קורס מט"ח

לימודי מסחר במטבע חוץ

קורס מט"ח
אם אתם מחפשים אפיקי מסחר מרגשים  ודינאמיים בשוק ההון, הפועלים מסביב לשעון ומאפשרים גריפת רווחים מהירים – מסחר במט"ח יכול להיות מה שאתם מחפשים. שוק המט"ח (Forex, בפי הסוחרים) הוא השוק הגדול ביותר בעולם, המגלגל מידי יום מיליארדי דולרים. כמובן שכדיי להימנע מלהפסיד במהירות רבה את כל השקעותיכם, נדרשים הסוחרים להבין לעומקו שוק זה. בדיוק לצורך זה מציעות מכללות מובילות קורסים המיועדים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע והכלים הדרושים לסוחר המט"ח המוצלח.

כיוון שמהמסחר העולמי במט"ח מתנהל לכל אורך היממה, יכולים הסוחרים הפרטיים לנצל את זמנם החופשי לעשיית רווחים נאים, ללא צורך לפרוש ממקום עבודתם הקבוע. אם גם אתם מעוניינים להתחיל להשקיע במט"ח, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי מסחר במט"ח.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שוק המט"ח כולל מסחר במטבעות שונים (וחלקם משונים) מכל רחבי העולם. המסחר במטבעות השונים בשוק המט"ח מתבצע בזוגות – כלומר, יש שוק נפרד למסחר בדולר אמריקני מול אירו, שוק נפרד לין מול אירו, ושוק לשקל מול אירו. שער החליפין של שוק המט"ח הינו תנודתי למדיי, ולעיתים הוא משתנה באופן קיצוני תוך זמן קצר, ומכאן אופיו הדינאמי והסוער של שוק זה.

לאור זאת, שוק המט"ח מציע הזדמנות פז למעוניינים בהשקעות דינאמיות, מהירות ומפתות, הטומנות בחובן אפשרות לרווחים גבוהים במיוחד. הקורסים השונים בתחום מיועדים להקנות לבוגריהם את מיטב הידע, הטכניקות והכלים הדרושים לסוחר האיכותי, וההכשרה בהם הינה מקיפה ומעמיקה. בעזרת שילוב בין הקניית ידע תיאורטי רלוונטי, לבין התנסויות מעשיות במסחר, מוודאים הקורסים כי בוגריהם יכולים להשתלב בהצלחה בשוק הזה.

אז אם גם אתם מעוניינים בלימודים מרתקים ואיכותיים, אשר תוך זמן קצר יכשירו אתכם לגריפת רווחים, קורס מט"ח הוא הפתרון המושלם עבורכם. רק שימו לב – עקב אופיו הסוער של המסחר במט"ח אין סוג מסחר זה מתאים לכל אחד ואחת, אלא רק לאנשים המעוניינים להשתלב במסחר שוקק, העולה בקנה אחד עם אופיים הדינאמי וחובב הריגושים.

קהל יעד

הלימודים בקורס מסחר במט"ח מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר ולהבין שוק זה, וללמוד כיצד ביכולתו לגרוף רווחים נאים מהמסחר בו. בין אם אתם מחפשים הכנסה צדדית נוספת, ובין אם ברצונכם להתמקצע בתחום, הלימודים בקורס מט"ח מיועדים עבורכם, ויקנו לכם את מיטב הידע והכלים להם תזדקקו.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודי מט"ח לא נדרש כל ידע או ניסיון קודם בשוק ההון ככלל, או בשוק המט"ח בפרט, ולמעשה – ברבים ממוסדות הלימוד אין כל תנאי קבלה. יחד עם זאת, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד דורשים כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד ובעליי ידיעה בסיסית של השפה האנגלית, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעמוד בריאיון קבלה.

משך לימודים

לימודי מט"ח נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים, וכוללים כ-50 שעות לימוד אקדמיות לערך. קיימים גם קורסים ממוקדים ואינטנסיביים, הכוללים פחות שעות לימוד (כ-30שעות לערך), כמו גם קורסים מקיפים ומעמיקים הנמשכים זמן רב יותר (כ-70 שעות, ואף יותר).

מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים במסלול ערב, במטרה להקל על אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, להשתלב אף הם בנוחות בלימודים מעשירים אלו.

תכנית לימודים

לימודי מסחר במט"ח משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לבין שלל התנסויות מעשיות, לרבות מסחר בזמן אמת, בליווי ופיקוח של סגל ההוראה, כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא, והם יכולים להתחיל לסחור במט"ח באופן עצמאי, מיד עם סיום הלימודים.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להשתלב במסחר שוקק ומסעיר, הטומן בחובו אפשרויות לרווחים מהירים ונאים במיוחד, הלימודים בקורס מסחר במט"ח מיועדים עבורכם. בואו גם אתם לנצל את הזמן הפנוי העומד לרשותכם כדיי לסחור בתבונה ולהיות חלק מהשוק הגדול ביותר בעולם– בואו ללמוד בקורס מסחר במט"ח.
איפה אפשר ללמוד קורס מט"ח?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מט"ח
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?