קורס מדיטציה

למצוא את השלווה הפנימית

קורס מדיטציה
המדיטציה היא שם כולל לטכניקות שונות, שנועדו לשנות את מצב התודעה של האדם המתרגל אותן, בד"כ לצורך שחרורו מהבלי היום יום והדאגות הממלאות אותו, ומציאת רוגע, שלווה ואיזון. אז אם גם אתם מעוניינים להתחיל ליהנות מתחושות אושר, שלווה ורגיעה – כל שעליכם לעשות הוא להירשם לאחד מהקורסים בתחום, שילמדו אתכם את רזי המדיטציה. אם אתם כבר נהנים מתרגול מדיטציה, ומעוניינים להתמקצע בתחום ולהתפרנס ממנו – תוכלו להירשם לקורס הכשרת מדריכי מדיטציה.

המדיטציה, המזכירה במעט את הדמיון המודרך, היוגה ותחומים נוספים מהרפואה המשלימה, יכולה לתרום רבות לכל אחד ואחת. ועל כן, אז בין אם ברצונכם בהיכרות עם התחום או בהתמקצעות בו – הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הלימודים בקורסי המדיטציה לקהל הרחב ובקורסים להכשרת מדריכי מדיטציה. אז בואו להתחבר אל עצמכם – בואו ללמוד בקורס מדיטציה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תרגול המדיטציה היה רווח בשלל תרבויות עתיקות כבר לפני אלפי שנים, אולם ההוכחות המדעיות להשפעתה החיובית של המדיטציה על הבריאות הגופנית והנפשית מתגלות רק בשנים האחרונות.

בין היתר נמצא כי תרגול המדיטציה תורם לאיכות החיים וליכולת להתמודד עם לחצים, משפיע לטובה על המערכת החיסונית ומגבירה את יכולת הלמידה, ואלו רק מתי מעט מהיתרונות של תרגול מדיטציה שוטף.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונות אלו, ללמוד איך לעשות מדיטציה – או אף להפוך ל"מומחים" בתחום, ולזכות בהכשרה כמדריכי מדיטציה – כל שעליכם לעשות הוא להצטרף לאחד הקורסים המרתקים בתחום, המוצעים לכם ע"י מכללות מובילות ברחבי הארץ.

קהל היעד

הלימודים בקורס מדיטציה מיועדים לכל אחת ואחד – כל מי שמעוניין לשפר את איכות חייו, כל מי ששואף להגיע לרגיעה ושלווה, וכל המעוניינים לשפר את יכולת הריכוז שלהם וליהנות משלל היתרונות של תרגול מדיטציה – מוזמנים להירשם ללימודים מרתקים אלו.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים בשיטות שונות (ברפואה משלימה, בטיפול באמנות וכו'), מורים, מאמנים וכד', המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם בכלי פשוט ויעיל להפליא זה.
 

תנאי קבלה

ברוב המוחלט של המכללות שמציעות לימודי מדיטציה אין כלל תנאי קבלה, ואף לא נדרש ניסיון בתרגול מדיטציה.

הקבלה לקורס הכשרת מדריכי מדיטציה מותנית, לעיתים קרובות, ברקע בתרגול מדיטציה, יוגה או דמיון מודרך, ובמעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מדיטציה משתנה בהתאם לאופי הקורס ומטרותיו, שכן קיים מגוון נרחב של תכניות לימודים בתחום – החל מסדנאות מרוכזות הנמשכות ימים אחדים ברצף (לעיתים אפילו בסופי השבוע), וכלה בקורסים המתקיימים במתכונת "רגילה" של מפגשים שבועיים או דו שבועיים.

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס מדיטציה בסביבות ה-30 שעות לימוד אקדמיות, וקורס הכשרת מדריכי מדיטציה כולל בסביבות ה-70 שעות לימוד.

חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות מגוון מסלולי לימוד – בשעות הבוקר, בשעות אחר הצהריים והערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

קורס מדיטציה כולל מגוון רחב של נושאי לימוד מרתקים, וחלק ניכר ממנו מוקדש, כמובן, לתרגול מעשי של מדיטציה.

לימודי מדיטציה כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: יסודות המדיטציה, היסטוריה של המדיטציה, מודעות עצמית, ריכוז והתבוננות פנימית, תרגילי מדיטציה, נשימה מדיטטיבית, המחשבה כיוצרת מציאות, יתרונות המדיטציה, הפילוסופיה מאחורי המדיטציה, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

לימודי הכשרת מדריכי מדיטציה כוללים, בנוסף לנושאים המצוינים לעיל, גם את הנושאים הבאים: בניית מערך שיעור, עקרונות הדרכה נכונה, עמידה מול קהל, ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מדיטציה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. בוגרי הקורס יכולים בקלות להתחיל לתרגל מדיטציה באופן עצמאי בביתם, וכמובן – לבוא ולהשתתף בתרגולים קבוצתיים של מדיטציה.

בוגרי קורס הכשרת מדריכי מדיטציה זכאים לקבל תעודת מדריך מטעם המוסד המלמד, אשר פותחת בפניהם את האפשרות להשתלב בשלל העבודות בתחום – כשכירים או כעצמאיים. לעיתים התעודה אותה מקבלים הבוגרים מוכרת על ידי גורמים רלוונטיים נוספים – כגון מכבי טבעי, לדוגמא.

סיכום

לסיכום, אם אתם תרים בנרות אחר שלווה ורוגע – אתם יכולים להפסיק לחפש! קורס מדיטציה יקנה לכם כלים ומיומנויות, בעזרתם תוכלו במהירות ובקלות להיכנס למצב מדיטטבי, ולמצוא את השלווה, הרוגע והאיזון לו אתם זקוקים.

אם אתם כבר מודעים היטב ליתרונותיה הרבים והברורים של המדיטציה, וברצונכם להפיץ את הבשורה, ולעזור לרבים אחרים למצוא את השלווה הפנימית – קורס מדריכי מדיטציה יכול להתאים לכם עד מאד.

אז בואו ליהנות מהלימודים שיקנו לכם רוגע, שלווה והנאה – בואו ללמוד בקורס מדיטציה.
איפה אפשר ללמוד קורס מדיטציה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדיטציה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?