מסחר יומי בשוק ההון

הקורס שיעזור לכם להרוויח

מסחר יומי בשוק ההון
עד לפני שנים לא רבות המסחר התוך יומי בשוק ההון נשלט, כמעט לחלוטין, ע"י הגופים המוסדיים, אולם, במרוצת השנים האחרונות סוחרים פרטיים רבים מצטרפים למסחר זה, ונהנים מרווחים נאים ביותר. הנהירה של סוחרים פרטיים רבים למסחר היומי נזקפת לזכותו של האינטרנט, המאפשר גישה נוחה לביצוע פעולות מסחר ולמעקב ופיקוח על ההשקעות, מכל מקום ובכל זמן.

המסחר היומי מתאים בעיקר לאנשים דינאמיים וחובבי ריגושים, הנהנים לא רק מאפשרויות הרווח, אלא גם מהפעילות המסחררת והמרגשת הנלווית למסחר זה, רב התהפוכות והשינויים, כך שאם גם אתם נמנים על חובבי הריגושים, וברצונכם ללמוד כיצד גם אתם יכולים להרוויח מפעילות בשוק ההון – כדאי לכם להצטרף לקורס מסחר יומי בשוק ההון, אשר יקנה לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה במסחר היומי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מסחר יומי, כשמו כן הוא, הינו ביצוע של פעולות קנייה ומכירה של ניירות ערך במהלך יום מסחר. ניתן להשתלב בפעילות מסחר תוך יומית בבורסות שונות מסביב לעולם – בבורסה הישראלית, בוול סטריט ואחרות, וליהנות מפעילות שוקקת, סוערת ורבת תהפוכות, כמו גם מרווחים מכובדים.

אולם, על מנת למקסם את אפשרויות הרווח, ולצמצמם את אפשרויות ההפסד למינימום (שכן, לא ניתן לבטלן כליל) דרושים ידע, הבנה וכלים רבים, ואם ברצונכם להשיג ידע וכלים אלו במהירות – כל שעליכם לעשות הוא להצטרף לקורס מסחר תוך יומי, אשר יכשיר אתכם כסוחרים יומיים איכותיים ומוצלחים.

קהל יעד

לימודי מסחר יומי בשוק ההון מיועדים קהל הרחב, ואינם מצריכים כל ידע פיננסי וכלכלי, או ניסיון מוקדם בהשקעות ומסחר בשוק ההון. בין אם ברצונכם בהכנסה נאה נוספת למשכורתכם החודשית, ובין אם ברצונכם להפוך את המסחר התוך יומי לעיסוקכם העיקרי – הלימודים בקורסים אלו מיועדים עבורכם.

תנאי קבלה

ברוב רובם של המכללות שמציעות קורס מסחר יומי אין כל תנאי קבלה לקורס, אולם, בחלק מהמכללות נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי ידיעה בסיסית של השפה האנגלית, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור ריאיון קבלה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס מסחר יומי משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס. בדרך כלל כוללים הקורסים בנושא בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות, אולם לעיתים מוצעים גם מסלולי לימוד קצרים או ארוכים יותר.

מרבית המכללות מציעות מגוון נרחב של מסלולי לימוד לקורס מסחר יומי – מסלולים המתקיימים בשעות הבוקר, מסלולים בשעות אחה"צ והערב, מסלולים המתקיימים בימי שישי, ואפילו מסלולים של למידה און-ליין, בשעות גמישות. ההיצע הרב של המסלולים וגמישותם, מאפשרים גם לאנשים עובדים, בעלי משפחות וסטודנטים להשתלב בקלות ונוחות בלימודי התחום, ולרכוש את מיטב הכלים למסחר תוך יומי בשוק ההון.

נושאי לימוד

לימודי מסחר תוך יומי בשוק ההון משלבים לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לצד שלל התנסויות מעשיות – לרבות התנסות במסחר בזמן אמת, תוך פיקוח וליווי צמוד של סגל המרצים בקורס.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא למסחר בבורסת תל אביב ובוול סטריט, תבניות מסחר, אסטרטגיות מסחר, הכרת המדדים, כללי כניסה ויציאה מפוזיציה, ניתוח טכני, פענוח טבלאות, קריאת גרפים, פסיכולוגיה של המסחר והסוחרים, ועוד  מגוון נושאי לימוד.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להצטרף לפעילות המרגשת והדינאמית של מסחר יומי בשוק ההון, וליהנות מאפשרויות רווח מפתות, כיום ניתן לעשות זאת בקלות ומהירות! בכל רחבי הארץ (ואף און ליין) ניתן להצטרף לקורסים ממוקדים ומעשיים, אשר תוך מספר שבועות מקנים לכם את כל הידע והכלים להתחיל לסחור בשוק ההון, ולהצטרף לאלפי סוחרים מרוצים.
בואו ללמוד כיצד גם אתם יכולים להגדיל את הכנסתכם החודשית – בואו ללמוד בקורס מסחר תוך יומי בשוק ההון.
איפה אפשר ללמוד מסחר יומי בשוק ההון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מסחר יומי בשוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?