קורס אופציות מעו"ף

ללמוד להשקיע במדדים המובילים

קורס אופציות מעו"ף
השקעות בשוק ההון מושכות בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פרטיים, המעוניינים לקחת חלק באפשרויות הרווח המצפות למשקיעים מוצלחים. אחד מתחומי ההשקעה הפופולאריים ביותר הוא ההשקעה באופציות המעו"ף (מכשירים עתידיים פיננסיים). אופציות אלו הן, למעשה, אופציות על מדד ת"א 25 – מדד הכולל את 25 החברות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר בבורסה בת"א, וערכן של אופציות המעו"ף נגזר מהערך של נכס הבסיס (מדד ת"א 25, במקרה זה).

אז אם גם אתם מעוניינים להתחיל להרוויח מהשקעות באופציות מעו"ף, ולא, חלילה, להפסיד את כל השקעותיכם, מומלץ להירשם לקורס מסחר באופציות מעו"ף, שיכשיר אתכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למסחר נבון ומושכל, המוביל לרווחים. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אופציות מעו"ף.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שוק המעו"ף הינו שוק דינאמי ותוסס, הטומן בחובו אפשרויות רווח אדירות, כמו גם סיכונים רבים. רבים נמשכים להשקעה בשוק זה עקב יתרונותיו הרבים.

ישנן מספר סיבות ההופכות את ההשקעה באופציות המעו"ף לכה פופולארית ורווחית:  האופציות הינן כלי יעיל למינוף ההשקעה – השקעה של סכומי כסף קטנים יחסית, יכולה ליצור רווחים גדולים. כמו כן מהוות האופציות כלי גידור מצוין, כך שבאמצעותן ניתן להגן על השקעה במדדי המניות. יתרון משמעותי נוסף הוא נובע מהעובדה כי ההשקעה באופציות יכולה לתת מענה רווחי לשלל מצבים של נכס הבסיס – עלייה, ירידה ודשדוש.  

אולם, שוק זה הינו מורכב, ועל מנת להצליח במסחר בו נדרשת הבנה מעמיקה והיכרות מעמיקה עם מאפייניו.

את היכרות זו ניתן לרכוש בקלות באמצעות לימודים בקורס מסחר באופציות מעו"ף, אשר נועד להכשיר את בוגריו כמשקיעים נבונים, האוחזים במיטב הידע והכלים בתחום. קורס זה אינו ארוך במיוחד, בדרך כלל, וגם אם הנכם חסרי כל ידע וניסיון בשוק ההון, תוכלו תוך חודשים ספורים של למידה להתחיל להשקיע בתבונה בשוק סוער ומרגש זה. אז למה אתם מחכים? הצטרפו ללימודים בקורס מעו"ף ותתחילו להרוויח!

תנאי קבלה

לימודי מסחר באופציות מעו"ף מיועדים, ברובם, לקהל הרחב, ואינם מציבים תנאי קבלה – כל המעוניין להעמיק ידיעותיו ולהרחיב הבנתו בתחום מוזמן, גם אם אינו בעל ידע מוקדם או ניסיון בהשקעות בשוק ההון. אולם, חלק מהקורסים בתחום, אשר הינם מתקדמים יותר, מיועדים לסוחרים בעלי ניסיון, ולבוגרי קורסים בסיסיים בתחום שוק ההון.

משך לימודים

לימודי אופציות מעו"ף כוללים, בדרך כלל, בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים כחודשיים-שלושה, אולם קיימים קורסים ארוכים יותר, כמו גם קורסים ממוקדים וקצרים יותר.

רבים ממוסדות הלימוד והמכללות בתחום מציעים קורסים בשעות הערב ובימי שישי, כך שגם אנשים עובדים יכולים להצטרף ללימודים וליהנות מהידע הרבה המוקנה בהם.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס אופציות מעו"ף משלבים, בד"כ, בין לימודים עיוניים ותיאורטיים רלוונטיים, לבין התנסות ותרגול מעשי של מסחר.

קורס מסחר במעו"ף כולל, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: הגדרת אופציות וההבדל בין אופציות לחוזים עתידיים, הסיכונים והסיכויים בהשקעה במעו"ף, זמני המסחר באופציות, אופציות PUT ואופציות CALL, סליקת האופציות, פקיעת האופציות בטחונות והגנה על המשקיע, הפרמטרים המשפיעים על שווי האופציות, מודל בלק אנד שולץ, אסטרטגיות השקעה לשוק עולה, יורד, יציב ותנודתי, אסטרטגיות למסחר יומי, אופציות ככלי הגנה וגידור לקניית מניות, יחס פוט/קול, ועוד.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם החלטתם להתחיל להשקיע בשוק המעו"ף ואינכם מעוניינים להפסיד את כל השקעותיכם במהירות שיא – כדאי שתלמדו קודם כל בקורס מעו"ף, שיכשיר אתכם בכל הידע והכלים הנדרשים.

בסיום הקורס תוכלו להתחיל להשקיע באופן עצמאי בשוק, בין אם כעיסוק עיקרי, ובין אם כעיסוק נלווה לעבודתכם העיקרית, אשר יתרום להכנסתכם החודשית סכומים נאים. כמו כן, יכולים בוגרי הקורסים בנושא, אשר הינם גם בעלי תואר אקדמי רלוונטי (כמו תואר בכלכלה, מנהל עסקים, חשבונאות וכד') להשתלב בתפקיד סוחרי אופציות מעו"ף בבתי השקעות, חברות השקעות, בנקים וארגונים נוספים.
איפה אפשר ללמוד קורס אופציות מעו"ף?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אופציות מעו"ף
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?