים הקורסים בתחום סדנאות מעשיות, השתתפות בסימולציות ומשחקי תפקידים ומגוון התנסויות נוסף, אשר יצייד אתכם בכל הכלים והמיומנויות לשיפור התקשורת הבין אישית עם כל הסובבים אתכם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים לפתח ולשפר את אופן התקשורת שלכם עם כל הסובבים אתכם – בזוגיות, בעבודה, עם חברים וכיו"ב, ובכך לתרום רבות ליחסיכם, ואף להשיג ביתר קלות את מטרותיכם השונות – הלימודים בקורס תקשורת בין אישית מיועדים עבורכם.

אז בואו ליהנות מלימודים שיתרמו לכם רבות, ואשר אותם תיישמו בכל יום ויום – בואו ללמוד בקורס תקשורת הבין-אישית.
איפה אפשר ללמוד קורס תקשורת בין אישית?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תקשורת בין אישית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?