קורס ייעוץ ואימון כלכלי

הכשרת מאמנים ויועצים כלכליים

קורס ייעוץ ואימון כלכלי
תחום האימון והייעוץ הכלכלי למשפחות הוא תחום חדש יחסית, הזוכה להצלחה בשנים האחרונות, שכן משפחות רבות במדינה נקלעות למשברים כלכליים ואינן מצליחות לנהל את תקציבן בצורה מוצלחת. תפקידו של היועץ והמאמן הכלכלי הוא לעזור למשפחות אלו לבצע את השינויים הנדרשים, כך שיוכלו לעלות על נתיב הצמיחה וההצלחה הכלכלית. מקצוע היועץ והמאמן הכלכלי הוא מרתק ודינאמי – שכן כפי שכל משפחה אומללה, אומללה בדרכה שלה, כך כל משפחה בקשיים פיננסיים, היא בעלת מאפיינים ייחודיים.

המשבר הכלכלי העולמי, כמו גם הקיצוצים והעלאות המיסים הצפויות בישראל, מעלות את הצורך והביקוש ליועצים ומאמנים כלכליים מיומנים, אשר יוכלו לתרום להבראתן הכלכלית של משפחות רבות. לאור נתונים אלו, העוסקים בתחום מוצאים, בד"כ, עבודות בקלות ומהירות, ופרנסתם רבה היא. אז למה אתם מחכים? בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אימון וייעוץ כלכלי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אימון וייעוץ כלכלי הם תחומים מרתקים, בהם ניתן לשלב עבודה רווחית ומבוקשת, עם תרומה לזולת ולקהילה. לאור זאת ברור מדוע זוכה התחום להצלחה כה גדולה בשנים האחרונות ומדוע כה רבים מבקשים להתמקצע בו.

תפקידו של המאמן אינו זהה לחלוטין לתפקידו של היועץ, שכן, בעוד המאמן עוזר ליצירת והנעת התהליך של שינוי הדפוסים הכלכליים השגויים, בהנחה כי "התשובות" הנכונות נמצאות אצל המתאמן, תפקידו של היועץ הוא לתת לנועץ את התשובות המתאימות.

שני התפקידים משלימים זה את זה, ויועץ כלכלי אשר הינו גם מוכשר באימון יכול להוביל ולהניע תהליך שינוי משמעותי במיוחד. אז אם גם אתם מחפשים מקצוע מרתק וייחודי, רווחי ויוקרתי – בואו ללמוד בקורס הכשרת היועצים והמאמנים הכלכליים.  

קהל יעד

קהל היעד לקורס ייעוץ ואימון כלכלי הינו נרחב במיוחד – כל המעוניינים בהכשרה איכותית אשר תסמיך לעסוק בתחום מרתק וחשוב זה, מאמנים ומטפלים בתחומים שונים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם ולפנות לקהלי יעד חדשים, אנשי פיננסים ובנקאות המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום, ופרטים ומשפחות המעוניינים בידע, כלים ומיומנויות אשר יתרמו המון להתנהלותם הכלכלית.

תנאי קבלה

מכללות רבות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי אימון וייעוץ כלכלי, ואילו במכללות אחרות מיועדים הלימודים למאמנים ומטפלים מוסמכים, לבעלי ידע בסיסי בתחומי הפיננסים והכלכלה, ולעיתים אף לבעלי תואר ראשון בלבד. כמו כן, בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים לעמוד בריאיון קבלה על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

קורס אימון וייעוץ כלכלי נמשך, במרבית המקרים, כשלושה- ארבעה חודשים, אולם מספר מכללות בתחום מציעות קורסים ארוכים יותר, ואחרות – קצרים יותר, כך שכל אחד יכול למצוא קורס המתאים בדיוק למטרותיו.

ראוי לציין כי מרבית המכללות בתחום מציעות קורסים המתקיימים בשעות הערב ובימי שישי, בנוסף לקורסים המתנהלים בשעות הבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים אלו בזמן המתאים והנוח להם ביותר.

נושאי לימוד

קורס הכשרת מאמנים ויועצים כלכליים משלב, בדרך כלל, בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, לבין שלל התנסויות ותרגולים מעשיים – לרבות הובלת תהליך וייעוץ של משפחה נזקקת.

לימודי אימון וייעוץ כלכלי כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מושגי יסוד בכלכלה, כלכלת המשפחה, היבטים פסיכולוגיים והתנהגותיים בכלכלת המשפחה, מיסוי, אימון, ייעוץ משפחתי וקבוצתי, דיור ומשכנתא, שיטות לצמצום ההוצאות, תכנון לקראת מאורעות לא צפויים, איזון הוצאות והכנסות, טיפול במשברים, ניהול סדרי עדיפויות, גיבוש חזון כלכלי משפחתי, בקרה על התקציב המשפחתי, יחסי מאמן – מאומן, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים קריירה ייחודית ומרתקת, בה תוכלו לעזור ולתרום למשפחות רבות ולחברה בכללותה, ותוך כדיי כך להתפרנס היטב, ייתכן כי קורס הכשרת יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה הוא פתרון מושלם עבורכם.

קורס זה יקנה לכם תוך חודשים ספורים יכולת להשתלב בשלל העבודות בתחום – כעצמאיים או כשכירים במכונים המובילים – ולהתחיל לעזור למשפחות רבות לעלות על דרך המלך שתמנע מהם מליפול אל תוך משבר כלכלי.

איפה אפשר ללמוד קורס ייעוץ ואימון כלכלי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ייעוץ ואימון כלכלי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?