קורס קרנות נאמנות

ללמוד, להשקיע ולהרוויח

קורס קרנות נאמנות
אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאפשרויות הרווח של השקעות בשוק ההון, אך אינכם רוצים "להסתבך" בבילוי של מרבית זמנכם במעקב צמוד אחר המדדים, בקנייה ומכירה של מניות, מט"ח ואופציות, ובלחצים הנלווים לכך – כדאי שתכירו את אופציית ההשקעה בקרנות הנאמנות, הזוכות לפופולאריות רבה בקרב הציבור הרחב, שכן הן מהוות דרך נוחה וקלה במיוחד להשקיע בניירות ערך וליהנות מתשואות רבות, ללא הצורך לבחור ספציפית ובתזמון המתאים כל מניה ומניה (או ניירות ערך אחרים) באופן עצמאי.

אם ברצונכם להבין ולדעת כיצד בוחרים קרן נאמנות באופן הטוב ביותר, עליכם להבין וללמוד היטב את הנושא. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס קרנות נאמנות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קרן נאמנות (Mutual Fund) הינה אחת האופציות הנוחות, הפשוטות והקלות להשקעה בשוק ההון, אשר אינה מצריכה התעסקות בלתי פוסקת וניהול עצמאי של תיק ההשקעות. קרן זו היא, למעשה, הסדר שמטרתו השקעה משותפת בניירות ערך שונים, והפקת רווחים משותפת מההחזקה ומהעסקאות המבוצעות בהם.

כיוון שלחלק ניכר בציבור הכללי אין מספיק ידע, הבנה, זמן וכלים לבצע ולנהל מסחר עצמאי בשוק ההון, קיימות קרנות הנאמנות, העושות זאת עבור המשקיע, אשר רכש יחידות השתתפות בקרן.

קרנות הנאמנות הן, למעשה, קרנות המגייסות מהציבור כספים ומשקיעות אותם במקומו. הן המחליטות אילו ניירות ערך לרכוש, כמה לרכוש ומתי, ובכך חוסכות ממשקיעי הקרן, המחזיקים ביחידות השתתפות בה, את הטרחה הנלווית לניהול השקעות עצמאי.

אולם, אם תפנו לבנק או לבית ההשקעות שלכם בבקשה להתחיל להשקיע בקרן נאמנות, סביר להניח כי תקבלו המלצה להשקיע בקרן המנוהלת ע"י אותו המוסד עצמו, אשר ממנה גורף המוסד את מירב הרווחים, ולאו דווקא תקבלו המלצה אשר תעשה חסד עם השקעותיכם שלכם.

קיימים סוגים שונים של קרנות נאמנות, ודרושה הבנה לא מעטה על מנת לבחור קרן העונה בצורה אופטימלית על מבוקשכם, ואשר תהווה עבורכם את ההשקעה האופטימלית. כדי שתוכלו לבחור בתבונה את קרן הנאמנות הטובה ביותר עבורכם, מומלץ להירשם לקורס קרנות נאמנות, אשר יקנה לכם, תוך זמן קצר, ידע רב, אשר ישמש אתכם לבחירה נבונה ומושכלת של קרן הנאמנות להשקעה.

קהל יעד

הלימודים בקורס קרנות הנאמנות מיועדים לכל המעוניינים להתמקצע בנושא זה, להבינו לעומקו ולרכוש שלל כלים ומיומנויות בתחום, כך שהם יוכלו להשקיע בקרנות נאמנות באופן עצמאי.

תנאי קבלה

קורס קרנות נאמנות אינו מציב, בדרך כלל, כל תנאי קבלה ולא נדרש ידע או ניסיון בהשקעות בשוק ההון על מנת להתקבל ללימודים. אולם, בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי בשוק ההון על מנת להתקבל ללימודים, או שהם נדרשים להשלים את קורס מבוא לשוק ההון טרם יוכלו להירשם ללימודי קרנות נאמנות.

משך לימודים

לימודי קרנות נאמנות נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים (בין חודש אחד לארבעה חודשים). כדאי לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד נוחים וגמישים במיוחד, הנערכים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, בעלי משפחות ואנשים עסוקים אחרים יכולים בקלות ונוחות להשתלב בלימודי התחום.

נושאי לימוד

לימודי קרנות נאמנות כוללים, בדרך כלל, את הנושאים והתכנים הבאים – מבוא לקרנות נאמנות, מונחים ומושגים בסיסיים, איך קונים ומוכרים קרנות נאמנות, סיווגי קרנות נאמנות, קרנות לטווח קצר, בינוני וארוך, קרנות שקליות, קרנות אג"ח כללי, קרנות אג"ח מדינה, תפקידי מנהל הקרן, תפקידי נאמן הקרן, קרנות ממונפות ואסטרטגיות, קרנות כספיות, רפורמות ושינויי חקיקה, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם ליהנות מפירותיו של שוק ההון, אך אינכם רוצים (או אינכם יכולים) להקדיש את מירב זמנכם ומרצכם לניהול עצמאי של תיק השקעות, אופציית ההשקעה בקרן נאמנות יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם. אולם, הסתמכות על המלצות הבנק עת ההשקעה בקרן נאמנות אינה תמיד מומלצת. לאחר השתתפות בקורס קצר, תוכלו לבחור קרן נאמנות העונה בצורה הטובה ביותר על דרישותיכם, ואשר תוכל לזכות אתכם בתשואות נאות.
איפה אפשר ללמוד קורס קרנות נאמנות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קרנות נאמנות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?