קורס גיוס כספים

לגייס הון לכל מטרה

קורס גיוס כספים
כידוע, על מנת לתפקד ולשרוד זקוק כל עסק, מוסד וארגון למקורות מימון, שיאפשרו את פעולתו השוטפת. עמותות שונות ומלכ"רים, כמו גם יוזמות וסטארטאפים חדשים, אינם בעלי הכנסות קבועות מספקות, ועל מנת לשרוד, לתפקד ולהתפתח הם תלויים בגיוס הון. הליך גיוס הכספים הוא מורכב, ועל מנת שתצליחו לגייס את כל ההון לו אתם זקוקים, עליכם להכירו לעומק – את השלבים השונים בתהליך, את מקורות המימון השונים, את תהליכי השיווק והשכנוע שיעזרו לכם לגייס הון בהצלחה וכיו"ב.

אז בין אם אתם יזמים צעירים בעלי רעיון מעולה הזקוק למימון על מנת להפוך למציאות, ובין אם אתם מנהלי עמותה התלויה בגיוס כספים להמשך פעילותה, כדאי לכם להירשם ללימודים בקורס גיוס כספים, שיקנה לכם את מיטב הידע והכלים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי גיוס הון.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

גיוס כספים הוא אבן דרך מהותית להצלחתו של כל מיזם ולהישרדותה של כל עמותה. ללא מקורות מימון מספקים – כל עסק יקרוס, ועל כן, בין אם ברצונכם להקים מיזם חדשני, לגייס הון להשקעות נדל"ן, או אם עליכם לדאוג כי העמותה שבניהולכם תפרח – עליכם להקדיש זמן ומאמצים לגיוס המשאבים שיאפשרו זאת.

סכום המימון אותו תצליחו לגייס, כמו גם מקורו ותנאיו של המימון הינם בעלי חשיבות מכרעת להתנהלות העסק וסיכויי הצלחתו, ועל כן אין להקל ראש באף שלב של הליך הגיוס.

אחת ההחלטות הראשונות שיהי עליכם לקבל היא כמה כסף לגייס. לאחר מכן תצטרכו להחליט מהו מקור המימון (או מהם מקורות המימון) הרצויים לכם – לכל מקור יתרונותיו וחסרונותיו, ועליכם להכירם לעומק.

בין מקורות הגיוס הפופולאריים ניתן למנות את המשקיעים הפרטיים (Angels), אשר הינם בעלי הון המחפשים הזדמנויות השקעה, את קרנות ההון-סיכון, את החממות הטכנולוגיות, המדען הראשי, המשרדים הממשלתיים וכיו"ב, את גיוס ההון מההמונים (גיוס סכומים קטנים מהמון אנשים פרטיים – בד"כ באמצעות האינטרנט), גיוס הון מספקים, ועוד.

בכדיי להכיר את היתרונות והחסרונות של כל מקור, כמו גם את הדרכים האופטימליות ליצירת קשר ושכנוע של המקור הנבחר, עליכם להיות מצוידים במיטב הידע והכלים, כמו גם בהבנה מעמיקה של ההליך ושלביו, על הבירוקרטיה הרבה המלווה אותו, ועל כן הלימודים בקורס גיוס משאבים הינם כה חשובים, ויכולים להקל עליכם מאד את הליך גיוס הכספים, כך שתוכלו לגייס כספים בקלות ובמהירות יחסית, ולא לעכב את המיזם, או לפגוע בפעילות העמותה, בה אתם פועלים.

קהל יעד

הלימודים בקורס גיוס כספים מתאימים, כמובן, לכל מי שזקוק להון על מנת להניע, לתחזק, ולפתח את ארגונו ועסקיו – יזמים ואנשי עסקים, מנהלי עמותות ומלכ"רים, מנהלי פיתוח משאבים, אנשי יחסי ציבור, חברי הנהלה, וכיו"ב.

תנאי קבלה       

ברוב המוחלט של המכללות שמציעות לימודי גיוס משאבים – הלימודים פתוחים בפני הקהל הרחב ואין שום תנאי קבלה.

משך לימודים

קורס גיוס הון כולל, בדרך כלל, בין חמישה לעשרה מפגשים (כ-50 שעות לימוד אקדמיות, פחות או יותר).

מכללות רבות בתחום מציעות קורסים הנערכים בשעות הערב, המתאימים במיוחד לאנשים עובדים.

נושאי לימוד

לימודי גיוס כספים כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: תכנון אסטרטגי, הליך השיווק, ארגון אירועי התרמה, בניית ותחזוקת היחסים בין התורם לנתרם, שימוש בכלי שיווק להתרמה, דיוור ישיר, האינטרנט ככלי לגיוס כספים, יצירתיות וחדשנות בתחום גיוס ההון, היבטים פסיכולוגיים בגיוס הון, גיוס כספים ממוסדות ממשלה, גיוס כספים מבעלי הון, גיוס כספים מהציבור הרחב, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, ניתן לראות כי הליך גיוס ההון הינו הליך מורכב וסבוך, הדורש ידע רב והבנה מעמיקה על מנת שיבוצע כראוי.

אם גם אתם עומדים בפני הליך גיוס כספים, מומלץ מאד להירשם ללימודי גיוס הון, אשר יעזרו לכם לעבור תהליך זה בהצלחה מרבית, יכירו לכם את מקורות המימון השונים, את הדרכים לגייסם למטרתכם, ויקנו לכם את כל הידע, הטכניקות השיווקיות והכלים שיסייעו לכם לעמוד במשימה בהצלחה.
איפה אפשר ללמוד קורס גיוס כספים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס גיוס כספים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?