קורס פיתוח אינטואיציה

ללמוד להקשיב לעצמך

קורס פיתוח אינטואיציה
האינטואיציה היא היכולת האנושית לקבל מידע אשר מקורו לא בחשיבה לוגית ורציונלית או בתפיסות החושים. מקור המושג הוא בשפה הלטינית, שם המילה Intueri הוא "להסתכל פנימה", ואכן, מקורה של האינטואיציה הוא בתחושתנו הפנימית הלא- מוסברת, ויש הטוענים כי מקורה הוא אף בתת-מודע.

רבים טוענים כי האינטואיציה, על כוחותיה הרבים והקסם הטעון בה, נזנחה מעט בחיים המערביים המודרניים, עקב הנטייה לחשיבה רציונלית, וכי האנשים מאבדים יכולת טבעית חשובה זו. אולם, כל אחד יכול לפתח את האינטואיציה שלו, ללמוד "להקשיב" לקולו הפנימי, ולנצלו על מנת לחיות חיים שלמים וטובים יותר. אם ברצונכם לפתח יכולת זו, תוכלו להירשם ללימודים בקורס פיתוח אינטואיציה – קורס העשרה מרתק שיתרום לכם רבות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם תמיד הרגשתם שיש לכם יכולות פנימיות לא מוסברות ולא מנוצלות, אם הרגשתם כי תחושות הבטן שלכם הן מדויקות וצודקות, ואם אתם מעוניינים לעבוד על פיתוח תחושות אלו, ולהכיר אותן לעומק – הלימודים בקורס אינטואיציה מיועדים עבורכם.

לימודים אלו יעזרו לכם ללמוד כיצד "להקשיב" לעצמכם, ויקנו לכם חזרה את הכוח של האינטואיציה, כוח אשר רבים בעולם המערבי המודרני כמעט ואיבדו.

כוחות האינטואיציה יעזרו לכם לא רק להכיר את עצמכם טוב יותר, אלא אף יכולים לתרום רבות לתהליך קבלת ההחלטות שלכם, שכן, כפי שמצאו מחקרים – אנשים מצליחים מאופיינים, לעיתים קרובות, בשימוש רב יחסית באינטואיציה.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות הלימודים בקורס פיתוח אינטואיציה, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות ומוסדות הלימוד המובילים המציעים קורסים בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס פיתוח אינטואיציה מיועדים לכל אחת ואחד, ובמיוחד למי שמרגישים כי תמיד היו להם תחושות לא מוסברות, אשר הובילו אותם והדריכו אותם במהלך חייהם. גם מי שאינו חווה תחושות אלו, אך מעוניין להתחיל לחוש ולפתח אותן, ייהנה מאד מלימודים אלו. כן מיועדים הלימודים לכל המעוניינים בהתפתחות אישית ובהעשרה אישית מרתקת בתחום זה.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח אינטואיציה, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים שיתרמו להעצמתכם האישית – קורס יחסים בין אישיים, קורס מדיטציה, קורס תקשור, קורס טנטרה וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

אף כי ברבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום אין כלל תנאי קבלה ללימודים בקורס פיתוח אינטואיציה, הקבלה לחלק ממוסדות הלימוד והמכללות מותנית בניסיון (או לפחות היכרות) במדיטציה, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם לקורס.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פיתוח אינטואיציה משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים בקורס ומטרתם.

קיימות סדנאות פיתוח אינטואיציה הכוללות מפגש אחד או שניים בלבד, ולעיתים אף נערכות בסוף שבוע מרוכז, ולצדן קיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים יותר, הכוללים, בדרך כלל, בסביבות העשרה מפגשים.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח אינטואיציה ודאי תשמחו לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימוד

לימודי פיתוח אינטונציה כוללים שלל התנסויות חווייתיות, מעשירות ומפתחות (כגון השתתפות בסוגי מדיטציות שונים, עבודה עם קלפים, עבודה עם סמלים ועוד), לצד הקניית ידע עיוני רב בנושא.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: ההקשבה פנימה, "השפה" של הצ'אקרות בקבלת מסרים- כולל צבעים, מהויות ועוד; אופן ההקשבה, התכווננות למקום פתוח, נקי, עם כוונה טהורה וטובה; סוגי המסרים - ואיך אני מקבל את המסרים שלי, הקשבה רגשית, הקשבה בתחושות - תחושות פיזיות בגופי, הקשבה דרך אנרגיות וזרמים; התבוננות שכלתנית - קליטת פרטים קטנים דרך שפת גוף, טון דיבור, התנהלות. התבוננות על עצמי "מהצד" ועל אחרים; ועוד.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים קורס אשר יעשיר את עולמכם, יוביל אתכם להתפתחות אישית משמעותית, ויקנה לכם שלל כלים ומיומנויות אותם תיקחו הלאה לחייכם – קורס פיתוח אינטואיציה מיועד עבורכם. אז בואו ללמוד להכיר את עצמכם ולפתח את הכוחות והיכולות הטמונים בכם – בואו ליהנות מלימודי פיתוח אינטואיציה.
איפה אפשר ללמוד קורס פיתוח אינטואיציה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פיתוח אינטואיציה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?