מסחר עצמאי בוול סטריט

להשקיע בשוק הגדול בעולם

מסחר עצמאי בוול סטריט
כפי שיודעים רבים, באמצעות השקעות בשוק ההון ניתן להגיע לרווחים נאים במיוחד. יתירה מכך – רבים נהנים גם מההליך הדינאמי והמרגש המלווה את השקעות ההון. אם גם אתם נמשכים להשקעות אלו, הנושאות סיכוי לרווחים אדירים, מה דעתכם ללכת על הדבר האמתי ולהשקיע כספכם בוול סטריט, הבורסה לניירות ערך הגדולה, המשפיעה והמפורסמת ביותר בעולם?

אם גם אתם חושקים להשתלב בהשקעות במרכז העצבים הפיננסי של העולם, כיום ניתן לעשות זאת בקלות ומהירות! קורס מסחר בוול סטריט נועד להכשיר את הקהל הישראלי להשקעות עצמאיות במניות וול סטריט. קורס זה מקנה לבוגריו היכרות והבנה של שוק ההון האמריקאי, על מאפייניו הייחודיים, ומקנה להם את מיטב הכלים והמיומנויות הדרושים להשקעות מוצלחות בו.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

וול סטריט הינו רחוב במנהטן, ניו יורק, בו ממוקמת הבורסה לניירות ערך של ניו יורק, אשר הינה הבורסה הגדולה, החשובה, הידועה והמשפיעה ביותר. כבר בסוף המאה ה-18 נהגו סוחרים שונים להיפגש ברחוב זה לצורך ביצוע עסקאות, וב-1817 הוקמה בו הבורסה לניירות ערך. עם חלוף השנים, והצלחתו המטאורית של הרחוב, הפך וול סטריט לשם נרדף לשווקים פיננסיים, ורבים מעובדי וול סטריט, המבצעים עסקאות בסכומים דמיוניים, הפכו לעשירים כקורח.

העידן הגלובלי, אפשר לראשונה גם לאנשים פרטיים, תושבי מדינות זרות (מחוץ לארה"ב) להשקיע בבורסות מסביב לעולם, ומהפכת האינטרנט והסמארטפונים הפכה את הזדמנויות השקעה אלו לקלות, פשוטות ונוחות מתמיד.

אולם, חשוב לזכור כי על מנת להשקיע באופן נבון ומוצלח דרושים ידע רב והבנה מעמיקה של השוק הספציפי בו בחרתם להשקיע, ועל כן, גם אם צברתם ניסיון בהשקעות בבורסה הישראלית, עדיין חשוב להירשם ללימודים אשר יפרשו בפניכם את סודות ההשקעה בבורסת וול סטריט.

קהל יעד

לימודי מסחר עצמאי בוול סטריט מיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בהשקעות בשוק תוסס ורווחי זה – סוחרים ותיקים ומיומנים, סוחרים מתחילים וכמובן גם חסרי כל ניסיון בתחום. כן מתאימים הלימודים למי שמעוניין בהכנסה צדדית נוספת למקום עבודתו הקבוע, כמו גם למי שמעוניין לרכז את מיטב מרצו ושעותיו בהשקעות בבורסת וול סטריט.

תנאי קבלה

בדרך כלל אין תנאי קבלה ללימודים בקורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט, אולם, ידע והבנה קלה בשוק ההון מהווים, לעיתים, יתרון. לעיתים אף נדרשים המועמדים לידיעה בסיסית של השפה האנגלית, ולהיכרות ויכולת שימוש במחשב וברשת האינטרנט.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מסחר בוול סטריט כולל, בדרך כלל, כ- 40 שעות, פחות או יותר. ישנם קורסים מרוכזים וקצרים יותר, כמו גם קורסים מעמיקים ומקיפים במיוחד, הכוללים יותר שעות לימוד, כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס שמתאים למידותיו.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעשירים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי להקדיש ללימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב בתחום, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים המרתקים.

נושאי לימוד

לימודי מסחר עצמאי בוול סטריט משלבים בין הקניית ידע עיוני מקיף לצד שלל התנסויות ותרגולים מעשיים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בנושא: היכרות עם בורסות ארה"ב, מדדים מובילים בשוק האמריקאי, זיהוי מגמות, אסטרטגיות מסחר, פרמטרים לחיפוש ואיתור מניות, שימוש מתקדם בגרפים, התמודדות מנטאלית במסחר במניות, תכונות של סוחר מצליח, ניהול מספר עסקאות במקביל, ניתוח סיכון/ סיכוי, הכנה למסחר באמצעות מעבר על דו"חות, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להצטרף לבורסה השוקקת והתוססת של וול סטריט, לנהל במו ידיכם את השקעותיכם, ולפתוח לעצמכם אופקי השקעה חדשים  ואפשרויות רווחים – הלימודים בקורס ניהול מסחר עצמאי במניות בוול סטריט יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. בואו לקבל את מיטב הכלים, המיומנויות והידע שיאפשרו גם לכם להתחיל להרוויח מהשקעות בבורסה החשובה בעולם!
איפה אפשר ללמוד מסחר עצמאי בוול סטריט?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מסחר עצמאי בוול סטריט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?