קורס תיווך נדל"ן

לימודים מרתקים - מקצוע לחיים

קורס תיווך נדל"ן
תיווך נדל"ן הוא מקצוע המושך רבים וטובים, המעוניינים בעבודה מרתקת ורווחית, המשלבת שיווק ומכירות, ניהול משא ומתן, וכמובן – תיווך וקישור בין אנשים, בניסיון למצוא את עמק השווה ביניהם. אם גם אתם מעוניינים לעסוק בתיווך נדל"ן, חשוב שתדעו כי יש חוק המגביל את העיסוק בתחום, ורק מי אשר עומד במבחן ובדרישות רשם המתווכים במשרד המשפטים מקבל את רישיון התיווך הנחשק. 

כדיי להגיע מוכנים ככל הניתן למבחן זה, המתקיים פעמים ספורות בשנה בלבד, מומלץ להירשם לקורס תיווך נדל"ן, אשר לא רק שידאג כי תגיעו למבחן מצוידים במיטב הידע, אלא אף יכשיר אתכם בכל הכלים והמיומנויות הדרושים למתווך הנדל"ן המקצועי והאיכותי. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס תיווך נדל"ן.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מתווכי נדל"ן (הידועים גם כסוכני נדל"ן) הם אנשי מקצוע מבוקשים, הנהנים מעבודה תוססת ומרתקת ומאפשרויות רווח נאות במיוחד. המתווכים אף יכולים לבחור האם לעבוד כשכירים (במשרד תיווך, לדוגמא) או כעצמאיים בתחום.

כיוון שרבים ממתווכי הנדל"ן אינם מקבלים משכורת קבועה, אלא נהנים מעמלות התיווך של עסקאותיהם המוצלחות, מתווכים מקצועיים ומיומנים, אשר הצליחו להתחבב על לקוחותיהם, זוכים להמלצות מפה לאוזן, וביכולתם להרוויח סכומים נאים במיוחד מידי חודש בחודשו.

אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעיסוק מרתק, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להירשם ללימודים בקורס תיווך נדל"ן. לימודים אלו נועדו להקנות לכם את מיטב הידע והכלים בתחום, כך שתוכלו להשתלב בקלות בשלל העבודות בו, ולהתחיל ליהנות מעבודה מרתקת ומרווחים נאים.

קהל יעד

הלימודים בקורס תיווך נדל"ן מיועדים לכל המעוניינים להשתלב במקצוע מרתק, רווחי ותוסס זה.

תנאי קבלה

בדרך כלל נדרשים הנרשמים ללימודי הכשרת מתווכי נדל"ן להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד וללא עבר פלילי או הרשעה בעבירה הנושאת קלון. חלק מהמכללות ומוסדות הלימודים בתחום אף דורשים מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה.

משך לימודים

משך קורס תיווך הנדל"ן כולל, בדרך כלל, בין 50 ל-80 שעות אקדמיות, ונמשך מספר חודשים (לרוב בין חודשיים לחצי שנה). קורסים המתמקדים רק בהכנה למבחן הרישוי של משרד המשפטים נמשכים זמן קצר יותר, וכוללים, בדרך כלל, בין 10 ל-30 שעות לימוד אקדמיות בלבד.

אם אתם שוקלים להירשם לקורס הכשרת מתווכי נדל"ן, כדאי שתדעו כי רבים ממוסדות הלימוד והמכללות מציעים קורסים בשעות הערב ובימי שישי (בנוסף לקורסי הבוקר) כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בזמן המתאים להם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי תיווך נדל"ן כוללים, בד"כ, את התכנים והנושאים הבאים: היכרות עם עולם הנדל"ן, דיני חוזים, חוק העונשין, דיני שכירות, חוק המקרקעין, חוק התכנון והבניה, מיסוי מקרקעין, שמאות מקרקעין, הערכת שווי נכסים, שיווק וקידום מכירות בנדל"ן, ניהול משא ומתן, חוק הגנת הצרכן, מנהל מקרקעי ישראל, איתור נכסים פוטנציאליים, אתיקה מקצועית, ועוד מגוון נושאים.

כמו כן, רוב הקורסים בתחום מקדישים חלק ניכר מהלימודים להכנת התלמידים לבחינה של רשם המתווכים במשרד המתווכים, ועל כן הם משלבים תרגולים רבים – לרבות התנסות במבחנים לדוגמא.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות מוסד הלימודים, זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד עצמו. על מנת לקבל את רישיון התיווך נדרשים הבוגרים לעבור בהצלחה (ציון 60 ומעלה) את הבחינה מטעם משרד המשפטים. כן נדרשים המועמדים לעמוד בכל יתר הדרישות של משרד המשפטים.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים מקצוע תוסס ורווחי, בו תעזרו ללקוחותיכם למצוא את דירת חלומותיהם (או למכור את נכסיהם השונים), תוך גזירת רווחים נאים מעמלות – קורס תיווך נדל"ן יכול להתאים לכם. קורס זה יקנה לכם בזמן קצר (לא יותר מחודשים אחדים) את כל הידע והכלים הדרושים כדיי לקבל את רישיון התיווך, וכדיי להשתלב בהצלחה בשוק התיווך השוקק.
איפה אפשר ללמוד קורס תיווך נדל"ן?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס תיווך נדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?