תעודות סל בשוק ההון

כל המידע על הלימודים

תעודות סל בשוק ההון
בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה במסחר בתעודות סל בשוק ההון: אף כי תעודת הסל הראשונה בישראל הונפקה לפני 13 שנה בלבד, כיום נסחרות בבורסת ת"א מעל ל-400 תעודות סל, המנהלות למעלה מ-50 מיליארד שקלים. היתרונות הרבים של השקעה בתעודות סל, הופכים אותה להשקה משתלמת במיוחד – המושכת את ליבם של משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד.

אז אם גם אתם מעוניינים להצטרף להצלחה ולהשקיע בתעודות סל, תוכלו לקבל את כל הידע והכלים להם תזדקקו כדי להתחיל להרוויח באמצעות לימודים באחד מהקורסים המעולים בנושא, המועברים ע"י הטובים שבמוסדות הלימוד והמכללות בתחום. בואו לקרוא עוד על אפשרויות הלימוד בקורס תעודות סל.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ההשקעה בתעודת סל היא פשוטה יחסית לאפשרויות השקעה אחרות בשוק ההון, ועל כן הלימודים בקורס תעודות סל מתאימים במיוחד למשקיעים מתחילים וחסרי ניסיון, המעוניינים להתחיל להשקיע בלי להסתבך יותר מידי.

ישנן סיבות רבות ההופכות את תעודות הסל לכה פופולאריות בקרב משקיעים פרטיים (כמו גם בקרב מנהלי השקעות), אך כדיי להבין סיבות אלו עלינו להבין תחילה מהי בעצם תעודת הסל.

תעודת הסל היא סוג שלח נייר ערך הנסחר בבורסה ועוקב אחר נכס בסיס מסוים – מדד מניות, מדד אג"ח, שער מט"ח, או כל נכס בסיס אחר. לאור זאת, יכול המשקיע לקנות מדד "שלם", הכולל מספר מניות, לדוגמא, דרך קנייה של נייר ערך אחד.

היתרונות הנגזרים מכך ברורים: ניתן לרכוש מדד כלשהו בקלות ונוחות וניהולן של תעודות הסל פשוט יחסית למשקיע הפרטי. כמו כן, לתעודות הסל המובילות יש סחירות גבוהה ועמלות נמוכות (ביחס לקרנות הנאמנות), ולעיתים אף מחלקות תעודות הסל דיבידנדים לסוחרים.

בניגוד להרבה סוגי השקעות אחרות בשוק ההון, תעודות הסל אינן מחייבות אתכן למעקב צמוד אחר ההתפתחויות בשוק, ואפילו אין הכרח להתעדכן כל יום במצבן, שכן ההשקעה בהן היא סולידית, לרב, ומותאמת לטווח הארוך. כך תוכלו ליהנות מרווח מתמשך לאורך זמן, בלי להתעסק יומם וליל ולהחסיר שעות שינה עקב דאגות מההתפתחויות בשוק.

על כן ההשקעה בתעודות סל מתאימה במיוחד לא רק למשקיעים מתחילים, אלא גם למי אשר עיסוקם המרכזי אינו בהשקעות, והם מנהלים קריירה ענפה בתחום אחר, אך בכל זאת רוצים ליהנות מהרווחים הנאים המתלווים להשקעות בשוק ההון.

כמובן שההשקעה בתעודות הסל היא משתלמת ורווחית למדיי גם למשקיעים ותיקים ומשופשפים, ורבים מהם לא מוותרים על השקעה זו.

כמו כן, כדאי לדעת שקיימים סוגים רבים של תעודות סל – למניות, אג"ח, מט"ח ועוד – כך שכל אחד יכול למצוא את תחום העניין המושך אותו ביותר.

אז אם גם אתם מעוניינים להוסיף להכנסתכם החודשית רווחים מהשקעות, ללא מאמץ ניכר וללא השקעת זמן רב וכוחות נפשיים, לימודי תעודות סל יקנו לכם את כל המידע והכלים הרלוונטיים, עימם תוכלו להתחיל להשקיע בקלות, בפשטות ובהצלחה!

תנאי קבלה

הלימודים בקורס תעודות סל מיועדים לקהל הרחב – כל מי שמעוניין להתחיל להשקיע בשוק ההון מוזמן להצטרף ללימודים בקורס, ובדרך כלל אין כל תנאי קבלה. לא נדרש ידע קודם, ואפילו לא היכרות קלילה עם שוק ההון, על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

קורס תעודת סל נחשב לקורס קצר יחסית, ובדרך כלל נמשכים הקורסים בנושא בין שבועות ספורים לחודשיים- שלושה.

מכללות רבות מציעות לימודי תעודות סל גם במסלולי ערב ומסלולי לימודי שישי, כך שגם אנשים עובדים יכולים בקלות להשתלב בלימודים.

נושאי לימוד

לימודי תעודת סל כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: הגדרת תעודת סל, סוגים שונים של תעודות סל, ההבדל בין תעודות סל לקרנות נאמנות, מכשירי השקעה במדדים בחוץ לארץ, תעודות על מדדים בחו"ל, שווי הוגן ומשמעויותיו, תמחור של תעודות סל, תעודות כנגזר פיננסי, חוזים עתידיים, תמחור חוזים, ועוד שלל נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, ניתן לראות כי ההשקעה בתעודות סל הינה מן האפשרויות הבטוחות, הקלות והפשוטות ביותר למשקיעים מתחילים וחסרי ניסיון, כמו גם למעוניינים בהשקעות בשוק ההון אשר לא יתפסו את מירב זמנם ומרצם.

הלימודים בקורס תעודות סל יהפכו אתכם תוך שבועות ספורים ל"מומחים" בתחום, היכולים לנהל באופן עצמאי את השקעותיהם בתעודות הסל, ולהתחיל להוסיף להכנסתם החודשית גם רווחים נאים מהשקעה זו.
איפה אפשר ללמוד תעודות סל בשוק ההון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
תעודות סל בשוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?