קורס מדריכי ומורי יוגה

לימודים שיקנו לכם שלווה

קורס מדריכי ומורי יוגה
היוגה אינה רק שיטת התעמלות, אלא דרך חיים ופילוסופיה שלמה, אשר מקורה בתרבות ההודית העתיקה, ואשר התרגול הגופני מהווה רק חלק קטן ממנה. אולם , אין הכרח לאמץ את כל מערכת האמונות והפילוסופיה שבבסיס הרפואה ההודית, על מנת ליהנות מתרגול יוגה. ואכן, על אף שלא רבים מאמצים את תורת היוגה כדרך חיים כוללת, תרגול היוגה הפך בשנים האחרונות לפופולארי בישראל, ורבים נהנים מהיתרונות הטמונים בתרגול סדיר של יוגה, התורם לבריאות הגופנית והנפשית כאחד.

הפופולאריות הגואה של תרגול היוגה הוביל לביקוש הולך וגובר למדריכי ומורי יוגה מקצועיים, אשר יוכלו להוביל קבוצות יוגה ולנהל שיעורים בתחום. אם גם אתם נהנים מתרגול יוגה סדיר, ומעוניינים להשתלב בעבודה רווחית, מרתקת ומהנה כמדריכים ומורים בתחום, הגעתם למקום הנכון –בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס יוגה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס מדריכי יוגה מיועדים למעוניינים להשתלב בעבודה כמורים או מדריכי יוגה, בין אם באופן עצמאי, ובין אם כשכירים במכוני הכושר, מרכזי היוגה, מתנ"סים וכיו"ב. כן מיועדים הלימודים עבור המעוניינים בהיכרות מעמיקה במיוחד עם עולם היוגה, לצורך העשרתם האישית.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים המועמדים ללימודי הדרכת יוגה להיות בעלי ניסיון נרחב בתרגול יוגה ו/או מדיטציה (הדרישה הרווחת היא לשנתיים ניסיון לכל הפחות), ולעבור בהצלחה ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום. חלק מהמכללות אף מקיימות מבחני קבלה מעשיים למעומדים.

חשוב לזכור כי קורס הכשרת מורי יוגה דורש מהתלמידים השקעה של זמן בתרגול היוגה גם מעבר לשעות הלימודים, ועל כן על המועמדים להיות בעלי נכונות להשקעה רבה בלימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכשרת מורי ומדריכי יוגה משתנה בהתאם למטרת הקורס ודרגת ההכשרה שניתנת לבוגריו: קורסים בסיסיים בתחום, המכשירים את בוגריהם כמדריכים, נמשכים בדרך כלל בין חצי שנה לשנה וחצי, וקורסים להכשרת מדריכי יוגה בכירים ומורי יוגה, כוללים, בדרך כלל, כשנה- שנתיים נוספות של לימודים.

כדאי לדעת כי חלק מהמכללות בתחום מציעות הן מסלולי לימוד המתקיימים בשעות הבוקר, והן מסלולי ערב, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות בלימודים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכשרת מורי ומדריכי יוגה משלבים, כמובן, בין הקנייה של ידע תיאורטי מרתק, מקיף ומעמיק, לבין שלל תרגולים מעשיים.

בדרך כלל כוללים לימודי הדרכת יוגה את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, היכרות עם הטקסטים היוגיים הקלאסיים, הכרת שיטות היוגה השונות, תנוחות היוגה, נשימות, מדיטציה, תזונה יוגית, יוגה לאוכלוסיות מיוחדות (נשים בהיריון, ילדים), הפילוסופיה של היוגה, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי יוגה או קורס מורי יוגה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. התעודה ניתנת בהתאם לקורס אותו למדו – מדריך יוגה, מדריך יוגה בכיר ומורה יוגה.

חלק מהמכללות מעניקות לבוגריהם תעודה יוקרתית במיוחד, המוכרת ע"י ארגון מורי היוגה בישראל, וחלקם מעניקים תעודות המוכרות ע"י ארגונים בינלאומיים ליוגה.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם "נפלתם" בקסמיה של היוגה, ואתם נהנים לתרגל באופן יומיומי את התרגילים השונים – למה שלא תשלבו את אהבתכם לתחום עם מקצוע מבוקש ורווחי?

קורס הכשרת מורים ומדריכי יוגה יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך או המורה המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בקלות ומהירות יחסית בשלל העבודות בתחום – כשכירים או כעצמאיים. אז בואו ליהנות מלימודים מרתקים ומהנים במיוחד – בואו ללמוד בקורס יוגה.
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי ומורי יוגה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי ומורי יוגה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?