קורס הומור וצחוק

לימודים עם חיוך

קורס הומור וצחוק
"הצחוק יפה לבריאות" אמרו חז"ל, וכיום, עם התקדמות המדע אנו יודעים בפירוש כי אמת רבה הייתה בדבריהם, וכי הצחוק וההומור תורמים רבות לבריאות, זאת בנוסף, כמובן, לתחושה הנעימה ולרווחה הנפשית שהם מעודדים. כמו כן, ההומור והצחוק יכולים לתרום רבות גם לחיינו המקצועיים, ומנהלים, מורים, מאמנים, מטפלים ורבים אחרים יכולים להרוויח משילוב הצחוק וההומור בעבודתם.

תלאות היום יום, קשייו ודאגותיו, גורמים לנו, המבוגרים, לצחוק הרבה פחות ממה שצחקנו בשנות הילדות, אז אם אתם מעוניינים להחזיר את הצחוק לחייכם – תוכלו להירשם לאחד מהקורסים המהנים בתחומי הצחוק וההומור, אשר יתרמו רבות לשמחת החיים שלכם, וילמדו אתכם כיצד ליישם את ההומור והצחוק בחייכם המקצועיים והאישיים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הומור וצחוק. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ההומור והצחוק הם לא רק מהנים, הם גם תורמים המון לבריאות הגופנית והנפשית. הצחוק, כפי שנמצא במגוון מחקרים, מעלה את רמת האנדורפינים במוח, ובכך משפר פלאים את מצב הרוח ואף יכול לשמש כטיפול תומך בדיכאון.

כן יכול הצחוק להפחית תגובת אלרגית בעור לאלרגנים שונים, ואפילו לסייע בטיפול בסרטן. כן משפר הצחוק את הדימוי העצמי, ואף מקדם פתיחות, מוטיבציה ומעורבות.

יתרונותיו ומעלותיו של הצחוק הם רבים וברורים, ועל כן מומלץ לכל אחד ואחת להרבות בהומור ובצחוק, וליהנות משלל הסגולות הטמונות בהם.

אם גם אתם מעוניינים לתת במה מרכזית להומור וצחוק בחייכם, תוכלו לקדם מטרה זו באמצעות השתתפות בקורס הומור וצחוק, המוצע לכם על ידי מגוון מכללות ומוסדות הלימוד בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס הומור וצחוק מיועדים לכל אחד ואחת – כל המעוניין להכניס הנאה, בריאות, אושר ושמחה לחייו, מוזמן להשתתף בקורסי העשרה חווייתיים אלו.
 

תנאי קבלה

חלק מהקורסים בתחום מיועדים לקהלי יעד ספציפיים – כגון קורס הומור וצחוק למנהלים, וקורסים אחרים, כגון קורס יוגה צחוק או מדיטציית צחוק, מיועדים, לעיתים, למי אשר הינם בעלי היכרות קלה עם התחום. אולם, ברובם המוחלט של הקורסים והמכללות בתחום אין כל תנאי קבלה, וכל מי שרוצה להשתתף בחוויה ייחודית ומהנה מוזמן לקחת בה חלק.

משך לימודים

משך הלימודים בקורסים בתחום ההומור והצחוק משתנה בהתאם למטרתו ואופיו של הקורס.

בדרך כלל הסדנאות והקורסים בתחומי הצחוק וההומור אינם ארוכים, והם כוללים שעות אחדות בלבד של לימודים, הנפרשות על פני מפגש אחד, או מפגשים אחדים.

אם אתם מתעניינים בלימודי הומור וצחוק, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות והמוסדות בתחום מציעים מגוון מסלולי לימוד נוחים במיוחד – קורסים בשעות הבוקר, קורסים בשעות הערב, קורסים בסופי השבוע, ואפילו סדנאות על פי מערכת אישית מתואמת מול הנרשמים, כך שכל אחת ואחד יכולים למצוא את הזמן הנוח להם ביותר על מנת להשתלב בלימודים חווייתיים ומהנים אלו.

נושאי לימודים

נושאי הלימוד בקורס הומור וצחוק ובסדנת הומור וצחוק הם רבים ומגוונים, אולם קיים שוני רב בין הנושאים הנלמדים בקורסים השונים בתחום, שכן אין דומים התכנים הנלמדים בקורס היוגה צחוק ובקורס הליצנות הרפואית לתכנים הנלמדים בקורס ההומור והצחוק למנהלים, לדוגמא.

אולם, למרות הבדלים גדולים אלו, יש יסוד אחד המשותף כמעט לכל הקורסים והסדנאות בתחום – השתתפות בשלל פעילויות והתנסויות חווייתיות המעוררות צחוק, שיתוף פעולה, אווירה נעימה ויצירתיות. כמו כן, מקדישים חלק לא מבוטל מהקורסים בנושא זמן ללימודי ההגדרות של הצחוק וההומור, מאפייניהן, יתרונותיהם הבריאותיים והחברתיים, והדרכים לעורר אותם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים חוויה מהנה, מעשירה ומפתחת, אם ברצונכם להכיר לעומק את תחומי ההומור והצחוק ולרתום אותם לצרכיכם האישיים או המקצועיים (שכן השימוש בהומור וצחוק יכול לתרום רבות לעבודתם של מנהלים, מורים, מאמנים ובעלי מקצועות רבים נוספים), או אם ברצונכם פשוט "להשתחרר" מעט מתלאות היום- יום ולהשתתף בקורס ייחודי ומרתק – קורס הומור וצחוק מיועד עבורכם.

בואו ליהנות מחוויה לימודית יוצאת דופן, אשר תגרום לא רק לחייך – אלא גם לצחוק, בואו ללמוד בקורסים בתחום ההומור והצחוק.
איפה אפשר ללמוד קורס הומור וצחוק?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הומור וצחוק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?