קורס אימון - coaching

לימודים מרתקים, מעשירים ומעצימים

קורס אימון - coaching
אם אתם מעוניינים לפתח קריירה רווחית ומרתקת, בה תעזרו ללקוחותיכם להגשים את שאיפותיהם ומטרותיהם, לצעוד בנתיבי ההתפתחות ולממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם – הלימודים בקורס אימון, הידוע גם כקורס קואצ'ינג (Coaching) יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו, הנמשכים, בדרך כלל, פחות משנה, יקנו לכם מיטב המיומנויות, הידע והכלים הדרושים למאמן המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בשוק העבודה השוקק בתחום – כשכירים או כעצמאיים – במהירות יחסית.

האימון אמנם אינו מהווה תחליף לטיפול פסיכולוגי או רגשי, אך יעילותו המוכחת בעזרה וקידומם של מאומנים רבים לעבר מטרותיהם הפכה אותו למבוקש מאד, ורבים נוספים מבקשים להעשיר את חייהם ולהשיג מטרותיהם בעזרתו של קואצ'ר איכותי. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס אימון.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס קואצ'ינג (אימון) מיועדים הן למעוניינים לפתח קריירה בתחום רווחי, מרתק ומלא סיפוק זה והן למעוניינים בהעשרה אישית חווייתית שתתרום להתפתחותם והעצמתם.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים במקצועות הטיפול והייעוץ – פסיכולוגים, מטפלים באמנות וכיו"ב, כמו גם למטפלים ברפואה משלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בשלל כלים חדשים ויעילים.

תנאי קבלה

מרבית המכללות אינן מציבות תנאי קבלה קשים במיוחד ללימודים בקורס Coaching, ופעמים רבות, ריאיון אישי, הבודק את התאמת המועמד לתחום, מהווה את תנאי הקבלה היחידי. מכללות אחרות, לעומת זאת, דורשות מהמועמדים להיות בעלי תואר ראשון או ניסיון מעשי בתחומי הטיפול, הייעוץ, החינוך, הניהול או ההדרכה, על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס Coaching כוללים, בדרך כלל, בין 120 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים חודשים ספורים. מכללות אחדות מציעות קורסי אימון הכוללים פרקטיקום נרחב במיוחד, בו מלווים הסטודנטים מספר תהליכי אימון מתחילתם ועד סופם, וקורסים אלו כוללים כ-100 – 200 שעות לימוד אקדמיות נוספות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות אחדות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
 

נושאי לימודים

לימודי הכשרת מאמנים הם לימודים מעשירים, מפתחים, מרתקים וחווייתיים במיוחד, ובמרבית המכללות הלימודים משלבים בין שלל נושאים עיוניים ותיאורטיים מרתקים ובין התנסויות מעשיות – לרבות השתתפות בפרקטיקום (בליווי הדרכה), כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לקואצ'ר האיכותי והמקצועי.

לימודי אימון כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: מהו אימון, מנבאי הצלחה של אימון, הצבת מטרות, יצירת חזון ומערכת יעדים מפורטת לאדם פרטי או לארגון, יצירת פעולה אפקטיבית המבוססת על דוגמה אישית, לקיחת אחריות אישית על חיים ובעסקים, ביסוס אמון ואינטימיות, שיפור תוצאות בעסקים ובחיים, העצמה אישית וצוותית, עיצוב פעולות, טיפול בכוחות מונעים (אזורי נוחות, תוויות, פחדים), כלי אימון (העצמה, הקשבה, פרדיגמות), חשיבה דרך פתרונות, אתיקה מקצועית ועוד.
 

תעודה

בוגרי קורס אימון בסיסי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת מאמן מוסמך, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות בתחום מזכות את בוגריהן בתעודות יוקרתיות המוענקות מטעם או מוכרות על ידי איגודים מקצועיים רלוונטיים – כלשכת המאמנים בישראל, לדוגמא.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס קואצ'ינג וקבל תעודת המאמן, יוכלו הבוגרים להתחיל לעבוד כמאמנים עצמאיים או כשכירים בחברות העוסקות בתחום.

חלק מהמכללות בתחום אף מסייעות לבוגריהם עת צעדיהם הראשונים בשוק העבודה – מקשרות אותם עם מעסיקים פוטנציאליים או מלוות אותם עת הקמת עסק עצמאי בתחום – כך שקליטתם של הבוגרים בשוק העבודה צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרי קורס מאמנים המעוניינים להמשיך ולהתפתח מקצועית בתחום, יכולים לפנות לשלל קורסים מתקדמים ולצבור התמחויות נוספות – קורס אימון מנטאלי, קורס אימון לארגונים, קורס אימון לילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז וקורס אימון וייעוץ כלכלי הם רק חלק קטן מאפשרויות הלימודים המתקדמים המחכים לבוגרי קורס אימון.
איפה אפשר ללמוד קורס אימון - coaching?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אימון - coaching
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?