קורס תולדות האמנות

לימודים מרתקים ומעשירים במיוחד

קורס תולדות האמנות
האמנות, כפי שטוענים רבים, היא טעם החיים – היא מפיחה בנו רגשות ומניעה אותנו, מובילה לקתרזיס ונותנת לנו לשהות – לרגעים ספורים – בעולמות קצת יותר עליונים, מנותקים מתלאות היום – יום. אם אתם נמנים על חובבים האמנות – למה שלא תפנקו את עצמכם בקורס אשר יעשיר את עולמכם ויקנה לכם היכרות מעיקה והבנה רבה בתחום? הירשמו לקורס תודות האמנות – והעשירו אל עולמכם.

קיימים מגוון קורס בתחום תולדות האמנות – אחדים מתמקדים בציור או פיסול, אחרים – באדריכלות ובתחומי אמנות נוספים, וקורסים רבים הכורכים יחדיו את כל האמנויות, כך שכל אחד יכול למצוא קורס המתאים בדיוק לתחומי עניינו. אז בואו ליהנות מלימודים מלאי יופי – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס תולדות האמנות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס תולדות האמנות מיועדים לכל חובבי האמנות באשר הם – המעוניינים להעמיק את היכרותם עם התחום. הלימודים מתאימים הן לצרכי העשרה אישית גרידא, והן לאמנים, יוצרים ומעצבים – המעוניינים להכיר את תולדות האמנות על מנת לקבל רעיונות ולהיעזר בידע זה בעבודתם.

אם אתם מתעניינים בלימודי תולדות האמנות, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס ציור, קורס פיסול, קורס עיצוב גרפי, קורס אספנות והערכות יצירות אמנות ועתיקות וכיו"ב.

תנאי קבלה

ברוב המכריע של המכללות בתחום – אין כל תנאי קבלה ללימודים בקורס תולדות האמנות – וכל המעוניין בלימודים מעשירים אלו – מוזמן.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס תולדות האמנות משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס – ולצד קורסים ממוקדים וקצרים הנמשכים שבועות ספורים, קיימים גם קורסים מעמיקים ומקיפים במיוחד, אשר הלימודים בהם נמשכים בסביבות השנה, ולימודי תואר ראשון בתולדות האמנות נמשכים שלוש שנים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים עשירים ומלאי יופי אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודי תולדות האמנות בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר – במטרה לאפשר ולהקל על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב אף הם בקלות ונוחות בלימודים מרתקים ומעשירים אלו.

נושאי לימוד

נושאי הלימודים בקורס תולדות האמנות משתנים בין קורסים שונים בתחום – שכן בעוד חלק מהקורסים הם כלליים – וסוקרים את תולדות האמנות מראשיתה ועד ימינו, קורסים אחרים מתמקדים בתקופות מסוימות – כגון קורס אמנות הרנסנס או קורס אמנות פוסט מודרנית.

כמו כן, משתנים תכני הלימוד בהתאם לסוגי האמנויות הכלולים בקורס – ולצד קורסים המתמקדים באדריכלות או בציור, לדוגמא, מתקיימים גם קורסים המשלבים יחדיו את כל האמנויות – ציור, פיסול, אדריכלות וכיו"ב.

תכני הלימוד בקורס אף משתנים בהתאם לאזור הגיאוגרפי בו מתמקד הקורס – קורס תולדות האמנות בישראל, קורס תולדות האמנות באמריקה, קורס תולדות האמנות בארצות האסלאם וכו'.

על אף הבדלים אלו, לעיתים קרובות כוללים לימודי תולדות האמנות לא רק סקירה היסטורית של תולדות האמנות וסגנונות האמנות השונים, אלא גם הקניית כלים ומיומנויות לניתוח יצירות, בחינה והבנה של ההשפעות ההדדיות של רוח התקופה והתפתחויות היסטוריות על האמנות (ולהיפך), שימוש במושגים פסיכולוגיים וסוציולוגיים לניתוח יצירות אמנות, ההקשר הדתי והפילוסופי של האמנות ועוד.

כמו כן, מכללות רבות בתחום מציעות, לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים המרתקים – גם השתתפות בשלל סיורים מקצועיים מעשירים – בגלריות, באתרי ארכיאולוגיה, במוזיאונים וכו'.

תעודה

בוגרי קורס תולדות האמנות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להעשיר את רוחכם בלימודים מרתקים, אם אתם רוצים לצלול אל תוך עולמה של האמנות – לשוטט במרחבי ההיסטוריה האמנותית ולהכיר את היצירות הגדולות בתרבות העולמית – לימודי תולדות האמנות מיועדים עבורכם.
איפה אפשר ללמוד קורס תולדות האמנות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תולדות האמנות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?